- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Blbci na rybách :-))
Také se vám stává, že vyrazíte na ryby desítky kilometrů a dopředu víte, že si stejně nezachytáte? Dnes jsme jeli s vědomím, že je hodně silný vítr, ale myšlenka " co kdyby se uklidnil " byla silnější.U myšlenky také zůstalo :-)) . Vítr, že se nedalo ani nahazovat, prošli jsme se okolo vody, sežrali svačinu, dali si kafe a jeli domů.
Jsme jen my, takoví blbci?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NMalda512 - Profil | So 10.12.2011 16:22:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nzaplosak - Profil | So 10.12.2011 16:16:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NHoumrP - Profil | So 10.12.2011 14:54:06
Jo, dělají se různé lumpárny. Je to už pár let, jeli jsme na candáty. Něco se pojedlo, ti, kteří neřídili popili a byla sranda. Mani usnul a na to se čekalo :-). Vytáhli jsme jeho prut, napíchli makrelu v tom igeliťáku a čekalo se. Půlnoc, balení a jejda, co jsi to chytil? Všeobecný posměch a hlahol. Přešel to s velkou noblesou, prostřel si na zemi. Museli jsme mu svítit a on 3/4 hodiny hodoval. Všichni naštvaní, v kolik dorazíme domů :-). Piknik zakončil slovy "mohly by brát častěji".
Prostě, byl nad věcí.....
NEnšpígl - Profil | So 10.12.2011 13:36:41
Nkulihrášek - Profil | So 10.12.2011 12:12:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NCarpeater - Profil | So 10.12.2011 11:55:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NRybatorstr - Profil | So 10.12.2011 11:42:08
NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | So 10.12.2011 11:39:22
NRybatorstr - Profil | So 10.12.2011 11:31:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NxxxMarioxxx - Profil | So 10.12.2011 11:19:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NMarSl - Profil | So 10.12.2011 8:03:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jelikož se takové věci rychle rozkřiknout (vůbec nechápu jak :-) a někdo ho potká na rybách, tak si neodpustí mu zkontrolovat silony, jestli nechytá hryzce na protějším břehu :-)
Jinak bych chtěl dodat, že za letošní rok jsem toho viděl u vody hodně a někdy se mi snad i zdálo, že ta parodie co se odehrává na břehu nemá s rybařinou nic společného..ale to zas jindy :D
NPetr64 - Profil | So 10.12.2011 6:51:34
NMifakM - Profil | So 10.12.2011 0:39:50
Já to mám od známého, kde to vzal on, to fakt netuším :-)
NLauri - Profil | So 10.12.2011 0:33:48
NFILKO - Profil | So 10.12.2011 0:13:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NOreh - Profil | Pá 9.12.2011 20:25:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NMifakM - Profil | Pá 9.12.2011 20:20:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Partička kamarádů se domluvila, že pojedou na víkend na rybářskou výpravu na soukromý rybník, kde ani jeden z nich nikdy nebyl, ale dostali na něj dobré reference. Již při odjezdu věděli, že na Moravě prší již několikátý den, ale má se podle předpovědi vyjasnit a na víkend rosničky dokonce hlásili i jasno.
Naskákali do auta a zamířili odpoledne do míst, kde měl být "rybářský ráj". Byla to vesnička na severní Moravě, jejíž jméno mne už vypadlo z hlavy. Podle instrukcí nalezli místní restaurační zařízení, kde se měli prodávat povolenky. Co čert nechtěl prodejce povolenky v lokále neměl a musel pro ně domů. Kamarádi toho tedy využili, sedli si ke stolu a že tedy začnou výpravu jednou rundou něčeho ostrého, aby jim to lépe v noci šlo. Všichni kromě řidiče si dali jedno kolo na zdraví, pak druhé, třetí... než se prodejce vrátil měl každý v sobě několik ohnivých vod a dva škopíky na spláchnutí prachu z cesty. Ptali se místních kde ten jejich zázračný rybník leží, na co tam nejvíce bere a podobně. Místní nebyli na slovo zkoupí, protože kamarádi jim za informace rádi zaplatili nějakou tou štampelkou. Samosebou, že si dávali s místními, aby neurazili.
V perfektní náladě a vyzbrojeni zaručenými informacemi se vypotáceli ze dveří a naskákali do auta. Bohužel se v hospodě zdrželi víc než bylo zdrávo a tma zahalila okolí. Naštěstí alespoň už přestalo pršet a na cestu jim svítil měsíček. Rybářská idilka mohla začít. Vydali se podle instrukcí k rybníku. Rovně přes vesnici, pak doprava na polní cestu na konci zase doprava a už uvidí stromy kolem rybníku. To prostě nemohou minout. Aspoň tak jim to domácí popisovali. Tak tedy vyrazili. Rovně přes celou vesnici nebyl problém, na konci vesnice odbočili podle instrukcí a na konci polní cesty už z dálky viděli stromy. Zamířili k nim a mezi kmeny stromů byla vidět blískající se vodní plocha a odraz měsíce na její hladině. Jsme tu řekli si.
Vyskákali z auta, rozbalili nářadí, na háčky nastražili podle domácích tu "pravou nástrahu" a už to letělo do vody. Žbluňk, žbluňk, bác... dopadli nástrahy do vody. Ještě dopnout vlasec, zapnout pípáky a zakrmit. Pak už jen čekat na jízdu. Během toho čekání samosebou neseděli na sucho a pomalu "ředili" alkoholem rozvášněnou krev. Včetně řidiče, který se je snažil dohnat. Marně. Za hodinku byla partička zpitá pod obraz a každý usnul právě tam kde ležel nebo seděl.
Vzbudili se až slunce bylo vysoko na obloze a nestačili se divit. Ještě zrvavenýma očima mžourali nechápavě kde to vlastně jsou. Před nimi se rozprostírala vodní hladina, to ano, ale bylo to fotbalové hřiště, zatopené asi 10 cm vody, díky vytrvalým dešťům z posledního týdne. Oni totiž na té poslední odbočce odbočili VLEVO.
Ndonald5 - Profil | Pá 9.12.2011 19:54:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Kde to žije - všechna témata
13:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1765
12:19NRybáři vs ochránci přirody 76
11:29NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 27
10:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 44
10:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...













