Kaprařské děličky do 10 ft. na rybník

Zdar, chtěl bych si pořídit pruty na rybník, podmínkou je max. délka do 3m (10ft.). Chci to mít na rybníky, které jsou zarostlé a proto chci kratší. Jaké byste doporučili? A jakou vrhačku? Představuji si tak mezi 1,5 a 2,5 lbs. Nebudu s nima nahazovat daleko max. 40 m, ale spíš tak do 20 m. A beru jedině děličky (2 díly). Díky za rady.
Autor diskuse: Elgorn - Profil , 11.9.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

Nalda2211 - Profil | Út 4.10.2011 15:52:14

Mike >> :-)))))) to ze to umim bych netvrdil ale neni nad to si chytit cudlu na svoje boilis a pruty :-))))

    NMike - Profil | Út 4.10.2011 15:50:07

    alda2211 >> no tak vidíš, zvládneš to sám, tak to už jsi (co vím) asi sedmý, co to umí:-)

      Nalda2211 - Profil | Út 4.10.2011 15:48:00

      Mike >> ne to nechci ted se mi jeden susi a tady jeden na ukazku

        NMike - Profil | Út 4.10.2011 15:44:46

        alda2211 >> tak třeba níže uvedený proutek nestavěl ani jeden z těch, co znáš:-)). Jestli chceš něco nechat postavit, tak SZ.

          Nalda2211 - Profil | Út 4.10.2011 15:40:46

          Mike >> to je mozne ja znam 3 ale muzes mi rozsirit obzor :-))

            NMike - Profil | Út 4.10.2011 15:33:14

            alda2211 >> myslím, že stavěčů je v ČR mnohem víc....

              Nalda2211 - Profil | Út 4.10.2011 15:30:30

              Elgorn >> mas v CR 3 stavece prutu staci jen vybrat..........

                NMike - Profil | Út 4.10.2011 15:19:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Pár detailů proutku, o němž jsem psal níž (stavěný Free Spirit Bank Creeper).

                  NElgorn - Profil | Po 19.9.2011 18:47:29

                  masař Pepa >> jo ale já nechci pruty na sumce ;-)

                    Nmasař Pepa - Profil | Po 19.9.2011 18:46:24

                    Elgorn - >> Sumcáky stačí na vše...

                      NElgorn - Profil | Po 19.9.2011 18:38:12

                      Uvažuju o tom, že bych si přes zimu přišetřil a na jaře pořídil proutky, které bych si nechal sestavit na zakázku. Znáte nějaké dobré výrobce či jednotlivce, kteří se tímto zabývají?

                        NElgorn - Profil | Po 12.9.2011 18:08:28

                        Sven >> aha ale i tak díky za názor ;-)

                          NSven - Profil | Po 12.9.2011 17:49:25

                          Elgorn >> jo jasně. Psal jsem, že už nebude v potřebné délce k sehnání. Zřejmě to byl jednorázový dovoz.

                            NTomajo - Profil | Po 12.9.2011 14:56:35

                            Elgorn >> jasně

                              NElgorn - Profil | Po 12.9.2011 14:46:51

                              Sven >> dík, ale 2,4m je už krátký pro mě.

                                NElgorn - Profil | Po 12.9.2011 14:46:31

                                Tomajo >> i zdolávačka super?

                                  NTomajo - Profil | Po 12.9.2011 14:13:56

                                  Elgorn >> jo spokojenost. Nemam jim co vytknout.

                                    NSven - Profil | Po 12.9.2011 14:10:37

                                    Elgorn - >> tak už pár posledních ve 2,40m, jinak je všude vyprodáno http://www.rybashop24.com/Pruty-1/Daiwa-Sam-Fisher-​Triforce-Spin.html

                                      NSven - Profil | Po 12.9.2011 13:26:48

                                      Elgorn >> jojo, odskoušené jsou a zatím jsem s nimi spokojený.
                                      Na takové to domácí kapraření na malých a zarostlých vodách jsou výborné.
                                      Nejsou to žádné žvejky, dobře a přesně se s nimi nahazuje a nejsou to ani žádné násady ke smetáku. Při zátěži přecházejí plynule do paraboly, takže ryby nepadají.
                                      Nejsou to echt kaproznačkové pruty ale vláčáky, s oficiálním popisem 2,70/20-60g, výrobcem doporučené i ke kapraření.
                                      Pěkně zpracované dvoudíly, s očky použitelnými na pletenku, hmotnost 225g, kovovým šroubením a celokork. rukovětí za přijatelnou cenu. V současnosti cca 1300,- ale díky tomu, že byly na trhu jen chvilku, jsou málo známé a v Česku bude problém je sehnat.
                                      Takže jediná recenze, kterou jsem na netu našel je tady. Pokud nebudeš něčemu rozumět, můžu přeložit. http://www.team-rapa.pl/recenzja/daiwa-sam-fisher-t​riforce/

                                      Používám je hlavně večer nebo když právě nemám náladu čučet na feedrovou špičku ale jejich lepší fotku nemám.

                                        NElgorn - Profil | Po 12.9.2011 13:17:43

                                        Tomajo >> ok, to je asi tak ideální. a jste spokojen?