Okuma Epix V2 carp rod

Ahoj
kupuju si nové pruty a rozhodl jsem se pro Okumy epixy,vím že tu jedna otázka už byla ale nic moc tam toho není a je už zamčená,zajímal by mě váš názor na tyto proutky a jestli bych měl vzít 3 lbs a nebo spíš 2/75 lbs mám k dispozici obě varianty.za každou odpověď díky :D

marcoooo - Profil | So 26.5.2012 12:14:14

Zdravim

Rozmyslam o ich kupe, ale neviem sa rozhodnut medzi 2.75 a 3.00lb. Moje vypravy su tak 50:50, raz vynasam clnom, raz krmym a chytam s krmytkom. Priklanam sa skor ku tym 2.75, pretoze si rad uzijem boj s kaprom. P.R.E.D.A.T.O.R ako si spokojny s prutmi ? za kazdu inf ti budem velmi vdacny.

    Marcicarp - Profil | Pá 2.3.2012 15:14:08

    Někdo ještě nějaké poznatky ?:)

      voltor - Profil | Pá 18.11.2011 19:12:38

      Hezký den prosím o názor na pruty :Prut SPRO Distance Tele Carp II 390.
      Děkuji za názory

        P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Čt 17.11.2011 10:40:22

        H.A.N.Z. >> jj jsou to luxusní proutky...akorát s tou přesností,při troše cviku se dá zvládnout i to,jenomže já sem z krnova nic moc extra velkého krom harty tu není a soukromáky jezdím jestřabice,skalička tak mi to stačíí :D

          H.A.N.Z. - Profil | Po 24.10.2011 23:17:03

          Zdárec, mám tyto pruty (3,6 - 3lbs) od letošního června a jsem celkem spokojen. Za tu cenu výborné zpracování a velmi elegantní design. Akce je parabolická a pruty jsou celkově dost měkké, ale i tak se s nimi při troše cviku nechá házet okolo 80 - 90-ti metrů. Dokonce zvládají i zakrmovací raketu o hmotnosti přes 200g, ale to už je strop. Nijak v nich nepraská, akce je čistá a perfektní při zdolávání. Myslím, pokud někdo nevyžaduje přesné hody na velké vzdálenosti, tyto pruty jsou dobrou volbou.

            P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 11.10.2011 18:32:21

            cubas >> to jo,musím je vyzkoušet :D

              cubas - Profil | Út 11.10.2011 17:15:19

              P.R.E.D.A.T.O.R >> jsem velmi spokojen super proutky

                P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 10.10.2011 20:29:42

                první má 3 cm a poslední 1 cm,mno to nwm,ete jsem je nezkoušel :)

                  Tom007 - Profil | Po 10.10.2011 20:25:26

                  P.R.E.D.A.T.O.R >> Ty očka vypadají dost velké,kolik mají průměr?(první a poslední)
                  Asi si s něma pěkně zaházíš.

                    P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 10.10.2011 20:23:02

                    Tom007 >> jj,v poho..

                      Tom007 - Profil | Po 10.10.2011 20:21:55

                      P.R.E.D.A.T.O.R >> p.r.e.d.a.t.o.r - 10.10.2011 20:16:56 >> díky.

                        P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 10.10.2011 20:20:59

                        cubas >> jo a jak si s nima spokojený??

                          P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 10.10.2011 20:18:45

                          Unkas >> jj,taky je mám jakože na ježíška :D

                            P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 10.10.2011 20:16:56

                            tady to je

                              Unkas - Profil | Po 10.10.2011 20:14:44

                              P.R.E.D.A.T.O.R >> Tak ať ti slouží k plné spokojenosti. Asi napíšu ježíškovi. Ponožek pod stromečkem už mám dost. :-))

                                P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 10.10.2011 20:10:31

                                Tom007 >> jj moment :)

                                  Tom007 - Profil | Po 10.10.2011 20:08:29

                                  P.R.E.D.A.T.O.R >>
                                  Prosím ještě foto koncového očka.

                                    P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 10.10.2011 19:45:50

                                    a ještě jedno foto

                                      P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 10.10.2011 19:41:11

                                      logo...

                                        P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 10.10.2011 19:38:06

                                        Unkas >> tak už je mám doma :D

                                          vahaj - Profil | Ne 9.10.2011 15:47:27

                                          Unkas >> Tak tuto myšlenku by z tvého projevu nedala dohromady ani Pythie v e věštítně delfské:-))) Ale co, když nejde o život, jde o hov..:-)))

                                            P.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Ne 9.10.2011 15:28:41

                                            jestli najdu tak pošlu stránku kde to všechno bylo

                                              Unkas - Profil | Ne 9.10.2011 15:25:37

                                              P.R.E.D.A.T.O.R >> Každopádně Ti přeju šťastnou ruku při výběru a mizím čučet na Velkou pardubickou.

                                                Unkas - Profil | Ne 9.10.2011 15:21:44

                                                P.R.E.D.A.T.O.R >> Tak to potom jo, ale někdo tu psal, že dělají jenom trojdíl.Tyhle proutky jsem zatím neviděl a jsem na ně každopádně zvědavej.