- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Bývalá pískovna Ovčáry
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
ND-Carp - Profil | Pá 24.2.2017 9:46:51
Nkoralovec1 - Profil | Po 2.3.2015 13:48:29
Npřemysl - Profil | Po 2.3.2015 12:28:49
NwiifY - Profil | Čt 29.12.2011 23:30:02
NwiifY - Profil | Út 20.12.2011 17:28:13
NPedruna - Profil | Pá 30.9.2011 7:24:15
Fascinuje mě, kdo tady píše, že to tam funguje úplně super a že si skvěle zachytá. Ale to, že tam jezdí bez povolenky a v podstatě pytlačí, to už tady neřekne........
NPedruna - Profil | Pá 30.9.2011 7:19:09
Ntomfisherman - Profil | Čt 29.9.2011 19:29:29
Každopádně SÚS se snaží prosazovat, aby co nejvíc revírů, nejvetší plocha, byla ve společném rybolovu, proto těch max. 15 ha RMV ve statutu.
NJarda Š. - Profil | Čt 29.9.2011 19:18:51
Nfotojakes - Profil | Čt 29.9.2011 19:05:43
NJarda Š. - Profil | Čt 29.9.2011 19:00:39
Nfotojakes - Profil | Čt 29.9.2011 18:56:04
NJarda Š. - Profil | Čt 29.9.2011 18:54:56
Nfotojakes - Profil | Čt 29.9.2011 18:51:12
NJarda Š. - Profil | Čt 29.9.2011 18:41:35
Nfotojakes - Profil | Čt 29.9.2011 18:31:58
Ntomfisherman - Profil | Čt 29.9.2011 18:27:28
Jestli budou ještě něco řešit, bude asi záležet na tom, jak moc budou protestovat ostatní MO, které to dodržují?!
NJirka Rybka - Profil | Čt 29.9.2011 18:02:20
Ntomfisherman - Profil | Čt 29.9.2011 18:00:49
PS: Jinak jsem jen reagoval na to, že psal, že MO musí vložit do společného rybolovu revíry od 15 ha. To si divně a nepřesně obrátil.
Musí vložit min. 70%, takže 30% mohou mít RMV, ovšem max. 15 ha.
NJarda Š. - Profil | Čt 29.9.2011 17:36:59
Ntomfisherman - Profil | Čt 29.9.2011 17:32:23
......................................................., protože MO má podle statutu povinnost vložit do územního rybolovu revíry od 15 ha, ................................................
A to je něco jiného.
Dle statutu do společného rybolovu musí vložit min. 70 % ze svěřených revírů!!!
NJarda Š. - Profil | Čt 29.9.2011 16:59:32
Ntomfisherman - Profil | Čt 29.9.2011 16:48:36
Nfotojakes - Profil | Čt 29.9.2011 16:28:24
Nfanfan - Profil | Čt 29.9.2011 16:20:32
Nalda2211 - Profil | Čt 29.9.2011 16:03:53
NJarda Š. - Profil | Čt 29.9.2011 15:58:31
Nfotojakes - Profil | Čt 29.9.2011 15:50:04
Nalda2211 - Profil | Čt 29.9.2011 15:44:03
NJarda Š. - Profil | Čt 29.9.2011 15:43:39
NBosanac - Profil | Čt 29.9.2011 15:42:46
NJarda Š. - Profil | Čt 29.9.2011 15:39:48
NBosanac - Profil | Čt 29.9.2011 15:39:18
Mimohodem ted jsem clenem jineho paskvilu , MO ktera nema svoji vodu . A ta je ted na cerne listine US , prosazuje prilis zmen .
Navazal jsem nekolik much , jdu je vyzkouset kdyz uz je takove pekne pocasi .
Nfotojakes - Profil | Čt 29.9.2011 15:36:03
Nfotojakes - Profil | Čt 29.9.2011 15:32:49
Já byl letos na Starém Labi (RMV Kostelecké MO stejně jako Ovčáry) celkem 7, či 8 dní a nestačil jsem se divit jak to tam funguje. Škoda, že to takhle není na více vodách.
Celosvazový rybolov prostě nejde dohromady s českou náturou a množstvím šmejdů v našich řadách. Na RMV je uživatel schopen řešit problémové lidi velmi jednoduše, bude dělat prasárny, tak si na té vodě už prostě nezachytá nikdy. Kdežto při současném systému CS rybolovu udělám průser, rychle odejdu ze své MO a přihlásím se do jiné, koupím si novou CS, nebo krajskou povolenku a můžu pokračovat v prasárnách na stejné vodě. Je to tak dobře?
