- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Penn Slammer 360
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
13x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Npepík 43 - Profil | St 31.12.2025 15:31:43
NNorek12 - Profil | St 31.12.2025 13:59:02
NSpace Monkey - Profil | Čt 18.8.2022 7:43:06
NSpecialista - Profil | Pá 28.5.2021 13:36:36
NModrý šílenec - Profil | Pá 28.5.2021 9:12:03
NModrý šílenec - Profil | Pá 28.5.2021 9:09:17
NModrý šílenec - Profil | Pá 28.5.2021 9:07:31
NSpecialista - Profil | Čt 27.5.2021 20:45:36
Nkaprus - Profil | Čt 27.5.2021 17:51:51
Nkaprus - Profil | Čt 27.5.2021 17:50:36
Nmilanpindryc - Profil | Čt 27.5.2021 12:56:56
NModrý šílenec - Profil | Čt 27.5.2021 12:22:05
NModrý šílenec - Profil | Čt 27.5.2021 12:19:43
NVojta78 - Profil | Čt 27.5.2021 11:34:18
Nkaprus - Profil | Čt 27.5.2021 11:16:23
Nkaprus - Profil | Čt 27.5.2021 11:13:17
Nmilanpindryc - Profil | Čt 27.5.2021 10:26:20
NVojta78 - Profil | Čt 27.5.2021 10:16:18
NModrý šílenec - Profil | Čt 27.5.2021 10:09:37
NModrý šílenec - Profil | Čt 27.5.2021 10:07:49
To ložisko je i ve Švédsku kde je sklad ND pro všechny navijáky Mitchell, Abu Garcia, PENN, Fin-Nor, Shakespeare, Hardy, Greys a Van Staal. SAP kód ložiska je 1182963 a cena s DPD je cca 300,-CZK + doprava. Tak je lepší se domluvit více kamarádů, nech se doprava rozmělní. Líp poradit neumím.
Nkaprus - Profil | Čt 27.5.2021 9:11:53
Na 460 se dá nazvat cca 150 m 30 kilové šňůry.
Teda určitě 460. A vybirej osobně když to půjde. Aji tu šňůru bych si namotal v kseftě. Ať vidíš jak to moce. Lidi si poslední dobou stežujou. Jinak ten naviják je top cena vykon
NHans11 - Profil | Čt 27.5.2021 9:03:27
Chci to na těžkou sumco-vláčku... Ale je fakt, že 90m je tragicky málo.
Takže jsou jen 2 možný řešení:
1.Pokud chci aspoň 140m 0,32mm, tak vzít 460/560
2. Pokud si chci nechat lehčí 360, tak vzít slabší 0,25mm, abych tam nacpal okolo těch 140m.
Otázkou je, je 0,25 dostačující? Udáváným nostnostem zrovna moc nevěřím...
Tvoje volba?
Nkaprus - Profil | Čt 27.5.2021 8:45:20
Tos nečekal co😀
Se dívám, je na 51 kilo, no možná i míň...
Na 360 šňůru tak do 20 kilo
NHans11 - Profil | Čt 27.5.2021 8:33:53
NLapala - Profil | Pá 12.7.2019 8:57:13
NSpecialista - Profil | So 9.2.2019 19:03:59
NSpecialista - Profil | So 9.2.2019 18:55:27
Nkubah - Profil | So 9.2.2019 18:49:28
https://www.korbel-loziska.cz/sortiment/nerezova-miniaturni-loziska-6
NSpecialista - Profil | So 9.2.2019 18:43:21
Už jste někdo dokázal sehnat ložisko do rolničky?
Zřejmě to bude dost kumšt.. Rozměry jsou D 8mm, d 5mm, šířka 4mm. Nabízí se řešení v podobě dvou běžných ložisek vedle sebe 8x5x2, ale tato ložiska nejsou zapouzdřená.. Nevím, zda by to nebylo nešťastné řešení, přeci jen jde přes rolnu hodně 'bordelu' a nezapouzdřená ložiska...
Orig díl lze koupit za 12 USD, ale s poštou je to za litr...
NAiwen - Profil | Čt 25.10.2018 8:16:09
NUrbo - Profil | Pá 30.9.2016 9:12:03
N007krivanek - Profil | Pá 30.9.2016 9:04:29
http://www.surviveoutdoor.com/schematics/Penn/Spinning/Slammer%20Series/360(2004).pdf
NUrbo - Profil | Pá 30.9.2016 8:47:38
N007krivanek - Profil | Čt 29.9.2016 16:51:58
NUrbo - Profil | Čt 29.9.2016 16:40:12
Řešil už někdo tento problém? Na ebay jsem nic nenašel. Navijáky mám dva a na druhým myslím, že odejde během další sezony.
Netien large - Profil | Čt 25.2.2016 14:19:33
NBULOH - Profil | Čt 29.1.2015 8:22:54
Jinak pokud bys měl zájem, tak bych ho měl asi k prodeji, nevím jak ta velikost, zdá se mi k prutu meněí, než jsem čekal, takže vych rád ještě ošahal tu 460tku.
Pokud bys měl zájem, dej vědět.
Je včera koupený, jen daný na prut a přes víkend se rozhodnu ohledně té velikosti a vyvážení k prutu.
NBULOH - Profil | Čt 29.1.2015 7:52:37
Ano mají, protože včera jsem u nich tu 360tku koupil...
NMor3000 - Profil | Čt 29.1.2015 0:28:57
NPaul Delpiaz - Profil | Čt 29.1.2015 0:11:09
Nrezist - Profil | Ne 23.2.2014 10:08:37
NLukas89 - Profil | So 22.2.2014 13:30:52
NHawk123 - Profil | Ne 16.2.2014 17:51:33
Nkanarek - Profil | Ne 16.2.2014 17:47:01
Nafjee - Profil | Ne 16.2.2014 14:35:46
NDomino222 - Profil | Ne 16.2.2014 14:26:28
Nafjee - Profil | Ne 16.2.2014 14:09:15
NDomino222 - Profil | Ne 16.2.2014 9:52:11
Nafjee - Profil | Ne 16.2.2014 9:44:55
Každopádně bych ho vzal z Německa, ta 360ka tam vychází na 56€ ... Kapacitu bych neřešil, to podmotáš starým vlascem nebo šňůrou, já to tak dělám téměř u všech navijáků.
NMartinbati - Profil | Ne 16.2.2014 9:41:14
NDomino222 - Profil | Ne 16.2.2014 9:34:09
Nafjee - Profil | So 15.2.2014 22:48:57
NLukas89 - Profil | So 15.2.2014 22:44:15
Čtenáři této diskuse také sledují
NČína - objednali ste uz nieco?15740
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NMapy v echolotu418
NOpravy a úpravy navijáků5905
NFóry59872
NSprávný muž má v kapse nůž8081
NBellyboat - Fan club4856
NUdírny a uzení51143
NSeznam spolehlivých bazaristů a poděkování jim.1507
NHi-Tech sonary forum4371
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic















