- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Blbci na rybách :-))
Také se vám stává, že vyrazíte na ryby desítky kilometrů a dopředu víte, že si stejně nezachytáte? Dnes jsme jeli s vědomím, že je hodně silný vítr, ale myšlenka " co kdyby se uklidnil " byla silnější.U myšlenky také zůstalo :-)) . Vítr, že se nedalo ani nahazovat, prošli jsme se okolo vody, sežrali svačinu, dali si kafe a jeli domů.
Jsme jen my, takoví blbci?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NPvl - Profil | Pá 9.12.2011 19:22:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NTWIN 69 - Profil | Pá 9.12.2011 19:19:44
NJovánek - Profil | Pá 9.12.2011 19:18:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nstandas - Profil | Pá 9.12.2011 19:09:13
NKvakošek - Profil | Pá 9.12.2011 19:03:59
1. Na večer máš slíbenou švédskou 3
2. Kamarád ti volá,ať přijedeš,že už má třetího 2metrovýho sumce na vláčku a furt koušou.
Co si zvolíš ????
NTWIN 69 - Profil | Pá 9.12.2011 19:02:48
Nstandas - Profil | Pá 9.12.2011 18:51:45
NKvakošek - Profil | Pá 9.12.2011 18:50:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ale 99,9% manželek si to o nás myslí.
NFISHRMAN - Profil | Pá 9.12.2011 18:04:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NHmmmmTakJooooo - Profil | Pá 9.12.2011 14:20:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NMr.Mepps - Profil | Pá 9.12.2011 14:11:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NMIŇAS - Profil | Pá 9.12.2011 14:09:59
Pravá- levá PŘEDNÍ-ZADNÍ.!Tééž by šel,ale mam to trochu z ruky .
NMIŇAS - Profil | Pá 9.12.2011 13:57:45
NMIŇAS - Profil | Pá 9.12.2011 13:44:21
"zase si se pohadal z tu chlupatu kamaradku" a on mi řekne ,AJI Z ROBU. a je vymalovane.Tak se potem věnujem tym šupinatym.
Ntomcox1 - Profil | Pá 9.12.2011 13:00:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
V sobutu ráno:
3:30 hod sám na ryby 150 km po zmzlý silnici- tichý blázen
7:00 hod po tmě rošláplej mob telefon -blázen
9:00 hod ani jedno foto krajiny (samo.ne ryby) foťák nefunguje zamrzl navždy- blbec
11:00 ani záběr baterka v autě v háji- kretén
to je asi tak všechno ze sobotní vycházky na brzskou shledanou u vody TOM už se těšim
NDulf - Profil | Pá 9.12.2011 12:52:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NKnedlhans - Profil | Pá 9.12.2011 12:33:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Pred 3 tydny v patek v hospode s kamaradem jsem tak nadhodil ze by jsme mohly zajet v sobotu nekam na ryby.Reakce: ,,ty si magor v tyhle zime"??? Behem dalsiho piva uz jsme domlouvali kam pojedem. :-)
Nakonec,protoze ja jsem musel v sobotu jeste na skok do prace tak jsme to odsunuli na nedeli,a jako ze jsi privstanem aby jsme tam uz v pet rano byli a v sest mohli chytat.Nakonec padla volba na prehradu asi 30km vzdalenou kde jsme od chlapu co tam byli tyden vedeli ze jeste stale berou a prenechali nam rozkrmene misto.Prijeli jsme podle planu v pet rano,zaparkovali a otevreli dvere.V tu ranu jsme je zase zavreli protoze bylo -9 a mlha jak prase.V tvari pokrovy ksichty a vymejsleli sme co dal.Nakonec jsme si rekli ze sme prece chlapi a rybari k tomu a ze nas neco nerozhazi.Tak sme vylezli,a jali se vybalovat.Po 40 minutach totalne zkrehly,prsty necejtic jsem drzel v ruce prut a ze budu nahazovat.Bylo asi 5:45 a ja si uvedomil smutnou skutecnost.
Zaznam z konverzace:
Ja:,,Ty voe kamo dyt on uz je listopad!!!!"
Kamos:,,No blik cvak nerikaj ti blesku?"
Ja:,,No ja jen ze se smi chytat az od osmi,to sme nedomysleli!!"
On(velmi nas**** hlasem):Ty voe prosimte s** na to este takovyhle hovadiny tu budu resit,porybny chrapu doma u starejch,ty ti sem tezko pudou kor v takovyhle kose,omg to sem nevidel!!!"
Ja uz na to taky nemel tak sem to tam poslal,dopnul a sedli sme rychle do auta a topeni pustili na plny koule.Nasledne sme se dali do huronskyho smichu ani jsme poradne nevedeli cemu se rehtame.Ten den prislo kulovy,asi proto ze jsme chytali uplne mimo od toho rozkrmeneho mista,kolega nam to spatne popsal kde to je.Takze si nejsem jisty jestli jsme blbci nebo srdcari,tenkrat jsme byli asi oboji :-)
Jinak podotykam ze normalne dodrzuji RR bezezbytku,ale ten osudny den uz sem na to proste nemel...
Kde to žije - všechna témata
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...














