Kaprařské děličky do 10 ft. na rybník

Zdar, chtěl bych si pořídit pruty na rybník, podmínkou je max. délka do 3m (10ft.). Chci to mít na rybníky, které jsou zarostlé a proto chci kratší. Jaké byste doporučili? A jakou vrhačku? Představuji si tak mezi 1,5 a 2,5 lbs. Nebudu s nima nahazovat daleko max. 40 m, ale spíš tak do 20 m. A beru jedině děličky (2 díly). Díky za rady.
Autor diskuse: Elgorn - Profil , 11.9.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

Nviliam1735 - Profil | Po 26.12.2016 16:42:58

Na nahod mam ine pruty Ultimate platinum a tam ma navi 4000 cambria.Aby bola spokojnost na obidvoch stranach.Aktualne z Vn kralovej cakam na zaber.

    NPíňas - Profil | Po 26.12.2016 16:08:36

    vundu >> to tedy není bráško,je to akundrát

      NxDanielS - Profil | Po 26.12.2016 8:59:18

      viliam1735 >> Pak asi ideál rumpál z nějaké staré studny

        Nviliam1735 - Profil | Ne 25.12.2016 20:23:22

        vundu >>
        Uz to za mna vysvetlil Ctimata a prijal by som aj vacsie ako 14000 :)

          Nanakonda - Profil | So 24.12.2016 22:46:41

          xDanielS - 24.12.2016 20:48:08 >Už chápu,omlouvám se.Nevšiml jsem si,že debata je více jak 5 let stará.

            Nanakonda - Profil | So 24.12.2016 22:32:54

            xDanielS >> nerozumím.

              Nanakonda - Profil | So 24.12.2016 22:31:54

              chesper >> co ne,ne,ne?Udává,že rybník je zarostlý tak to se bude motat pod těmi stromy s 12ft a nebude moci nahodit?

                Nchesper - Profil | So 24.12.2016 21:56:49

                anakonda >> ne ne

                  Nfheavy - Profil | So 24.12.2016 21:05:28

                  Štikozubec >> delphin =low end,sorry muj/a nejen muj/nazor

                    NxDanielS - Profil | So 24.12.2016 20:48:08

                    anakonda >> 2011

                      Nsamochod - Profil | So 24.12.2016 20:35:54

                      Nash Scope

                        Nanakonda - Profil | So 24.12.2016 16:39:57

                        Jestli jsou rybníky zarostlé tak 1,5lb je málo.Optimum jsou 2,75- 3Lb.U slabších prutů neubrzdíš většího kapra před vázkou.Také kvůli zátěžovému olovu je potřeba větší libráž.Výběr je obrovský.Z levnějších prutů je to MAD nebo Fox.Z dražších a fajnovějších pak Fox nebo individuálně zhotovený Harrison Torix od Milana Pípala.Harrisony od Milana Pípala to je supertřída.

                          NCT Timata - Profil | So 24.12.2016 16:16:11

                          vundu >> ale vazne, to ma Vilo pruty k nam na kralovu, kde chytame na vyvazku, potrebuje velku kapacitu kvoli tomu. A preto 10ft, lebo sa s tym v clne dobre manipuluje, ja osobne mam 12ft, ale mam to robene na zakazku, tak tam mam kvoli manipulacii v clne kratsiu rucku napr.

                            Nvundu - Profil | So 24.12.2016 16:08:08

                            xDanielS >> ale to je na delsi vykladani...me slovenske dvojce to myslel ironicky :-)))))))))))

                              NxDanielS - Profil | So 24.12.2016 16:04:19

                              vundu >> Já ne, prosím o vysvětlení :-O

                                NŠtikozubec - Profil | So 24.12.2016 15:31:11

                                Zdarec kdo ma zkusenosti s Delphin Impala carp cork 3m/3lb opeavdu pekny proutek

                                  Nvundu - Profil | So 24.12.2016 15:10:08

                                  CT Timata >> ...tak to potom chapu :-)))))))))))))

                                    NCT Timata - Profil | So 24.12.2016 15:06:02

                                    vundu >> nie, ked to je na vyvazku do clna :-)

                                      Nvundu - Profil | So 24.12.2016 15:04:34

                                      viliam1735 >> 14000 na 10 ft?? neni to zbytecne moc??

                                        NŠtikozubec - Profil | So 24.12.2016 15:01:31

                                        Zdarec preji krasne proziti vanocnich svatku bohateho jeziska a do noveho toku vsechno nej