Jak uskladňujete vaší výbavu doma

Jak uskladňujete vaší výbavu doma ocením i foto.
Autor diskuse: Fish Men - Profil , 7.11.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Cronicle - Profil | Út 22.11.2011 12:02:54

luke46 >> našťastie mám v spálni dosť miesta, takže si to tam môžem "skladovať" a pritom ich budem mať stále na očiach..mama s otcom nemajú žiadne výhrady, takže v pohode :)

    luke46 - Profil | Út 22.11.2011 11:55:28

    Cronicle >> stojan perfektní akorát nevím kdo kromě mě by doma ocenil tohle např. místo skříně na chodbě :-D

      lasti555 - Profil | Út 22.11.2011 11:30:26

      Fish Men - >> Vycistit pred zimou ..udice do puzdier a pekne do skrine v garazi :))

        Cronicle - Profil | Út 22.11.2011 11:25:27

        Tak ja som si v sobotu doma vyrobil takýto stojan na prúty.. :)

          arnošt - Profil | So 19.11.2011 15:16:38

          Fish Men - >> Na velkém letišti pod stropem,na kterém nikdo nespí. :-D (Teď ani nemůže) Dále celé jedno odělení ve skříni,což nejsou vysloveně pohotovostní věci a krmení,podložku a prostě tu na smrad náchylnější část výbavy jsem umístil na balkon.Vlek za auto a sud kamení na zavážku mám v dílně.Takže když nad tím tak přemýšlím,začíná to být na pováženou.Asi už jsem tomu propadl až moc a léčba by byla namístě... :-((

            Michallos - Profil | Út 8.11.2011 19:11:13

            Za postelí:-))a je tam toho mnoho:-))

              MIPS - Profil | Út 8.11.2011 19:11:08

              kakr >> Asi tak....

                MIPS - Profil | Út 8.11.2011 19:10:50

                KOLIBŘIK >> Seš prostě fakt úplně jasná zlodějská šmucka....Radši denně šlapat v hovnech než jednou potkat tebe.............................:)

                  MIPS - Profil | Út 8.11.2011 19:09:35

                  meteor >> Těžko říct hele...byl sem fakt v rozpacích....:)

                    kakr - Profil | Út 8.11.2011 17:16:58

                    KOLIBŘIK >>
                    Na Orlíku máš dům, ale vysomrovaný dva litry vrátit neumíš :-(((((

                      heras77 - Profil | Út 8.11.2011 17:09:31

                      Milhauz >> toho se právě bojím, ale ta pohodlnost :-(

                        borecrybář - Profil | Út 8.11.2011 13:28:24

                        doma pod postelí ale stará není ráda

                          meteor - Profil | Út 8.11.2011 13:21:37

                          MIPS >> slza odkud? Jakože sis poplakal anebo smíchem cvrnknul do gatí? :-)

                            draveček - Profil | Út 8.11.2011 13:14:32

                            Fish Men - >> Futrál s pruty kaprovými,v obýváku za skříní.V dětském pokoji ve velké skříni vše ostatní(pruty,oblečení,tašky,batohy,krmení atd.).a v úložném prostoru postele zase křeslo,lehátko,bivak a ostatní větší věci.

                              mannice - Profil | Út 8.11.2011 12:23:18

                              Já sem si vyrobil z latěk a držáků na kuleč.tága stojan a slouží už nákej rok.Zbytek věcí je v šuplících a nebo pod stojanem.

                                Ladineeek - Profil | Út 8.11.2011 12:20:13

                                volfino >> To jsme na tom podobně, já mám ty nejcennější věci taky v ložnici :-DDD a manželka mi taky za to dává čočku :-)

                                  Badimura - Profil | Út 8.11.2011 11:57:34

                                  Prosim vás ,jak uskladňujete váš člun ke stropu,potřebuju něco vymyslet.Děkuji

                                    Milhauz - Profil | Út 8.11.2011 11:10:39

                                    heras77 >> Na to jednou doplatíš, taky jsem si nechával věci v autě,pak jsem jednou ráno přišel, okno někdo prohodil cihlou a věci byly v pr.....

                                      oskus - Profil | Út 8.11.2011 10:48:21

                                      všude kde je místečko kumbál, ložnice a sklep...

                                        hraji - Profil | Út 8.11.2011 10:42:05

                                        KOLIBŘIK >> ANO/NE? Kdy to vrátíš?

                                          Unkas - Profil | Út 8.11.2011 10:37:41

                                          Mám věci v garáži, ale dá mi práci to vždycky narafičit tak, aby se tam vešlo i auto.

                                            volfino - Profil | Út 8.11.2011 10:27:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                            mám věci uskladněné doma v ložnici manželka s toho není dvakrát nadčená, ale už si zvykla

                                              Ladineeek - Profil | Po 7.11.2011 18:36:28

                                              Zdravím, já to vše skladuju na 3 místech. V kumbále mezi patry rodinného domu nechávám batohy, kufříky s věcmi, co beru s sebou, sedačky, kýble se sejtama, podběráky, vezírek a takový ty méně choulostivý věci. Pak mám stolek, kde v šuplatech mám uskladněný věci na vázání mušek a věci okolo přívlače (zásoby jigových hlaviček apod.). Samozřejmě co se nevejde, je ještě vedle v bednách. A nejdůležitější je oddělení vestavěné skříně, kde mám ty cennější pruty, navijáky a zásobu všech různejch věcí na ryby, které by jinde nesměly bejt :-) A to třetí místo je tedy na fotce :-) Kam budu dávat další pruty, fakt nevím, stojan už nestačí :-( a to příští rok plánuju min. další 4 pruty atd.

                                                baitruner2 - Profil | Po 7.11.2011 18:33:55

                                                Fish Men - >> Taky jsem to měl všude možně.Ve sklepě,ložnici,špajzu asi 5 let.
                                                Letos jsem si udělal jednoduchy držák na pruty a regál a porovnal a mám klid.Fakt je to ted dobrý....

                                                  MIPS - Profil | Po 7.11.2011 18:26:17

                                                  gomz >> jo

                                                    heras77 - Profil | Po 7.11.2011 18:25:52

                                                    Fish Men - >> páč bydlím v bytovce tak jedině ve sklepě, ale protože jsem si pořídil druhý auto do rodiny, tak se musím přiznat, že většinou nechávám věci v autě :-(

                                                      gomz - Profil | Po 7.11.2011 18:23:09

                                                      MIPS >> Ten vlacak s redem je 2,7m daiwa?