Kapři a Brno

Ahoj, mám dotaz na nějaký revír v oblasti Brna, ideálně na kapry popř. Karasy a Cejny, rád bych abych se k tomuto revíru mohl dopravit i MHD, pokud by se nějaký takový našel. Foto vítáno. Děkuji za odpovědi
Autor diskuse: Davercz - Profil , 27.10.2011 kaprařina - RŘ, MO, svazy
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NA.N.O.N.Y.M.O.U.S - Profil | Ne 13.5.2012 17:47:49

Kose >> aha, dík. Kdyby někdo věděl napište sem.

    NKose - Profil | Ne 13.5.2012 17:41:07

    A.N.O.N.Y.M.O.U.S >> zdarec, sám nevím jak to tam dopadlo, ale prej bylo málo lidí co jsem slyšel...

      NA.N.O.N.Y.M.O.U.S - Profil | Ne 13.5.2012 17:38:49

      Kose >> zdravím, párkrát jsem už letos byl ale koošo mi to jen malé kapři a 1amurek. Jak dopadly zavody,kósalo to? co se chytlo největšího?

        NLudvaBrno - Profil | So 17.3.2012 15:26:11

        Kocháč >>

        Mimochodem, máte někdo na Říčkách chycenýho kapra 8kg plus?

        Si děláš srandu, správná otázka zní 5+:-)

          NPetr26 - Profil | So 17.3.2012 12:24:06

          Tak dnes od rána je v Ponětovicích strana u Šlapanic docela plná.Lidi pořád přichází, takže to za chvíli bude plný až ke konci.

            Ndosec - Profil | Ne 11.3.2012 18:51:36

            Kocháč >> já chodím jen v týdnu,když mám turnusový volno a jen občas o víkendech se mě mezi pochodující nechce

              NKocháč - Profil | Ne 11.3.2012 18:47:42

              dosec >> Dobrá, vezmu si ty od podřadného Foxe :o) Cajk ryby nechytá

                Ndosec - Profil | Ne 11.3.2012 18:45:40

                Kocháč >> ta moje :-)) Přece nemůžou být hliníkový vidle vedle solaru :-))

                  NKocháč - Profil | Ne 11.3.2012 18:40:57

                  dosec >> Ta moje veteš :o)

                    Ndosec - Profil | Ne 11.3.2012 18:38:25

                    Kocháč >> bych se styděl postavit ten svůj vedle tvýho :-))

                      Nčeman 29 - Profil | Ne 11.3.2012 18:37:59

                      Kocháč >> kONECNE ZAJdi na ryby pak bue pohohoda :)

                        NKocháč - Profil | Ne 11.3.2012 18:32:23

                        dosec >> jal mrknout? vezmeš si cajky, ne?

                          Ndosec - Profil | Ne 11.3.2012 17:38:52

                          Kocháč >> až tam pudeš dej vědět příjdu se za tebou mrknout mám to za barákem :-))

                            NKocháč - Profil | Ne 11.3.2012 16:42:50

                            Hermis_s >> :o)))

                              NHermis_s - Profil | Ne 11.3.2012 16:41:14

                              Kocháč >> Prdel by to bezesporu byla:)

                                NKocháč - Profil | Ne 11.3.2012 16:33:32

                                Hermis_s >> No pro prdel a vytočení masařek by jsme mohohli tu cestu zvážit :o))) Jednou už jsem si tam zachytal celkem slušně :o)))))

                                  NLibor 1 - Profil | Ne 11.3.2012 16:29:09

                                  Kocháč >> 10kg z téhle vody bych si móóc vážil, chytal jsem tam jako kluk.

                                    NHermis_s - Profil | Ne 11.3.2012 16:26:47

                                    Kocháč >> Taky jsem tam nejaky tri roky nechytal.Smatlat tu streku kvuli nasadakum se mi nechce:).

                                      NKocháč - Profil | Ne 11.3.2012 16:22:19

                                      Libor 1 >> Možná bude nějakej zapomenutej na třetím :o)))

                                        NLibor 1 - Profil | Ne 11.3.2012 16:20:02

                                        Kocháč >> na horním tomu věřím, vyzkoušeno nemám, je tam menší tlak

                                          NKocháč - Profil | Ne 11.3.2012 16:18:07

                                          Hermis_s >> No je tam pěkný prostředí, voda je to klasicky masařská. Jednou jsem tam zažil před lety chytačku po sypačce kaprů. Masakr. Naposledy jsem tam byl tak před třemi lety

                                            NHermis_s - Profil | Ne 11.3.2012 16:15:29

                                            Kocháč >> Je to mozny,o takovych rybach jsem jen slysel.Me to pripadne kontraproduktivni tam drepet.Klasicka hladova voda,kde se nasype a po mesici se chytaji zbytky po nasade.

