Kaprařské děličky do 10 ft. na rybník

Zdar, chtěl bych si pořídit pruty na rybník, podmínkou je max. délka do 3m (10ft.). Chci to mít na rybníky, které jsou zarostlé a proto chci kratší. Jaké byste doporučili? A jakou vrhačku? Představuji si tak mezi 1,5 a 2,5 lbs. Nebudu s nima nahazovat daleko max. 40 m, ale spíš tak do 20 m. A beru jedině děličky (2 díly). Díky za rady.
Autor diskuse: Elgorn - Profil , 11.9.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

Nbesnota - Profil | Čt 12.1.2017 22:09:09

Pallermo >> ja tiež čakám na výstavu ale na scope v korku len sa bojím či to není moc 3lbs na krátke 3 metrové prúty :/

    NPallermo - Profil | Čt 12.1.2017 20:58:26

    ja uz mam vybrano :D takze doufam ze nebudu litovat ale pockam na vystavu tam si omaknu nash Dwarf

      Nrices - Profil | Čt 12.1.2017 20:54:44

      15,75 kg už može byť problem si myslím :-)

        NCT Timata - Profil | Čt 12.1.2017 20:50:29

        Janek89 >> myslim, ze s tym nebude problem, pochytal som na 2,5lb ryby do 15kg na rieke priamo v toku.

          Nkritik - Profil | Čt 12.1.2017 20:48:24

          Kubánec >> Ty jsi ale legenda ..... :-))

            NKubánec - Profil | Čt 12.1.2017 20:46:47

            Janek89 >> Voe já mám 11ft 1,75 lb Foxíky a hážu 110g olova a tahám kapry 15+.

              NHalen - Profil | Čt 12.1.2017 20:15:36

              Janek89 >> To jsou neopodstatněné obavy. Kapr není tank. 😄

                NJanek89 - Profil | Čt 12.1.2017 19:34:23

                Našel jsem i verzi 10ft 2,75lb ale mam strach jestli to nebude uplná žvýkačka. Kdyby zabral nějaký kapřík kolem 12-15 kg, tak abych ho vůbec dostal ke břehu

                  NKučík - Profil | St 11.1.2017 21:28:39

                  fotojakes >> Mě si taky radil a dobře tak to je tak dlouho nemàm

                    Nfotojakes - Profil | St 11.1.2017 21:13:17

                    Janek89 >> mám 9ft - 2,75lb už asi tři roky, možná déle, objednával jsem je ještě z anglie, když je tu nikdo neprodával. Jsou to dobré pruty, hlavně to zpracování a materiály jsou opravdu suprové. Osobně bych byl spokojenější, kdyby to byla 2-2,5lb, ale co se dá dělat:-) Pokud se nemůžeš rozhodnout, chtělo by to vyzkoušet někde, kde mají obě verze. Tady ti těžko někdo poradí co ti bude lépe sedět:-).

                      Nsidneyv - Profil | St 11.1.2017 20:33:33

                      Ma niekto fox horizon 10ft 3lbs?

                        NKučík - Profil | St 11.1.2017 20:29:56

                        Janek89 >> Čau mám 9 ft dobře zpacované na mě trošku tužší(chytám hlavně feeder) slušně hází decentní desing za mě v pohodě mám je tak 4 roky ty 10ft neznám.

                          NJanek89 - Profil | St 11.1.2017 19:36:47

                          Zdravím, potřeboval bych poradit. Chtěl bych si pořídit nové pruty a to Wychwood extricator, ale nevím jestli jít do 9ft 2,75lb verze nebo 10ft a 3lb. Moc lidí ty pruty nemá a žádnou pořádnou recenzi jsem nikde nenašel. Zvládl by mi někdo poradit? Diky

                            NPallermo - Profil | Út 10.1.2017 13:25:43

                            mazar >> i ja asi si je nadelim :D

                              Ndrvoštěp - Profil | Út 10.1.2017 13:04:55

                              Štikozubec >> Já zase ty nejlepší.Tak holt do obchodu ;)

                                NŠtikozubec - Profil | Út 10.1.2017 12:22:38

                                drvoštěp >> tady s bazarem mam pouze spatne zkusenosti...

                                  Ndrvoštěp - Profil | Út 10.1.2017 12:15:57

                                  Štikozubec >> A co bazar zde ? Občas jsou tu nový věci.Teď tu byli Fox eos 10000 po 900,-

                                    NŠtikozubec - Profil | Út 10.1.2017 12:12:36

                                    drvoštěp >> no vezmu but ty cormorany cos mi posialal odkaz nebo baitiky co mi posilal Rosan on kupoval velikost 5500 a ja bych vzal ty vetsi 6500 jsou to od mitchllu vypadaji dobře za tu cenu me to bude v poho stacithttp://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=+Mitchell+Avoce​t+R+6500+FS+

                                      Ndrvoštěp - Profil | Út 10.1.2017 11:52:56

                                      Štikozubec >> Tohle nestihlo ani do času ;))

                                        NŠtikozubec - Profil | Út 10.1.2017 11:48:18

                                        drvoštěp >> super dik za info ...je videt ze ta cena musí nekdy byt videt docasu