Kaprařské děličky do 10 ft. na rybník

Zdar, chtěl bych si pořídit pruty na rybník, podmínkou je max. délka do 3m (10ft.). Chci to mít na rybníky, které jsou zarostlé a proto chci kratší. Jaké byste doporučili? A jakou vrhačku? Představuji si tak mezi 1,5 a 2,5 lbs. Nebudu s nima nahazovat daleko max. 40 m, ale spíš tak do 20 m. A beru jedině děličky (2 díly). Díky za rady.
Autor diskuse: Elgorn - Profil , 11.9.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

NBiker - Profil | Út 12.2.2013 19:28:51

perch2 >> Díky :-)

    Nperch2 - Profil | Út 12.2.2013 18:35:16

    Biker >> Na jejich stránkách je horzně propagujou. V kaprovi byla na ně i recenze. Napiš redaktorovi kapra co tady je ..fotojakes. Testoval je.

      NRdvan - Profil | Út 12.2.2013 17:58:27

      Taky posilhavam na ty Quantumech vypydaji ze budou dosti zive uvidime skoda ze u nas v cr se nedaji nekde osahat :(

        NStickler - Profil | Út 12.2.2013 12:30:30

        tu je ešte ukážka verzie č.1, ja mám doma novší model č.2 .

        http://www.youtube.com/watch?v=UOndSDRb5n8

          NStickler - Profil | Út 12.2.2013 11:12:14

          Už tu bol spomenutý, ale pridám to sem, nakoľko sa mi ten prút strašne páči. Dorazil len pred pár dňami, ale nenašiel som na ňom jediný kaz a po zavesení 1 kg závažia šiel krásne do paraboly . Hlavne ten pocit pri zaťažení prútu je úžasný, bude cítiť každý pohyb ryby :-)

          3m (10ft) 2,5Lbs


          http://www.rybarovraj.sk/obchod/pruty/kaprarske/dvo​jdielne/radical-stiff-stick-ii-3-00m-3-50lbs.html

            Nperch2 - Profil | Út 12.2.2013 11:03:27

            Zdenal77 >> Ono je to asi dost model od modelu. Chtělo by to osahat víc prutů z téhle kategorie, takhle na netu poznáme prt. Mě se taky zdá 3lb na 3m prut hodně,ale třeba ten prut bude fajn. Uivídím co budou mít v Brně na výstavě. Mám 3 favority tak doufám, že aspoň dva tam najdu.

              NZdenal77 - Profil | Út 12.2.2013 9:57:42

              perch2 >> by mě zajímalo proč těm malým prutům cpou 3lb, myslím že 2 by jim slušeli daleko víc, taky nějaký takový hodlám pořídit

                NRdvan - Profil | Po 11.2.2013 15:55:11

                Zdravim ja jsem si nasel tyhleale u nas jich moc neni jedine slovensko ") http://www.rybashop24.com/Rybarske-pruty/Kaprove-dv​oudilne/Quantum-Radical-Stiff-Stick.html

                  Nperch2 - Profil | Po 11.2.2013 15:09:06

                  Skusím to tady trochu oživit. Našel jsem na pohled poměrně zajímavé pruty. Má s nimi někdo zkušenosti?
                  http://www.sportcarp.cz/obchod/pruty/kaprove-pruty/​prologic-c2-carp-rod.aspx

                    NElgorn - Profil | So 1.12.2012 18:24:26

                    Suly >> Možná by nebyl problém, možná jo. A k tomu je to Sema, která zkrachla, takže asi je nezařadím na seznam, ale i tak dík za ochotu. ;-)

                      NElgorn - Profil | So 1.12.2012 18:20:46

                      maryo >> Nad ním jsem před rokem uvažoval, teď už ne. Cena šla dost nahoru... :-(

                        NElgorn - Profil | So 1.12.2012 18:19:50

                        Grasel - 1.12.2012 17:45:45 >> Zadal jsem při oživení, že to můžou být i vláčáky, takže Suly poslal správnej odkaz... ;-)

                          Nmaryo - Profil | So 1.12.2012 18:01:37

                          Elgorn - >> já mám jasno jdu do Sonik Margin...

                            NGrasel - Profil | So 1.12.2012 17:56:30

                            Suly >> Může být muškařský prut kaprařskou děličkou?

                              NSuly - Profil | So 1.12.2012 17:55:20

                              Elgorn >> nevim, problém jsem neměl ani s jedním navi co jsem na něm měl.

                                NSuly - Profil | So 1.12.2012 17:54:13

                                Grasel >> Reaguju na oživení tématu Elgornem. Jinak v zadání tématu není nic o tom, že vláčáky nemůžou být kaprařskou děličkou.

                                  NGrasel - Profil | So 1.12.2012 17:50:34

                                  Suly >> Viz zadání otázky

                                    NElgorn - Profil | So 1.12.2012 17:49:23

                                    Suly >> Tak to je opravdu zajímavej prut, ale tam by mohl být problém s navi...

                                      NSuly - Profil | So 1.12.2012 17:48:46

                                      Grasel >> A čemu, komu to vadí?