Signalizátor záběru X2 Accelerator Bite Indicator

Máte někdo zkušenosti s tímto hlásičem?
Autor diskuse: muškař - Profil , 29.11.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

lovec 01 - Profil | St 1.2.2012 15:36:33

máte někdo tyto signalizátory? případně tyto? http://www.tropicliberec.cz/sady-hlasicu-zaberu/mis​trall-sada-hlasicu-vision-rs-3-1--3x-hlasic-prijima​c chtěl bych se zeptat,jak fungují ty diody. jaké jsou možnosti jejich vypnutí,zapnutí. která je záběrová a která paměťová.
nikde jsem nenašel návod nebo video. jen u těch podobných s diodovým páskem. zajímalo by mě,jak je to u těhle. díky za radu

    Špek - Profil | St 18.1.2012 10:53:05

    Chlapi kdyby jste někdo chtěl ,prodám za dvojku sadu 4+1 ,.V Listopadu sem jí kupoval a ozkoušel jen u mě na rybníku, ještě sou nové pod folii. Vyhrál sem na aukru jiné tak když tak do sz

      Špek - Profil | Ne 15.1.2012 19:07:39

      lovec 01 >> nejni zač,, se zeptáš.když vím odpovím:))

        lovec 01 - Profil | Ne 15.1.2012 19:00:21

        Špek >> paráda. díky moc

          Špek - Profil | Ne 15.1.2012 18:00:32

          Plotičkář >> To nejsi... já ho tam taky vůbec neměl...

            AxA - Profil | Ne 15.1.2012 18:00:13

            Všechno je dnes Made In China. Je to vždy sázka do loterie. Pokud začínáš s kaprařením mám dva starší hlásiče od Semy. Pošlu za cenu poštovného.

              Plotičkář - Profil | Ne 15.1.2012 17:59:12

              Špek >> Sem si myslel že ho tam třeba jenom zapoměli dát, ale jak čtu tak nejsem jedinej. :-))))

                Špek - Profil | Ne 15.1.2012 17:58:37

                lovec 01 >> Caiman Bezdrátová sada hlásičů 4+1 (4x hlásič + přijímač) ho´d to do vyhledavače

                  Špek - Profil | Ne 15.1.2012 17:55:50

                  Plotičkář >> s tím návodem to máš pravdu...

                    Makrelobíjec - Profil | Ne 15.1.2012 17:53:58

                    Tak jak říkaj ostatní u flajzar maj teď na něco slevu 50% tak neváhej .
                    Jinak já mám aj tyto http://www.carpproduct.cz/sema/sema-signalizator-ma​gneto-ts-2666a supr záruka 4roky dva roky je používám a baterku jsem ještě neměnil

                      Plotičkář - Profil | Ne 15.1.2012 17:41:54

                      muškař - >> Jak psal carp team přibyslav, podle obalu jsou všechny stejné. Já mám DOC Signalizátory záběru s příposlechem 3+1 a po první sezoně spokojenost. Baterky zatím držej a slejvákem taky prošly a zatím v pohodě. Nedokážu říct jestli jsou všechny tyhle prodávané signalizátory stejné i uvnitř, ale stěma od DOC jsem celkem spokojenej. Na můj vkus byl hodně stručný návod k použití, tak jsem některé funkce objevoval náhodou, nebo formou pokusu a omylu.

                        lovec 01 - Profil | Ne 15.1.2012 17:14:46

                        muškař - >> sháním signalizátor,stejný jako máš na fotce u otázky. moc se mi totiž nelíbí ta diodová stupnice s kterou jsem všechny ostatní sig. našel.. mohl bys prosím poslat odkaz?

                          carp team přibyslav - Profil | Pá 6.1.2012 9:59:57

                          muškař >> tyhle mám.. zadej to do vyhledávače a máš jich tam mraky... sady 2+1 nebo 3+1 nebo 4+1 .Tyhle má kámoš a jsou uplně stejné a stáli 2500 a jsou čtyři . Jiná značka ale komplet stejný stroj

                            muškař - Profil | Pá 6.1.2012 9:59:44

                            Špek >> carp team přibyslav - 6.1.2012 9:56:54 >> Sou pěkný :o)

                              carp team přibyslav - Profil | Pá 6.1.2012 9:56:54

                              muškař >> DOC Signalizátory záběru s příposlechem 3+1 cena 2790

                                muškař - Profil | Pá 6.1.2012 9:54:25

                                Špek >> carp team přibyslav - 6.1.2012 8:41:57 >> Jo pošli :))

                                  carp team přibyslav - Profil | Pá 6.1.2012 9:54:22

                                  muškař >> pošlu ti odkazi

                                    muškař - Profil | Pá 6.1.2012 9:53:59

                                    dukin >> Možná :oD

                                      muškař - Profil | Pá 6.1.2012 9:53:08

                                      lado40 >> Na mrk bazar se podívám

                                        carp team přibyslav - Profil | Pá 6.1.2012 8:41:57

                                        muškař >> přez internet pokud chces pošlu ti odkaz

                                          dukin - Profil | Čt 5.1.2012 19:57:03

                                          muškař >> tak si to kup :o)

                                            lado40 - Profil | Čt 5.1.2012 17:43:43

                                            muškař >> Ten výprodej u Flajzu. Nemít jiný nový, šel bych do nich bez váhání. Cena, kvalita a klasický dizajn, nebo Flajzu z mrk bazaru.

                                              muškař - Profil | Čt 5.1.2012 17:34:35

                                              dukin >> Tak někdo říká ne někdo jo