Kaprařské děličky do 10 ft. na rybník

Zdar, chtěl bych si pořídit pruty na rybník, podmínkou je max. délka do 3m (10ft.). Chci to mít na rybníky, které jsou zarostlé a proto chci kratší. Jaké byste doporučili? A jakou vrhačku? Představuji si tak mezi 1,5 a 2,5 lbs. Nebudu s nima nahazovat daleko max. 40 m, ale spíš tak do 20 m. A beru jedině děličky (2 díly). Díky za rady.
Autor diskuse: Elgorn - Profil , 11.9.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

Nrosan - Profil | Po 21.11.2016 18:57:49

čest praci :-) tak na kratko vlastnim proutky PROLOGIC COM ROD.270/2.5lb.krasne tenke.ale na velke kapry je to o dršku.ale na pobaveni super.

    Njarda85 - Profil | Po 21.11.2016 17:14:42

    Ewa Farna >> tohle nechápu,jak to myslíš.

      NEwa Farna - Profil | Po 21.11.2016 17:10:38

      jarda85 >> jen skoda , tyhle patrej k tem delsim mezi deseti stopejma klackama

        Njarda85 - Profil | Po 21.11.2016 17:04:44

        Kaiton >> http://www.tropicliberec.cz/prut-wychwood-c-201-12f​t-3-00lb/ Mě přišli tyhle pruty jen jsem neměl možnost ještě zkusit, ale byli mi doporučený tak si myslím, že budu určitě spokojený.

          NKaiton - Profil | Po 21.11.2016 16:42:35

          nazdar, planujem kupit tieto udice: http://www.uhabakuka.cz/index.php?ma=artdet&de=1539​6
          mate ich niekto?? alebo poradili by ste mi nieco ine? vdaka za kazdu radu

            Nhuslista - Profil | Út 19.2.2013 12:46:50

            Stickler >> diky moc. lenze ta cena uz je pre mna neprijatelna :(

              NStickler - Profil | Út 19.2.2013 12:32:48

              huslista >> o pár riadkov nižšie som jeden opísal, mám ho v 2,5lbs .

              http://www.rybarovraj.sk/obchod/pruty/kaprarske/dvo​​jdielne/radical-stiff-stick-ii-3-00m-3-50lbs​.html

                NVincent Vega - Profil | Po 18.2.2013 21:24:33

                tady jedna fotka je... má je kolega Mrňůs,psal jsem dotaz tak snad až se sem dostane podá info http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=627245 taky mě zajímá jak to s nim je..zas aby to nebyl tuhý prut...

                  Nroce - Profil | Po 18.2.2013 21:16:52

                  huslista >> zkoušel sem jich několik a tenhle zatím vede,ale mám čas,tak sleduji zda někdo nenapíše více...

                    Nhuslista - Profil | Po 18.2.2013 21:10:54

                    Vincent Vega >> vyzera celkom slusne ten prutik.. chcel by som vidiet amaterske fotky pri vode.. :)

                      Nroce - Profil | Po 18.2.2013 21:09:36

                      Vincent Vega >> ten sem měl v ruce a působil na mně slušným dojmem,ale čekám na někoho kdo napíše něco víc :-))

                        Nhuslista - Profil | Po 18.2.2013 21:02:30

                        Poradite mi nejake cenovo vhodne prutiky do 10ft, a do libraze 2,5 - na paradne vychutnanie si ryby pri zdolavani?
                        mozete poradit par druhov

                          NPalica_von_zvreca - Profil | Po 18.2.2013 13:20:34

                          huslista >> taky by mě to zajímalo. uvažuju taky o jejich koupi :-)

                            Nhuslista - Profil | Po 18.2.2013 13:09:48

                            co poviete na prut od SONIK- margin 2,74m- 2,5 lb ? je to vhodny prut na chytanie na malych rybnikov a do vzdialenosti do 50m? chcem hlavne kvoli peknej zdolavacke.. dik

                              Nmari1300 - Profil | Po 18.2.2013 10:23:41

                              Daiwa Sam Fisher Triforce Light Spin , opravdu pěkné proutky, škoda že se už nedají sehnat v 3m. délce...

                                NBiker - Profil | Ne 17.2.2013 15:51:06

                                  Nmari1300 - Profil | Ne 17.2.2013 15:39:11

                                  chtěl bych taky pořídit proutky 3m, ale opravdu měkčí a s parabolickou akcí...

                                  Kdyby byl nějakej tip, třeba i na povedené teleskopy, ale klidně i děličky.

                                    Nperch2 - Profil | Ne 17.2.2013 14:01:10

                                    http://www.e-rybarskepotreby.cz/prut-prodigy-9-12ft​-stalker
                                    a ještě jednou wychwood tentokrát s vmožností prodloužení délky z 9 na 12ft

                                      Nperch2 - Profil | Ne 17.2.2013 13:36:07

                                      http://www.e-rybarskepotreby.cz/kaprovy-prut-extric​ator-9ft
                                      Další zajímavý model, tentokrát od wychwoodu. Osobně kdyby byl v 10ft tak neváhám.