Jak uskladňujete vaší výbavu doma

Jak uskladňujete vaší výbavu doma ocením i foto.
Autor diskuse: Fish Men - Profil , 7.11.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NTavris29 - Profil | Po 7.11.2011 18:21:58

No,mě to sežralo celou garáž:o) Chudák auto stojí před panelákem.o)

    NY@rin - Profil | Po 7.11.2011 18:20:15

    Asi jako MIPS.... ve své "trucovně" to prásknu do kouta, kde cajk spokojeně čeká do další vycházky. Fotka nebude, to by mě moje bytná asi zabila.

      NIncognito - Profil | Po 7.11.2011 18:19:20

      Výbavě jsem vyčlenil jednu cimru 3x6m ve sklepě.

        NAnýzový dědek - Profil | Po 7.11.2011 18:14:07

        Suly >> na balkoně

          NMIPS - Profil | Po 7.11.2011 18:08:06

          Fish Men - >> Tak ti sem dam fotku.Vždycky sem si potrpěl na pořádek...:)..druhá hromada je ve špajsce a tu už fotit nebudu...

            NSuly - Profil | Po 7.11.2011 18:06:11

            Mě by teda ještě spíš zajímalo, jak skaldujete rybařinu v paneláku. A jak tam sušíte podběrák, podložku, bivak, nejlíp na podzim a v zimě?

              NAnýzový dědek - Profil | Po 7.11.2011 18:05:43

              splavek >> jedině až po mně hihi

                NMIPS - Profil | Po 7.11.2011 17:51:50

                Pedro1 >> To se nedalo vydržet.....:)

                  NMIPS - Profil | Po 7.11.2011 17:51:35

                  vahaj >> Ty to fakt netušim...Určitě to bude ale moc zajímavý...:)

                    Nsplavek - Profil | Po 7.11.2011 17:42:14

                    Kdybych,tady dal foto mého rybářského skladu,tak dozajista dostanu titul "největší bordelář roku a světa".

                      Nkubah - Profil | Po 7.11.2011 17:37:28

                      MIPS >> :-)))))

                        Ntony.bobo - Profil | Po 7.11.2011 17:31:44

                        Jednoduše.Na konci sezóny to vše nakopu do rohu na hromadu na jaře proberu co se hodí umyju a jedu dál.

                          Nvahaj - Profil | Po 7.11.2011 17:22:57

                          MIPS >> Nevíš, jak se hraje se zlepšovákem???:-)))

                            Nbrach - Profil | Po 7.11.2011 17:21:37

                            Fish Men - >>
                            Všude..
                            Pořádek je pro blbce, inteligent ovládá chaos.

                              NPedro1 - Profil | Po 7.11.2011 17:19:51

                              MIPS >> Nebreč wole:-)))

                                NMIPS - Profil | Po 7.11.2011 17:11:36

                                KOLIBŘIK >> To jsi napsal fakt krásně.....ukápla mi slza....

                                  NKOLIBŘIK - Profil | Po 7.11.2011 17:06:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Fish Men - >> Zdravím.Rybařina je od jak živa u mě doma na prvním místě a tím má u mě v domě přednost před čímkoli.Nepletu jí ale s jinými věcmi jak jsem to u některých svých kamarádů doma viděl.Mám venku na Orlíku dům a tam jsem přesunul téměř vše co se týče rybářských potřeb.Udělal jsem si z jedné garáže i dílnu kde si dělám splávky a hraju si tam z různými zlepšováky.Zvlášt mám uskladněnou pramici a člun.Pruty s navijáky mám v jedné skříni s komletními drobnostmi.A dvě skříně oblečení s botami čepicema a různýma taškama batohama.Tohle je v jedné místnost a tam kolikrát i spím jak si tam zalezu a jsem u toho celé hodiny....Celé patro se skládá ze čtýř místností ale jen v jedné není žádný vercajk tam máme ložnici ale i v ní mám knihovnu a to se samou rybářskou četbou.V Praze bydlím a pracuji ale i zde mám pohotovostní udice .Co kdyby!!!!!!!...Za těch téměř pětačtyřicet let rybařiny těch věcí je mnoho .Ale mám v těch věcech pořádek a vím kam a proco sahnout.

                                    NAnýzový dědek - Profil | Po 7.11.2011 17:03:39

                                    ani nechtěj vědět.... absolutně nepředpisově .....:-o))))

                                      Nliboo - Profil | Po 7.11.2011 16:56:50

                                      Vyhradil som si na to jednu miestnosť cca 5x5m a mam to plné. Kaprarky som si očistil a premazal teflonovím sprejom navijáky vyčistil a premazal tak tiež. Cez tuhé zimné večery si tam pojdem popásť oči ked budem mat absták :D

                                        Nkiller1 - Profil | Po 7.11.2011 16:52:35

                                        Fish Men - >> zabral jsem půlku sklepa a tam mam všechno:-)))