Kaprařské děličky do 10 ft. na rybník

Zdar, chtěl bych si pořídit pruty na rybník, podmínkou je max. délka do 3m (10ft.). Chci to mít na rybníky, které jsou zarostlé a proto chci kratší. Jaké byste doporučili? A jakou vrhačku? Představuji si tak mezi 1,5 a 2,5 lbs. Nebudu s nima nahazovat daleko max. 40 m, ale spíš tak do 20 m. A beru jedině děličky (2 díly). Díky za rady.
Autor diskuse: Elgorn - Profil , 11.9.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

NZM70 - Profil | St 14.12.2016 19:06:33

Tady máte recenzi na daiwa back widow 10ft, 3 lb a daiwa Windcast Dead Bait 10ft, 40-120g. A pak na krásné proutky daiwa Windcast stalker ... ty mně se osobně líbí nejvíc.

https://www.youtube.com/watch?v=JPKZ4gghiqo

https://www.youtube.com/watch?v=UOv1yZzzDJs

    Nviceroy - Profil | St 14.12.2016 15:54:24

    Štikozubec >> ty PROLOGIC jsou fajn za dobre love ....asi se jich nedockam ...kurva zajebana ceska posta .....

      NŠtikozubec - Profil | St 14.12.2016 15:30:08

      viceroy >> ok.......

        NŠtikozubec - Profil | St 14.12.2016 15:29:49

        Martin Bk >> ahoj diky za další typ na prut ale stejne to nejspíše vyhrajou ty prologici com kdybych mel nadbytek financi beru ty anacondy co jsem tu psal se kukni ale to musí byt videt a citit v rukách ale cena je strasna ale proutek perfektni to zpracovani ,ocka atd a krasne se ohybaly sme to na prodejne zkouseli

          Nviceroy - Profil | St 14.12.2016 15:17:51

          Štikozubec >> neznam ani jsem je nevidel .....takze soudit nemuzu a podle fotek to nedelam

            NŠtikozubec - Profil | St 14.12.2016 13:42:45

            viceroy >> ztrati.i na poste to je na dennim poradku ach ty posty a co rikša na ty semy?

              NMartin Bk - Profil | St 14.12.2016 13:27:36

              Ahoj, pokud chces pruty z levnejsi kategorie tak muzu doporucit Daiwa black widow 10 ft, dela se 3lb a 2lb verze. Koupil jsem je pritelkyni a obcas na ne taky zachytam - 3lb verze olova 70-90 g. 2lb jsem zkousel na vystave a je to uz jemnejsi proutek na zateze odhadem 40-60 gramu. V ramci zkouseni jsem se do prutu s navi a vlascem silne oprel a byl jsem prekvapenej co snese ikdyz ohyb uz byl mimo parabolu. Je to sympatickej tenkej prut s dobre uchopitelnou rukojeti. Cenove srovnatelna etna od Delphinu mi vubec nesedla. Chovani blanku i uchop v ruce.

                Nviceroy - Profil | St 14.12.2016 13:25:01

                Štikozubec >> bral jsem PROLOGIC C.O.M 10 FT 2,75 LB asi se jich nedockam ten balik ztratili na poste

                  NŠtikozubec - Profil | St 14.12.2016 12:52:00

                  viceroy >> zdarec tak jsem na to koukal a kterou moznost beres? 3,0m 2,5 lb nebo 2,7 2,25 lb vypadaji dobře!!!!
                  ja byl dneska u nas v rybarskych potřebách a koukal jsem mel tam prut Sema 3,3m 2,5lb krasny proutek tenky v ruce super https://www.parys.cz/sema-prut-balance-carp-3-3-m-1​1-ft-2-5-lb.php?a=31498--0
                  a pak tam mel anakonda 10ft 2,75lb paradni proutek krasavec jak das padl mi do ruky uplne nadhera zpracovani ocka také papanicko supr klacek za supr cenu 2800kc http://kmrfisch.cz/delene-dvoudilne/22-power-carp-i​i.html#/monosti-a

                  ale ty robinsony nevypadaj spatne
                  a co sisi to obednal ze to ještě nemas jake pruty znacku?