NBosanac - Profil | Čt 29.9.2011 15:32:21
O J 1 se vzdy staralo , nebyl duvod jim sebrat dekret . Ale je to - bejvavala atraktivni a zarybnena voda .
I kdyz je napsane jmeno MO v soupisu neznamena ze je drzitelem dekretu .
NJarda Š. - Profil | Čt 29.9.2011 15:20:27
NJarda Š. - Profil | Čt 29.9.2011 15:18:55
NBosanac - Profil | Čt 29.9.2011 14:59:44
Mimohodem jiz nejsem clenem Kostelecke MO nejakych 5-6 let . Coz neznamena ze mne nezajima co se deje na vodach kde chytam .
Nfotojakes - Profil | Čt 29.9.2011 14:58:23
Co je špatného na tom, že chtějí mít čisté břehy, krásnou vodu a dobrou obsádku? Tohle totiž za současného stavu je na vodách zapojených do celosvazového rybolovu nemyslitelné, protože mezi rybáři je hromada šmejdů, kteří toho zneužívají.
NJarda Š. - Profil | Čt 29.9.2011 14:42:46
NJarda Š. - Profil | Čt 29.9.2011 14:31:31
Nfotojakes - Profil | Čt 29.9.2011 14:15:02
NBosanac - Profil | Čt 29.9.2011 13:52:01
Na Lhote nemuzes chytat pokud jsou otevrene pokladny pro koupajici .
Svaz je treba rozprasit a vratit dekrety MO .
NPedruna - Profil | Čt 29.9.2011 13:27:31
NJarda Š. - Profil | Čt 29.9.2011 13:23:08
NPedruna - Profil | Čt 29.9.2011 12:46:15
NPedruna - Profil | Čt 29.9.2011 12:45:20
Nfotojakes - Profil | Čt 29.9.2011 12:36:17
Nrover - Profil | Čt 29.9.2011 12:30:22
To Labe máme letos ještě jednou v plánu, tak uvidím, ...výprava se povedla, ryby celkem šly, přišel i sumík, ...velká spokojenost. Snad jen to teplo, přes den kolem třiceti, ale dalo se to vydržet, ... SZ
Nfotojakes - Profil | Čt 29.9.2011 12:19:26
Nrover - Profil | Čt 29.9.2011 12:19:25
Budu se tam muset někdy vypravit a omrknout to tam, ... Ahojky Honzo :-)
NBosanac - Profil | Čt 29.9.2011 12:17:35
Lhota by uz davno byla vynata ze svazovych vod nebyt nekolik majitelu pozemku ktery to nedovoluji .
Krenek , ne Krenecka tun , pred dvouma nebo tremi roky byla vynata ze svazoveho hospodareni a obec ktera je majitelem pozemku je pronajala soukromnikovi .
NArsenal - Profil | Čt 29.9.2011 12:12:01
NMalhe - Profil | Čt 29.9.2011 12:03:28
Nfotojakes - Profil | Čt 29.9.2011 11:56:38
Než na mě začnete nadávat, tak jen podotýkám, že jde o můj názor za kterým si stojím i když většině se to nelíbí. Jinak ta cena povolenky odpovídá skutečnosti, když budete na revíru samostatně hospodařit. Sám mám podobný projekt v hlavě a propočítával jsem případnou cenu povolenky a ta mi vychází 1500-2500 Kč na rok. Vycházím z cen násad, zarybňovacího plánu, ceny pronájmu a dalších podobných výdajů s hospodařením na revíru. Do těchto propočtů jsem nezahrnul žádný příjem pro sebe, jen povolenky zdarma pro lidi, kteří budou takovou vodu hlídat a pomáhat s jejím chodem.
NArsenal - Profil | Čt 29.9.2011 11:40:33
Nalda2211 - Profil | Čt 29.9.2011 11:38:52
NPedruna - Profil | Čt 29.9.2011 10:59:51
NPedruna - Profil | Čt 29.9.2011 10:42:19
NPedro1 - Profil | Čt 29.9.2011 10:39:28
NSmetana - Profil | Čt 29.9.2011 10:36:11
NPedro1 - Profil | Čt 29.9.2011 10:31:40
Nikdo neodpověděl.Připadá mi to,že tam moc přespolních nechtějí a když bude velký zájem,řeknou že se nasazují kapř a můžou chytat jen místní.
Celkově je to na pikaču,je to normální svazovka,tak by mě zajímalo,kterej debil rozhoduje o tom,kdy se z normální svazovky stane RMV.
O prachy jde až v první řadě.
Kde to žije - kaprařina
ČtNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtNKrátkodobá kaprařina x 9967
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...