                                              NKocháč - Profil | Ne 11.3.2012 16:12:04

                                              Hermis_s >> Na spodním nebo horním rybníku? Věřím tomu, že se tam nějaká vychcaná desina motá :o))

                                                NHermis_s - Profil | Ne 11.3.2012 16:07:01

                                                Kocháč >> Je to moje domaci voda a mam tam rybu lehce nad 6 kilo.Tech velkych tam moc nebude.

                                                  NDomino222 - Profil | Ne 11.3.2012 16:02:18

                                                  Kocháč >> Myslel som si

                                                    NKocháč - Profil | Ne 11.3.2012 16:01:26

                                                    Domino222 >> Mám na mysli revír Líšeňská říčka přímo v Brnkongu

                                                      NDomino222 - Profil | Ne 11.3.2012 15:57:43

                                                      Kocháč >> J mám, ale nie v Brne

                                                        NKocháč - Profil | Ne 11.3.2012 15:53:07

                                                        Mimochodem, máte někdo na Říčkách chycenýho kapra 8kg plus?

                                                          NKocháč - Profil | Ne 11.3.2012 15:52:14

                                                          Tomson_ >> Do hajzlu s koncentrákem Grundor. To už raději na Říčky

                                                            NHermis_s - Profil | Ne 11.3.2012 15:50:47

                                                            Tomson_ >> Myslim,ze jsem spolu uz na tohle tema diskutovali.

                                                              Nvodnik17 - Profil | Ne 11.3.2012 15:28:57

                                                              MarSL >> MarSl - 10.3.2012 19:56:11 >> Před boudou je to rozmrzlý na odhoz.Na špici led až ke keři pod zahrádkami

                                                                NTomson_ - Profil | Ne 11.3.2012 14:11:59

                                                                Hermis_s >> Co máš proti gruntům?

                                                                  NHermis_s - Profil | Ne 11.3.2012 11:16:09

                                                                  Tomson_ >> jdi s Gruntama do prdele

                                                                    NHermis_s - Profil | Ne 11.3.2012 11:15:54

                                                                    Kose >> voe ses celebrita:)

                                                                      Nworech - Profil | Ne 11.3.2012 5:32:31

                                                                      Tomson_ >> to není voda, ale vana plná kaprů... Tam chytne každý malý dítě....

                                                                        NKose - Profil | Ne 11.3.2012 2:36:48

                                                                        Rosťa Š. >> mrkni do odkazu co jsem dal... Zadna registrace, kdo driv prijde, ten bude chytat (mista jsou omezeny- zas tak velka voda to neni)

                                                                          NTomson_ - Profil | So 10.3.2012 23:04:07

                                                                          iPetulak >> rači přeběhnu přes silnicu na lepší vodu :)

                                                                            NiPetulak - Profil | So 10.3.2012 21:21:04

                                                                            Popik >> Trdlik - 10.3.2012 21:08:04 >> S Ponětovicemi souhlas. Za loňskej rok jsem tam vytáhl tak 3 karasi. Zato těch násaďáků hromadu.

                                                                              NTrdlik - Profil | So 10.3.2012 21:08:04

                                                                              LudvaBrno >> Tak s tou Líšní souhlasím, tam je tutový cejn, respektive spousta mrňavých cejnů. Ale v Ponětovicích se mi karasi přestali dařit jak tam nasypali spoustu těch malejch kapříků. M.

                                                                                NLudvaBrno - Profil | So 10.3.2012 20:41:58

                                                                                No jak tady někteří propagujou Líšeňskou říčku, tak je to sice pěknej revír, ale na jistýho kapra tam nemá cenu chodit. Ryby berou podle počasí a těžko říct, jestli jim vyhovuje jasno, oblačno nebo zataženo s deštěm. Chodím tam přes dvacet let, tak mám jakejsi přehled. Tutovej karas je v Ponětovicích.

                                                                                  NRosťa Š. - Profil | So 10.3.2012 20:28:48

                                                                                  Kose >> když chcu jet na ty závody,musím se registrovat?

                                                                                    Nčeman 29 - Profil | So 10.3.2012 20:03:27

                                                                                    MarSL >> MarSl - 10.3.2012 19:56:11 >> Sak neboj ta spravna chvile teprve jeste prijde,jeste je na gibony moc brzy :)

                                                                                      NMarSl - Profil | So 10.3.2012 19:56:11

                                                                                      vodnik17 >> dik, tak sem dej klidne info pokud se ti bude chtit..

                                                                                        NMarSl - Profil | So 10.3.2012 19:55:21

                                                                                        čeman 29 >> uz bych provetral proutky :-)))

                                                                                          Nvodnik17 - Profil | So 10.3.2012 19:55:10

                                                                                          MarSL >> MarSl - 10.3.2012 19:46:06 >> Půlka od hráze k boudě,ale to bylo včera. Zítra budu vědět víc.