                    NIvan. - Profil | St 14.12.2016 8:51:54

                    Štikozubec >> treba brat v uvahu, ze 9 a 10 ft uz moze robit rozdiel v tuhosti, zalezi aj na pocte ociek, cize nie je to uz ten isty prut. Aj vyskusanie na sucho je niekedy klamlive, najlepsie vyskusat v akcii, hovorim z vlastnej skusenosti.

                      Nviceroy - Profil | St 14.12.2016 7:06:51

                      Štikozubec >> MRKNI na ROBINSON AQUARIUS ..... krasne proutky mam je taky v merku pokud mi curaci z CESKE POSTY ten ztraceny balik s prutama nenajdou

                        NŠtikozubec - Profil | St 14.12.2016 7:02:10

                        jeste jsem nasel proutky od giats fishing taky by mohlo http://rybarske-pruty.heureka.cz/giants-fishing-cpx​-carp-stalker-9ft-3lb-2dil/
                        Delaji se i v 10ft 3lb 2dil

                          Nviceroy - Profil | St 14.12.2016 7:01:54

                          Štikozubec >> na mivardi se ti vydrou koncove ocka .....SCHEISSE

                            NŠtikozubec - Profil | St 14.12.2016 6:31:41

                            drvoštěp >> To he skoda ze nemas o tehle znacce rovex zadne informace..
                            Ten prut vypada tez dobre..no skoda
                            Jeste jsem nasel od mivardi prit tridil 3,3m 2,75lb stoji 1500kc kus mivardi imperium carp II taky nevyoada zle jen je delsi...co ty a mivardi?

                              NHalen - Profil | Út 13.12.2016 23:54:46

                              Štikozubec >> Ahoj, jen pozitivní. Dá se s nimi hodit překvapivě daleko, na to že jsou to jen třímetrovky a 2,75lbs. Nejlépe se mi osvědčila odhazovaná hmotnost 70g a tady v Martinicích jsem s nimi přehodil hřiště od čáry k čáře - 70g olůvko s 16 kuličkou a vlascem 0,24. Pod kapříky se pěkně ohýbají, i pod takovým tříkilákem, jen když je to velká ryba připadá mi, že už jsou ohnuté na doraz. Největšího na to mám 92, pěkně rostlého - nezváženého, ale odhadem 15 kilo. Navíc jsou elegantní, štíhlé a LACINÉ. Jen ručka by mohla být o fous kratší, ale co už.

                                NVendys 65 - Profil | Út 13.12.2016 21:57:06

                                Štikozubec >>
                                Čauves, výrobce je ROBINSON, ale typ bohužel nevím, jeden kus stál kolem tisíce korun, sorry, ale mám je už druhou sezónu tak už si to tak přesně nepamatuji.

                                  NC@rpSt4r - Profil | Út 13.12.2016 20:44:38

                                  viceroy >> kdyz stahuju s velkyma vazku nebo treba sutr co nevypadl z vyvazky tak se to u sedla krouti jak had.. :) ale jinak za tu cenu vyborny :)

                                    Ndrvoštěp - Profil | Út 13.12.2016 19:42:29

                                    Štikozubec >> Na forech se tyká.Ten rovex neznám tak budu mlčet ;) Já mám na malý zarostlý rybníky Sert 10ft/ 3lb.

                                      NŠtikozubec - Profil | Út 13.12.2016 17:36:43

                                      drvoštěp >> Vyzkousim a uvidime :-) a nemate tuseni neco o znaccve rovex?dal jsem tu fotku setu prit navijak silon foto nize korkova rukojet.. stoji to 2300 ten cely setik

                                        Ndrvoštěp - Profil | Út 13.12.2016 17:28:19

                                        Štikozubec >> Pva normálně zapíchnu za háček.Pokud chci házet dál tak návazec protáhnu skrz.