Výroba nože .

Čau začíná nám zima a než se dostaneme zase na ryby budeme si muset chvíli počkat a já bych sí chtěl tu zimu zkrátit výrobou vlastního nože a tak sem chtěl některé z vás poprosit kteří mají s výrobou nože nějaké zkušenosti aby mi poradili bude to můj první nůž a tak bych nechtěl hned něco pokazit chtěl bych poradit jak mám udělat to zkosení (vyznacené na fotografifi č.1) aby bylo rovné nic mě nenapadá jak bych to měl udělat a jestě bych chtěl poradit jakou ocel bych měl použít nechci nic kupovat tak bych chtěl použít uřízlí plát z kotouče na cirkulárku ale pokud je to spatná ocel tak mi poradte jiný materiál díky s ostatním si nějak poradím.
Autor diskuse: Carp2 - Profil , 30.10.2011 všeobecné - domací dílna

NrybarkaJMK - Profil | St 18.1.2012 14:01:14

Kok >> Tak to mě těší. To bych si já nedovolila... chodím jen po zemi:-)

    NKok - Profil | St 18.1.2012 13:59:33

    Pavel Z >> hele je, ale když držíš klacek v ruce je vidět a nepřekvapíš, kdežto kudlička v těsné blízkosti vytasená překvapí i chucka norise, jsem o tom přesvědčen

      NKok - Profil | St 18.1.2012 13:57:47

      rybarkaJMK >> v pohodě, holce bych nezkřivil ani vlas, ta po mně může i šlapat:)

        NKok - Profil | St 18.1.2012 13:56:54

        Pavouk‌ >> no jestli jsi příslušník státní policie tak ano, je to žert

          NrybarkaJMK - Profil | St 18.1.2012 13:50:02

          Kok >> koukám, nechtěla bych tě u vody naštvát...

            NPavel Z - Profil | St 18.1.2012 13:48:56

            Kok >> a není k takovému účelu lepší pořádná sukovice

              Njasommato - Profil | St 18.1.2012 13:48:24

              Kok >> tak to nepotrebujes ani noz lepsie ti posluzi do spica zabruseny roxor

                NT.Karel - Profil | St 18.1.2012 13:43:39

                Kok >> to je dost síla , až mi přeběh mráz po zádech

                  NrybarkaJMK - Profil | St 18.1.2012 13:39:12

                  Ahoj, posílám odkaz na docela dobré nožířské fórum. Nesanžím se mu dělat reklamu, ale myslím si, že bys zde mohl najít spousty užitečných rad. Pokud je výroba nože stále aktuální... Když koukám na datum založení možná již dokončuješ. Každopádně hodně zdaru, trpělivosti a úspěchu. Pokud budeš uveřejňovat fotky výrobku, ráda se mrknu.
                  Rybářka JMK

                  http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=topics&​f=8

                    Njasommato - Profil | St 18.1.2012 13:38:22

                    Maxwell >> ked tobudem mat v maliku tak nebudem skusat ale semrovno hadzat fotky kudiel zatial to mam len v hlave a aj tam nie tolko kolko bi som chcel :-)

                      NPavouk‌ - Profil | St 18.1.2012 13:37:42

                      Kok >> to nemyslis vazne ze ne..

                        NMaxwell - Profil | St 18.1.2012 13:36:08

                        jasommato >> OK kluci, je vidět, že to máte v malíku..tak ať se daří .-)

                          NKok - Profil | St 18.1.2012 13:27:22

                          salamander >> když někoho pošplíchám, tak se za chvíli zvetí a já nestačím ani pobalit vercajk, vyfouknout člun a zmizet, dostal bych akorát přez držku, žádný sprejíčky a laky, to je pro holky do kabelky

                            NKok - Profil | St 18.1.2012 13:24:33

                            pfly >> no moc ne, tak do tisícovky, nepotřebuju aby to byla vymazlená kudla na chloubu a měla zdobenou ručku a pičičánky laserem do čepele vypálený, ....prostě jen praktická věc, nebudu si s ním ani hrát, ani se nad ním kochat jako nad stojanem a pruty, .... jen když nastane situace tak potřebuju vytasit, zabodnout, zakroutit jím a poté jí zahodit do vody abych se zbavil důkazů, nic víc nepotřebuju

                              Njasommato - Profil | St 18.1.2012 13:17:42

                              Maxwell >> lepsie skusit ako lutovat

                                Njasommato - Profil | St 18.1.2012 13:16:04

                                Gabo_sk >> pekna pracicka ties si idem spravit jedneho skandynavca len este dosporujem dake drobne na ocel pretoze prave vyroba cepele ma bvi najviac
                                inak pekne speavi aj ked brezovu koru prestriedas s kozou

                                  NMáňa-UL - Profil | St 18.1.2012 12:36:15

                                  Kok >> Ahoj,k tomu účelu co chceš Ty se nejlépe hodí klasický bajonet.Proto se vyráběli,aby po nich zůstala paseka...V dnešní době seženeš různé druhy délek i tvarů a za přijatelný peníz.....

                                    Npfly - Profil | St 18.1.2012 12:06:38

                                    Kok >> No to musíš taky napsat kolik chceš asi investovat,jestli to má jen řezat maso nebo provádět amputace :)))Případně délka,ta se počítá přes hubeného Somálce k hamburgrovému Amíkovi..

                                      Nsalamander - Profil | St 18.1.2012 11:54:28

                                      Kok >> nebol by lepsi ten peprovy sprej ? :D

                                        NKok - Profil | St 18.1.2012 11:48:14

                                        potřebuju nějakej férovej žabikuch, ...něco co když zabodnu a trošku s tím pokvedlám nadělá paseku a bude hodně bolet, ....nějakej návrh jak by taková kudlička měla vypadat, popřípadě někdo vyrobil a já to koupím.
                                        PS: nehodlám nikoho zabít, jsem mírumilovné povahy ale sem tam mě někdo u vody nasere, tak jen jako prevence kdyby se to mělo opakovat v letošním roce. Jinak mír v duši