Kaprařské děličky do 10 ft. na rybník

Zdar, chtěl bych si pořídit pruty na rybník, podmínkou je max. délka do 3m (10ft.). Chci to mít na rybníky, které jsou zarostlé a proto chci kratší. Jaké byste doporučili? A jakou vrhačku? Představuji si tak mezi 1,5 a 2,5 lbs. Nebudu s nima nahazovat daleko max. 40 m, ale spíš tak do 20 m. A beru jedině děličky (2 díly). Díky za rady.
Autor diskuse: Elgorn - Profil , 11.9.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

NŠtikozubec - Profil | Út 13.12.2016 17:22:46

drvoštěp >> Tak pva jsem si uz koupil nekolik mesicu zpet prumer uz nevim musel bych do tasky se na tubus podivat ale musit to na jare vyzkouset a co montaz?nemate foto?

    Nviceroy - Profil | Út 13.12.2016 17:17:14

    Halen >> nejake fota

      Nviceroy - Profil | Út 13.12.2016 17:14:34

      C@rpSt4r >> nevim jak se hybou ty vetsi Galanty ale u tech mensich se 40 g olovem a trochou methodaku to asi nepoznas kdyz chytas ba 30 m max do 50 m od brehu zpatky stahujes 40 g oluvko .....ja jsem s nema spokojen a brzdu maji perfektni

        Ndrvoštěp - Profil | Út 13.12.2016 17:09:37

        Štikozubec >> Ano, dost.Připravím si je do misek a zalévám boostrem podle druhu nástrahy.Teď mám asi dvě balení a vytáhnu je až na jaře ;)) Průměr pva beru 25mm

          NŠtikozubec - Profil | Út 13.12.2016 16:59:37

          drvoštěp >> Tak kazdemu to vyhovuje jinak no jesteusim nekdy vyzkouset pva puncochu v zivote jsem to jeste nezkusil a ty?pouzivas casto?

            Ndrvoštěp - Profil | Út 13.12.2016 16:51:00

            Štikozubec >> Lakomče ;)))

              NC@rpSt4r - Profil | Út 13.12.2016 16:48:46

              viceroy >> taky se ty mensi galanty tak hybou kdyz se stahuje nejaka vetsi zatez nebo vetsi ryba? Nebo to delaj jen ty vetsi co mam ja? :)

                NŠtikozubec - Profil | Út 13.12.2016 16:45:45

                drvoštěp >> Krmeni nedipuju kapu nebo namacim nástrahu:-) :-) :-)

                  Ndrvoštěp - Profil | Út 13.12.2016 16:35:03

                  Štikozubec >> No, když krmení dipneš nějakou mrtvolou tak pak je to brutus ;))

                    NŠtikozubec - Profil | Út 13.12.2016 16:33:17

                    drvoštěp >> Ja to plnim normalne v rukach a pak ruce se ohnu a oplachnu v rybniku a ruce utru do kusu hadry ruce voni pekne po krmeni :))))

                      Ndrvoštěp - Profil | Út 13.12.2016 16:26:25

                      Štikozubec >> Fígl na plnění krmítek - buď rukavice nebo igelitový pytlík

                        NŠtikozubec - Profil | Út 13.12.2016 15:28:53

                        Halen >> Zdravim
                        Jake máte zkusenosti s tema etnama 300cm/2,75lb?

                          Nviceroy - Profil | Út 13.12.2016 14:16:28

                          Halen >> navin maj slusny vangl na klice nejaky je ale hrozne to neni navic dve matice az budu doma neco nafotim za ty kacky dovry strojky a design taky libivy tak zde hodim nejake foto .....cekam taky na 10 ft 2,75 lb ale vypada to ze je projebala nekde posta uz cekam pres tyden tak snad je dohledaji jinak budu muset vycmuchat jine

                            NHalen - Profil | Út 13.12.2016 14:00:51

                            viceroy >> Jaké máš zkušenosti s těmi navijáčky? Pošilhávám po nich delší dobu pro osazení na Etny 300cm/2,75lbs. Jaká je kvalita návinu, viklání kličky, brzda ... neměl bys víc fotek, typicky návinu? Jejich vzhled je famózní.

                              Nviceroy - Profil | Út 13.12.2016 12:51:15

                              TAky prihodim svuj poznatek koupil jsem od kolegy Rosana proutky a osadil je navi od ticy galant 4000 glat supr navijacky na tyhle kratke proutky ted jeste cekam na 10 ft ty na fotce jsou 9 ft 2,5 lb

                                NŠtikozubec - Profil | Út 13.12.2016 12:14:34

                                Štikozubec >> ještě jsem patral tak jsem obevil tohle...tez krasny vzhled mozna bude tvrdsi ma o něco vetsi libras

                                  NŠtikozubec - Profil | Út 13.12.2016 11:24:43

                                  zdravim všechny
                                  co rikate na tenhle prut?http://www.aquazona.cz/e-shop/rybarske-potreby/zvyh​odnene-sety-1/kaprovy-set-rovex-nitrium-ii-270m-275​lb-navijak-vel-5000-vlasec-zdarma.html
                                  Vi někdo něco o tehle značce taky to vypada dobře je to sice set ale...
                                  piste...

                                    NŠtikozubec - Profil | Út 13.12.2016 9:36:29

                                    moc dekuji za rady ohledne tohoto prutu vsem co mi napsali ještě musim vybrat nejaky primereny navijak k temhle prutum a je hotovo zatím se mi moc libi ty viz foto nize giants fishing spx 3000 fd uz sem je mnel včera v ruce velmi hladky chod sedli m ido ruky na jemne chytani na polozenou myslim ok???

                                      Nrosan - Profil | Út 13.12.2016 8:03:56

                                      Štikozubec >> ano použivam bud krmitko 20/30gr.nebo 40gr helikokteru.do cz posilam odkaz kde jsem je dobře koupil.

                                        NIvan. - Profil | Út 13.12.2016 7:49:13

                                        Štikozubec >> krmitko sa da v pohode pouzit, len podla velkosti prisposobit libraz. Jedine co mi pri krmitku vadilo, bola neustale spinava eva rukovat, preto som presiel na korok:)