- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Co říkáte na tyto skoroFlajzary???
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
15x v oblíbených a 17x v ignorovaných.
Lee-Haney - Profil | Út 25.10.2011 17:16:53
Mě se nelíbí spousta věcí jak jsou předražené,ale na rozdíl od některých nejdu brečet na forum proč tomu tak je.Prostě když mi věc přijde předražená a cena přesahuje užitnou hodnotu tak si ji přeci nekoupím ne?
Mě z některých příspěvků zde přijde že Flajzar je obyčejný signalizátor který by měl stát jak třeba sema magneto.Když tomu tak teda je tak já nechápu proč si stěžujete na cenu a nejdete si koupit něco jiného za o dost menší peníz?Nebude to tím že prostě chcete Flajzary které asi nejsou až tak špatné,ale vy je chcete za cenu signoše z Lidlu?Ano on by se klidně za tu cenu třeba i prodávat mohl,ale neprodává a vy být majitelé firmy tak ho za tu cenu taky neprodáte.To jsou jen alibistické řeči o tom jaká že je to česká nehoráznost.Ano je,ale vy by jste nebyli o nic lepší.A navíc mi zde ještě nikdo nenapsal kdo ho nutí tu věc kupovat.O tom proč stojí v jiné zemi tolik už tu debata byla,řekl bych že po tom nikomu nic není a navíc nikdo nikomu nezakazuje si je odtud koupit.
Lee-Haney - Profil | Út 25.10.2011 17:16:46
Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 25.10.2011 16:26:07
franta22 - Profil | Út 25.10.2011 16:06:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
rozhodně větší než 1// jednoduše než by výrobce prodal např. 3sady, kdy by měl z každé 4000, prodává jednu za 7000, nevyužívá úspory z rozsahu a zbytečně se připravuje o zisk.Pokud v tom teda nebude ten rychlej a kvalitní servis, kdy o spolehlivosti a kvalitě výrobku svědčí spousta spokojených zákazníků, kteří se již na tento servis bohužel museli obrátit a firmě vznikají další zbytečné náklady
Standey - Profil | Út 25.10.2011 10:24:14
malamut - Profil | Út 25.10.2011 9:49:29
Ten graf je pěknej, škoda, že tu není diskuse o výrobě oceli, dodnes si pamatuji rovnovážný diagram železo - uhlík :-)))))
Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 25.10.2011 9:02:47
malamut - Profil | Út 25.10.2011 7:42:57
ryba domácí - Profil | Po 24.10.2011 22:29:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Standey - Profil | Po 24.10.2011 20:01:21
Tonoucí se stébla chytá....
Transalp2 - Profil | Po 24.10.2011 19:38:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
bernifox - Profil | Po 24.10.2011 19:17:16
Mezi tím tady pan Standey dělá z čechů tupé ovce, které si samy neumí poradit a nakoupit jinde a předvádí tady nějakou tupou osvětu, jako by byl všemocný. Honem k němu do sekty a bude všem čechům lépe, protože všichni najdou nejlepší ceny díky tomuto pánovi, všichni budou chytří a nedají se okrást někým, kdo okrádá spoluobčany něčím, co se svou užitností rovná nule, jak už tady taky někdo uvedl. Takže vlastně všichni koupili něco, co je k ničemu. Dále pak tento detailista přemlouvá jiné uživatele aby si znovu a znovu přečetli o čem se tady diskutuje a nabádá je, aby souhlasili s tím o čem tady diskutuje jen on a souhlasili tak s jeho názorem a přitom si nejdříve sám ověřuje, jestli mu někdo něco opraví, když si to koupí levněji v zahraničí, takže je vlastně sám proti sobě, když tvrdí že se tady firma ohání servisem. mimochodem na tohoto pána jsem byl upozorněn jedním z dobrých obchodníků, že je to děsný rýpal.
Tímto od této diskuse odstupuji a bavte dále ve skvělém světle osvěty pár jedinců, kterým zase pár jedinců přitakává. Všem ostatním ,kteří sem dali slušný názor děkuji za podporu a přeji pevné nervy před takovými, kteří uráží jen na základě toho, že se jim nelíbí někoho nick, nebo si myslí, že jsou starší než někdo druhý a tím sežrali modrost světa.
BTW: Čína se učí a snaží se kopírovat od nás, tak proč bychom se tam hrnuli vyrábět ??? Odpovězte si prosím sami a v tichosti, aby vás to náhodou nestálo další energii a rozčilování se.
Takový je můj osobní názor, který mi nikdo neodepře !
dosec - Profil | Po 24.10.2011 19:03:30
Transalp2 - Profil | Po 24.10.2011 19:00:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
hooligans - Profil | Po 24.10.2011 18:54:55
vundu - Profil | Po 24.10.2011 18:50:19
Červené karty: Lee-Haney, Hermis_s
Čtenáři této diskuse také sledují
Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
Lov z nafukovacího člunu1187
Jak na odlévání olova?856
Fanclub značky Shimano16402
Shimano Power Aero 100001660
Rybarsky vozik233
Lexikon boilies komponentů901
Mikbaits - pikantní švestka534
Mikbaits boilie LiveriX307
Kde to žije - kaprařina
9:09Krátkodobá kaprařina x 10003
7:27471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8063
PáATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáKyjský rybník, Džbán 50908
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtFanclub značky Shimano 16402
ČtDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
PoŽermanky a bivakovani 4
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...












