- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
ako ulovit amura ktorý sa prave slni
je možné ulovuť amura pri jeho vyhrievaní na slnku?
Autor diskuse: CatFishHunter - Profil , 6.9.2011 kaprařina - techniky lovu
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
7x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
Obiš - Profil | Út 6.9.2011 11:49:56
Fishky >> Toš tam si neměl moc šancí. Já používám prutky,co s něma chodím vláčet sumce. Navíc při tom hovádku sem tam měl pletenku na 20kg. Vím že,to není dobré na lov z hladiny,ale když se to dobře udělá,tak ani pletenka nevadí.
Fishky - Profil | Út 6.9.2011 11:49:36
Leorim >> protože chodíš na hladovou vodu, hod foto amura, vsadím boty že břicho nemá ;-)
Leorim - Profil | Út 6.9.2011 11:46:53
Já doporučuju na amury masnáky,podařilo se mi v jeden den chytit 3 kusy nejvěčí 72 cm...nevím proč ale prostě jim chutnali berte to spíš ze srandy ale pravda to je....,a k tomu chytání z hladiny jednou amuři žerou jednou nehnou ani ploutví.Pokud je rybník kde jsou naučení žrát z hladiny tak jen do toho.Příklad:jeden soukromák za pařáku se uchytám k smrti berou jak kapři tak amuři...ale je narvanej rybama a to není umění tod vše..
Steel - Profil | Út 6.9.2011 11:45:41
Obiš >>
Hele, všechny ryby kromě mníka se řídí stovky let starým pravidlem. Čím teplejší voda tím víc žerou a nejteplejší voda v létě je ve sloupci a na hladině na stojatých vodách. Opačně to má akorát mník jakožto jediná treskovitá ryba u nás. Ryby si dělají koncem léta zásoby na zimu. Takže se mi nesnaž říct, že když je teplá voda, že ryby nežerou..
Hele, všechny ryby kromě mníka se řídí stovky let starým pravidlem. Čím teplejší voda tím víc žerou a nejteplejší voda v létě je ve sloupci a na hladině na stojatých vodách. Opačně to má akorát mník jakožto jediná treskovitá ryba u nás. Ryby si dělají koncem léta zásoby na zimu. Takže se mi nesnaž říct, že když je teplá voda, že ryby nežerou..
Fishky - Profil | Út 6.9.2011 11:41:02
Obiš >> z hladiny sem měl na plavačkovej prut hovádko jak noha, vzal mi to přes půl rybníku a vymetl snad všechny keře, no bylo i zbytečný na ním jít, ještě teď bych to rozmotával :-) na kapřák je to jiný kafe, tam dovedou také cvičit, ale už je to mnohem férovější pro obě strany :-)
Dev - Profil | Út 6.9.2011 11:40:20
Obiš >> co bych delal proboha v sumčařine, takove ludry slizké ... humus,s tim na me ani nechod ... !!
Obiš - Profil | Út 6.9.2011 11:37:28
Fishky >> Malej prut??? Sem se díval do kalhot...a snad na tom nejsem tak špatně... :)
Kuwa...Šak letos hlavně ze dna....
Ale je pravda,že toho nej sem měl na prutě z hladiny. Sem ho po 100m výpadu dostával víc jak půl hodiny zpátky a nakonec sem ho upálil.:( Ale to byl jediný záběr za 3 roky co sem tam na ně chodil...
Kuwa...Šak letos hlavně ze dna....
Ale je pravda,že toho nej sem měl na prutě z hladiny. Sem ho po 100m výpadu dostával víc jak půl hodiny zpátky a nakonec sem ho upálil.:( Ale to byl jediný záběr za 3 roky co sem tam na ně chodil...
Fishky - Profil | Út 6.9.2011 11:28:38
Obiš >> páč máš malej prut, čím menší, tím pomalejší ;-) a kdybys je nechytal z hladiny, tak bys měl i velký ;-)
Obiš - Profil | Út 6.9.2011 11:22:25
Kozič origin >> Tak si je ještě jednou přebrus a hurá na ně!!!! :)
Obiš - Profil | Út 6.9.2011 11:21:21
Dev >> :) :) :) Co vytáhnutééé. Ale pořád mě sere ten nevytáhnutýýýý. :)
Ten zbytek neřeš. Každý má nějaké zkušenosti..Někdo víc,někdo míň.
Ten zbytek neřeš. Každý má nějaké zkušenosti..Někdo víc,někdo míň.
Kozič origin - Profil | Út 6.9.2011 10:50:33
Dev >> Mě třeba štve, že v někom moje zápisy vzbuzují dojem, že podsekávám. Není to pravda. Já jsem si taky vše vychodil kolem vody. I vrhat vidlema již umím obstojně.
Dev - Profil | Út 6.9.2011 10:47:00
Obiš >> :D ... ono kdyby videli, kolik a jake amury mas takto vytahnute ,tak by uz nikdo ani nepipl - konec koncu jsem rad,ze nevi jak na to .. ale asi sou tady mistri "teorie" nikoliv "praxe" .... nebo spis se nudi tak proc si nerypnout ? .. kdo víí .. aspon se pobavis,kdyz nekdo napise blbosti a utvrzuje te,ze ten kdo tady keca kraviny,si ty :D ... ostatne tve ryby nachytane touto technikou sou asi jen smyslene, nic nerikajici kecy podle nekterych rypalu tady ........ takze sem se hodi,ze si muzes rict - "za dobrotu,ne žebrotu" .... nakonec Tobe taky nidko neradil, vse sis vychodil sam kolem vody ... proc tedy nekoho utvrzovat v tom,cemu sam neveri ...
Steel - Profil | Út 6.9.2011 9:20:49
Mlaskni mu na hladinu chleba 5x5 cm a prošij ho dej metrovej průvěs a odklop překlápeč. A až uslišíš ránu vzbud´ se a ber.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ČtLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtKrátkodobá kaprařina x 9967
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtFanclub značky Shimano 16402
ČtDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky











