Kaprařské děličky do 10 ft. na rybník

Zdar, chtěl bych si pořídit pruty na rybník, podmínkou je max. délka do 3m (10ft.). Chci to mít na rybníky, které jsou zarostlé a proto chci kratší. Jaké byste doporučili? A jakou vrhačku? Představuji si tak mezi 1,5 a 2,5 lbs. Nebudu s nima nahazovat daleko max. 40 m, ale spíš tak do 20 m. A beru jedině děličky (2 díly). Díky za rady.
Autor diskuse: Elgorn - Profil , 11.9.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

Koza - Profil | Pá 16.12.2016 18:35:24

Daiwa windcast stalker semi cork

    ZdenekTDM - Profil | Pá 16.12.2016 18:16:50

    rosan >> Leeda

      drvoštěp - Profil | Pá 16.12.2016 12:36:03

      Štikozubec >> Já měl taky pva od Ngt.Ale teď kupuji Pva z UK.Je tu i reklama.Nebo byla.A cena super.

        Štikozubec - Profil | Pá 16.12.2016 11:31:23

        drvoštěp >> ahoj
        tak pisu ohledne toho pvacka mam taky 25mm od ngt firmy tak snad bude ok jinak proc jsem tady psal na male vody mam zatím teleskop 2,7m 40-80G tak proto se divam po nejake delicce ze bych teleskopty vymenil mam je od sellior formula se jmenujou jsou to uplne obycejne pruty ale moc mi sedi v ruce a hodne tho uz vytahly krasne se ohybaji jen jsem asi udelal chybu s navijakama mam od ngt 40 baitrunner ty mi moc nesely mam je asi pul roku.....

          ZdenekTDM - Profil | Čt 15.12.2016 18:45:11

          rosan >> Zítra nafotím a dám foto

            čudlař02 - Profil | Čt 15.12.2016 17:07:53

            v bazaru prodávám 2 kusy Wychwood Extricator MLT 9ft.

              branch - Profil | Čt 15.12.2016 17:00:08

              Mám na prodej Robinsony Aquariusy 10 ft.

                rosan - Profil | Čt 15.12.2016 16:29:46

                ZdenekTDM >> ahoj hod sem fotky,jsi asi prvni kdo je ma .taky jsem je chtěl

                  Štikozubec - Profil | Čt 15.12.2016 15:47:01

                  pizzamuzik >> A jak je mas dlouho?

                    Štikozubec - Profil | Čt 15.12.2016 15:10:41

                    pizzamuzik >> Ahoj a kolik bys videl cenu klidne napis do soukromych zprav

                      pizzamuzik - Profil | Čt 15.12.2016 14:45:15

                      Prologic C2 10ft 3lb..me to vyhovovalo i takhle, meke proutky ale nemusi se clovek bat se do nich trosku oprit. Krasna zdolavacka. Kazdopadne uz chci zmenu, tak kdyby nekdo chtel, tak proutky prodavam....

                        Abath - Profil | Čt 15.12.2016 14:11:52

                        Ahoj , včera jsem kupoval jako vánoční dárek DAIWU Black Widow 10ft a 3 lb (předcházející model) designově se mi líbil víc než ten nový :-) V ruce ten prut působí příjemně . Druhá varianta byl ten samý ovšem 2 lb . Za mě osobně - zvítězila 3 librová verze. Za ty peníze je to příjemný proutek s dobrým zpracováním. K tomu stejnojmenný naviják ( aby v tom nebyl zmatek :-D). Jaká to byla volba ukáže až nadcházející sezóna :-) Z mého pohledu je ta třílibrovka tak akorát. Půjde s ní odhodit větší zátěž (nebo krmítko) a při zdolávání bude mít rybář pocit ,že prut má silovou rezervu. Jestli to byla dobrá volba ukáže čas :-) Kdybych si podobný prut vybíral já s největší pravděpodobností by vyhrála třílibrová verze.
                        Přeji šťastný výběr
                        A ať se daří

                          Dandys - Profil | Čt 15.12.2016 13:37:10

                          Nemáte někdo zkušenost s pruty Avid traction 10ft?
                          Vypadají moc pěkně
                          https://www.avidcarp.com/assets/img/media/rods9_144​5348049.jpg

                            ZdenekTDM - Profil | Čt 15.12.2016 13:09:28

                            Štikozubec >> Ahoj. Jelikož mám pruty 3,9 a 3,6 ve 3lb a zdají se mě tak akorát, tak jsem chtěl na řeku do leknínů něco tvrdšího, tak jsem vzal 3,5lb. Ještě nevím, zda jsem udělal dobře. To se uvidí až u řeky s krmítkem.

                              Štikozubec - Profil | Čt 15.12.2016 12:09:34

                              ZdenekTDM >> Ahoj a kolika librove to mas?na heuréce jsou ruzne libraze

                                ZdenekTDM - Profil | Čt 15.12.2016 10:43:50

                                Dnes mě došly dva proutky Leeda Roque 10ft. Zatím jsem je prohlédl jen v obýváku. Kvalita provedení super. Trochu mě udivilo, že vrchní díl u spojky je nejsilnější z celého prutu. Jinak slaboučký a lehký proutek. Mám rád spíše tyčky k rajčatům než žvejky ohýbající se až k navijáku a tento mě bude asi vyhovovat. Těžiště bez navijáku je přesně v polovině spodního dílu-až dám navi, tak uvidíme.

                                  Štikozubec - Profil | Čt 15.12.2016 9:11:11

                                  viliam1735 >> ahoj tez jsem se po tech prutech koukal myslim na rybarske -nej.cz je tez mají ted uz nevim jak bys je srovnal s prologic com 10ft 2.75lb?

                                    Štikozubec - Profil | Čt 15.12.2016 9:08:06

                                    ZM70 >> ahoj supr video a ty proutky tez vypadaj moc dobre

                                      viliam1735 - Profil | Čt 15.12.2016 8:28:03

                                      Mne vcera dosli tieto bakule na sezonu 2017.
                                      10ft 2,3/4lb

                                        FishmanAlda - Profil | Čt 15.12.2016 7:43:14

                                        Halen >> tady máš sestavu přesně jak jsi psal Etna 300/2,75lb a Galanty