Výroba nože .

Čau začíná nám zima a než se dostaneme zase na ryby budeme si muset chvíli počkat a já bych sí chtěl tu zimu zkrátit výrobou vlastního nože a tak sem chtěl některé z vás poprosit kteří mají s výrobou nože nějaké zkušenosti aby mi poradili bude to můj první nůž a tak bych nechtěl hned něco pokazit chtěl bych poradit jak mám udělat to zkosení (vyznacené na fotografifi č.1) aby bylo rovné nic mě nenapadá jak bych to měl udělat a jestě bych chtěl poradit jakou ocel bych měl použít nechci nic kupovat tak bych chtěl použít uřízlí plát z kotouče na cirkulárku ale pokud je to spatná ocel tak mi poradte jiný materiál díky s ostatním si nějak poradím.
Autor diskuse: Carp2 - Profil , 30.10.2011 všeobecné - domací dílna

Ndonald5 - Profil | St 18.1.2012 14:47:22

Kok >> pán má rád thajské masáže jo? :-D

    NHeretique - Profil | St 18.1.2012 14:45:28

    Rybářská sezóna trvá přece celý rok. Zítra beru mušák a jdu na ryby.Berou i teď.

      Ndonald5 - Profil | St 18.1.2012 14:44:59

      Gabo_sk >> gratuluji, krásná práce.

        NKok - Profil | St 18.1.2012 14:43:04

        rybarkaJMK >> dávám ti palec nahoru jak za to že rybaříš, tak i za to že neječíš, ...až se někdy potkáme u vody, jako gentleman ti vyvezu montáže a uvařím kafe

          NKok - Profil | St 18.1.2012 14:40:54

          jasommato >> díky moc, ale to není to co hledám, potřebuju něco s kratší a vroubkovanou čepelí, jak jsem psal níže nejsem vrah, chci jen pošimrat

            NrybarkaJMK - Profil | St 18.1.2012 14:38:48

            Kok >> Možná proto, že mám také ráda klid, tak se na rybách vyskytuji. A pusu si na nikoho zbytečně neotvírám, protože sama to nemám ráda. Tak hodně úspěchu a bez zbytečnýho ženskýho ječení.

              Njasommato - Profil | St 18.1.2012 14:37:40

              Kok >> to je jedno
              ale rozmislal som nad tvojimi podmienkami na noz a tvarom cepele jej velkostou a tipom ostria sa na bodnutie a zatocenie najviachodi tento navise ma prijatelnu cenu

              http://army-shop.cz/produkty/noze---dyky---bajonety​---savle/bodaky-bajonety/bajonet---rusko---ak-74---​obly---s-klestemi/422.html

                NKok - Profil | St 18.1.2012 14:34:44

                Pavouk‌ >> no tak to zkus udělat tak jak to dělaj někdy jiní příslušníci pčr a dělej že si nic nečetl neviděl ba ani neslyšel, navíc jsem ještě nikoho nekuchnul, jen se na to teoreticky připravuju, ...to snad není trestné nebo ano?

                  NPavouk‌ - Profil | St 18.1.2012 14:31:40

                  Kok >> jsem....

                    NKok - Profil | St 18.1.2012 14:30:05

                    jasommato >> nevím co je to vpliv, ale budiš:)

                      Njasommato - Profil | St 18.1.2012 14:25:54

                      Kok >> kukam ze siho pozeraval moc casto a ze to zanechalo vpliv :-)

                        NKok - Profil | St 18.1.2012 14:23:52

                        jasommato >> hele jestli mně nevěříš, tak mu cinkni, o víkendu jedeme možná na D5 a já ho uvítám tak že to neviděl, ...přátelskej úsměv, nachystaná náruč na obětí a v moment kdy bude nadosah tasím zatím svůj prozatimní švýcarák, ....sice mně nic neudělal, ale když jsem byl mladší, jeho seriál mně neskutečně nasíral a doslova mně tu kudlu otevíral v kapse:)

                          Njasommato - Profil | St 18.1.2012 14:20:05

                          Kok >> ale ved vzdy masakroval podlych a zakernych
                          chuck je vsade kde ho treba :-)

                            NKok - Profil | St 18.1.2012 14:14:28

                            jasommato >> pravda, je ostrej, ale já podlej a zákeřnej, navíc pochybuju že někde na jižní moravě u vody potkám chucka

                              NKok - Profil | St 18.1.2012 14:12:56

                              Salamon >> díky za radu, ještě zvážím, ale na učení se bojového umění jsem už starej kozel, navíc nemám čas

                                NKok - Profil | St 18.1.2012 14:10:23

                                Pavel Z >> pravda, ale za ty léta u vody se to ve mě nahromadilo a teď to potřebuju vybít, navíc když bivakuju a vedle blbec taky na týden, těžko se ho zbavíš a chytat vedle něj týden by mně psychicky zničilo, to raděj kudličkou zašťourat pod žebírko jak se říká

                                  NSalamon - Profil | St 18.1.2012 14:08:24

                                  Kok >> Koukám, že se z mírumilovného koníčku stává další druh rybolovu... zbav se kolemjdoucích... mimochodem se mě pro tvůj cíl zdá daleko lepší věnovat se využití biologie s alespoň základní znalostí jakéhokoli bojového sportu. K tomu se nauč alespoń základní obranu proti výpadům nože a teleskopu a pak nebudeš na tenhle tvůj cíl ani potřebovat "žabykuch". Ono dobře mířená rána na slabá místa jako úchyt šlach, či krk, ledviny nebo popřípadě rozkrok je daleko lepší řešení nejen z pohledu toho, že to lépe odstraší avšak důvodem je to že nebudeš klasifikován jako potencionální vrah... Mimochodem jakékoli násilí u vody se mě zdá zcestné a využívat vlastní znalosti a sílu pro ublížení někomu bych využil jen k nutné sebeobraně... a většina sporů se dá vyřešit i nenásilně ... Nemyslím tím nic proti tobě ani proti nikomu jinému, jestli ano tak se omlouvám, ale násilí nikam nevedlo a nikdy ani nikam nepovede. A u vody se spíš věnujte rybám a ať vám to hrčí ! :)

                                    NPavel Z - Profil | St 18.1.2012 14:06:55

                                    Kok >> já zastávám názor, že prevence je lepší než řešení vzniklého problému. Ale to je téma do jiný diskuse.

                                      Njasommato - Profil | St 18.1.2012 14:06:38

                                      Kok >> ale chuck je ostrejsi nes ziletka toho len tak nozikom neporezes

                                        NKok - Profil | St 18.1.2012 14:04:16

                                        rybarkaJMK >> tak patříš k těm slušnějším, některé ženy si na mě otvírali i hubu, ale s úsměvem to přecházím a dělám jakože nic ikdyž jsem vnitřně nasrán, naštěstí na rybách se moc nevyskytujete a já mám klid