                                                                                            Nčeman 29 - Profil | So 10.3.2012 19:47:35

                                                                                            MarSL >> MarSl - 10.3.2012 19:46:06 >> Marku ty uz se nemuzes dockat co ? Sak neboj letos jim to nandame :)

                                                                                              NMarSl - Profil | So 10.3.2012 19:46:06

                                                                                              vodnik17 >> ktera pulka je rozmrzla?? co strana od ponetek nebo u hraze??

                                                                                                NMarSl - Profil | So 10.3.2012 19:44:13

                                                                                                Matez >> cus, lisen je jeste z vetsi casti pod ledem, ale uz je to asi 5dni co jsem tam byl na kukajdo...

                                                                                                  NPetr26 - Profil | So 10.3.2012 19:25:24

                                                                                                  Tomson_ >> Prej ještě ne

                                                                                                    NTomson_ - Profil | So 10.3.2012 19:21:08

                                                                                                    Neví někdo jak to je s Gruntama? Jestli už rozmrzlo

                                                                                                      NPetr26 - Profil | So 10.3.2012 19:14:34

                                                                                                      vodnik17 >>
                                                                                                      No tak sem to myslel, že tam byl přes noc :-)
                                                                                                      Toho kouřu jsme si taky všimnuli.Bylo super počasí a bezvětří.

                                                                                                        NMatez - Profil | So 10.3.2012 19:12:56

                                                                                                        Zdravím, použiju tuto otázku, když se zde diskutuje. Neví někdo jak to vypadá v Líšni s ledem? Jestli už se chytá? Mám to daleko tak abych se tam netáhl zbytečně :) Děkuji za případné odpovědi.

                                                                                                          Nvodnik17 - Profil | So 10.3.2012 19:00:02

                                                                                                          Petr26 >> Bivakoval už včera a z boudy se kouřílo z komína,ale před boudou byl ještě led

                                                                                                            NPetr26 - Profil | So 10.3.2012 18:51:13

                                                                                                            vodnik17 >> Jojo,
                                                                                                            dnes proběhla na chovňáku brigáda a jak jsme tam ráno v sedm dojeli, tak tam frajer už bivakoval a dopoledne chytalo 5 rybářů.Už se tam vytáhli dva pěkní kapříci 55 a 58cm

                                                                                                              Nvodnik17 - Profil | So 10.3.2012 18:45:29

                                                                                                              Petr26 >> Už je přes půl rozpuštěný a chytá se

                                                                                                                NPetr26 - Profil | Po 5.3.2012 7:28:29

                                                                                                                MarSL >> MarSl - 4.3.2012 23:32:43 >> Tak to netuším.Moc tuto vodu neznám.

                                                                                                                  NMarSl - Profil | Ne 4.3.2012 23:32:43

                                                                                                                  Petr26 >> a jak je to tam u těch rákosů hluboké?? je to po celý délce pul metra bo je to i hlubší???

                                                                                                                    NPetr26 - Profil | Čt 1.3.2012 20:26:29

                                                                                                                    Dnešní foto z Ponětovic.Místama je ten led ještě dost pevnej.

                                                                                                                      NKose - Profil | Čt 1.3.2012 18:13:46

                                                                                                                      Koubas >> jo ryba se bude dávat a mrkni se na odkaz co jsem dal, tam se všechno dozvíš

                                                                                                                        NKoubas - Profil | Čt 1.3.2012 18:06:38

                                                                                                                        Kose >> budou dávat předed závodama ? kolikátyho to je?

                                                                                                                          NKose - Profil | Čt 1.3.2012 17:54:38

                                                                                                                          A.N.O.N.Y.M.O.U.S >> asi ano, 5 dnů předtím se tuším nebude chytat

                                                                                                                            NA.N.O.N.Y.M.O.U.S - Profil | Čt 1.3.2012 16:39:25

                                                                                                                            Kose >> bude to hajený před zavodem??

                                                                                                                              NA.N.O.N.Y.M.O.U.S - Profil | Čt 1.3.2012 16:30:39

                                                                                                                              cau..diky. mozna se taky ukazo na zavodech..chytate uz nekde v Brně a okolí????

                                                                                                                                Nbeny83 - Profil | Út 28.2.2012 17:18:54

                                                                                                                                beny83 >> jinak si zajet do ivane na kanal tam uz to je v poho

                                                                                                                                  Nbeny83 - Profil | Út 28.2.2012 17:14:05

                                                                                                                                  MarSL >> MarSl - 28.2.2012 14:19:02 >> no par kousku se jeste podarilo mam jedno suflatko filet pak dame rec tady to resit nebudu