Kaprařské děličky do 10 ft. na rybník

Zdar, chtěl bych si pořídit pruty na rybník, podmínkou je max. délka do 3m (10ft.). Chci to mít na rybníky, které jsou zarostlé a proto chci kratší. Jaké byste doporučili? A jakou vrhačku? Představuji si tak mezi 1,5 a 2,5 lbs. Nebudu s nima nahazovat daleko max. 40 m, ale spíš tak do 20 m. A beru jedině děličky (2 díly). Díky za rady.
Autor diskuse: Elgorn - Profil , 11.9.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

NŠtikozubec - Profil | Ne 18.12.2016 18:43:54

rájovec >> Ahoj diky za ty adresy taky pekne proutky...nemas zkusenosti s prutama od Semy?

    NŠtikozubec - Profil | Ne 18.12.2016 18:13:31

    Gucci >> Ahoj a kde si je koupil kokal jsem na heureku mi nic nevyjelo?

      Ntonouš - Profil | Ne 18.12.2016 17:34:17

      Gucci >> mám MAD defender 3lb,jsou to dobry pruty za par korun, zvladnou hodne, mam na ne nekolik ryb pres 20kg.

        NGucci - Profil | Ne 18.12.2016 15:25:21

        Ahoj,a co takhle Mad dfender?Mam je a spokojenost

          NKoza - Profil | So 17.12.2016 14:24:35

          Dušan_hp >>

          Zdolavacka top, nevim jestli 2lb nebo 2,5lb ale twn prut je hrozne lehoucky a ma skvelou akci !

            NKoza - Profil | So 17.12.2016 14:18:37

            ZM70 >>
            Myslim ze to jsou 2lb jsou to ultra lehký proutky, maji skvelou akci jsem s nima spokojenej. Dříve jsem na nich měl whiskery 2600, ted na nich mam nove black emblemy... drive jsem mel na maly rybniky od TFG Atom carpy a musim rict ze tohle je uplne jina liga....

              NxDanielS - Profil | Pá 16.12.2016 21:09:20

              ZM70 >> Je tam jen 2lb a 3lb :-) BW má pomalejší blank a i tak je 3lb pocitově tvrdší

                NZM70 - Profil | Pá 16.12.2016 20:41:44

                xDanielS >> Muzes porovnat s daiwa black widow 300/3,5lb co se akce týká?

                  NDušan_hp - Profil | Pá 16.12.2016 20:33:01

                  Koza >> po těch přesně pokukuji v 3m 2,5 lbs. jakou mají zdolávačku? Nemáš vic fotek?

                    NPíňas - Profil | Pá 16.12.2016 20:19:57

                    burakaudi >> vydrž,kámoš je je chce tak se ti zeptám

                      Nrosan - Profil | Pá 16.12.2016 19:46:29

                      ZdenekTDM >> tet se divam že je maš ve 3.5lb verzi.budou asi dost tvrde.ja je viděl i ve verzi2.75lb

                        Nburakaudi - Profil | Pá 16.12.2016 19:27:23

                        Kdyby někdo chtěl mam na prodej 2 ks shimano tribal velocity 10"3lb luxusni tenky prut top stav s original latkovimy obaly cena za oba 4 tis

                          NxDanielS - Profil | Pá 16.12.2016 19:21:47

                          ZM70 >> Právě :-D Fakt vtipný, že zrovna dnes jsem je měl v ruce.

                            NZM70 - Profil | Pá 16.12.2016 19:16:24

                            xDanielS >> Dobrá kombinace 😀

                              NxDanielS - Profil | Pá 16.12.2016 19:13:55

                              ZM70 >> Osadil jsem ho Emblem BR 25A a myslím, že to byla chyba :-D

                                NZM70 - Profil | Pá 16.12.2016 19:09:34

                                xDanielS >> A dojmy?

                                  NxDanielS - Profil | Pá 16.12.2016 19:08:18

                                  Koza >> Dnes jsem je měl v ruce... 2,5lb

                                    NZM70 - Profil | Pá 16.12.2016 19:05:43

                                    Koza >> Moc pěkné. Taky po nich pokukuju. Jak se ti s nimi chytá? Mas 2,5 lb? Díky.