- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
ako ulovit amura ktorý sa prave slni
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NStoves - Profil | Ne 12.2.2012 12:45:15
Ndžanky - Profil | Pá 28.10.2011 16:18:46
NKok - Profil | Pá 9.9.2011 12:07:57
NDev - Profil | Pá 9.9.2011 12:04:18
NObiš - Profil | Pá 9.9.2011 12:01:51
NObiš - Profil | Pá 9.9.2011 12:00:11
NDev - Profil | Pá 9.9.2011 11:46:25
NObiš - Profil | Pá 9.9.2011 11:16:58
A jestli tě opravdu čeká,to co mňa,tak se máš fakt čeho bát. :)
Ale mě se už začíná blýzkat na lepší časy. Ještě to bude chtít dost potu,ale když si neco usmylím tak jdu i přes mrtvoly.. ¨:)
Ale nejdůležitější věc je ta že manželka musí sama přijít na to, že potřebujeme na příští sezonu nový člun. :)
NKok - Profil | Pá 9.9.2011 11:07:57
NKozič origin - Profil | Pá 9.9.2011 11:03:37
Takže jsem spokojený. Ty ale ne.
NObiš - Profil | Pá 9.9.2011 11:03:00
NKok - Profil | Pá 9.9.2011 10:47:49
NObiš - Profil | Pá 9.9.2011 10:40:40
Pošlu ještě jednu fotečku... Omlouvám se za to,že jsem ju sem už někdy dával. Navíc je tato ryba chycená na kule,ale myslím, že to neuškodí,když ju sem znovu prdnu.
Kok-Pozdravuj Fillika a že děkuju za ty kule,fakt to šlapalo... :)
Joooo...Steel ...Ty máš jen nepodložené doměnky a navíc nejsi schopný přiznat, že by ses mohl mýlit a že jsou i jiné cesty k úspěchu. Ty už se v rybařině nepohneš ani o krok. :)
Proto ta TOP10 ........neposlintej monitor... :)
NPoušťák - Profil | Pá 9.9.2011 10:33:13
NSteel - Profil | Pá 9.9.2011 10:24:50
S bublinou jsem chytal jednou a moc mě nenadchla jak se na ni správně chytá? Jak daleko by měla být nástraha od bubliny? Jakou používáš zarážku za bublinu, mě se při náhozu zmenší.
NObiš - Profil | Pá 9.9.2011 10:18:04
Steel... Seš v TOP10 blbců na Mrku... SORRY...
NPoušťák - Profil | Pá 9.9.2011 10:18:03
NKok - Profil | Pá 9.9.2011 10:10:07
NSteel - Profil | Pá 9.9.2011 10:06:46
Mlaskni mu na hladinu chleba 5x5 cm a prošij ho dej metrovej průvěs a odklop překlápeč. A až uslišíš ránu vzbud´ se a ber.
NSteel - Profil | Pá 9.9.2011 10:05:30
NSteel - Profil | Pá 9.9.2011 10:02:04
Jo , ale sumík nežere když je náhlá změna teploty vody a né když tři dny v zimě za sebou se stejně teplá voda. Nebo snad ne? Tak už tou hlavou do stolu nebouchej nedělá ti to dobře.
NPstruh27 - Profil | Pá 9.9.2011 9:50:08
Teraz vážne, pár som ich chytil v horúcich letách na rožok, alebo chcela z hladiny, ale jednalo sa o menšie kúsky. Najväčší problém bol dostať nástrahu k Amurom tak, aby si ich nepoplašil.
NObiš - Profil | Pá 9.9.2011 9:48:20
NKok - Profil | Pá 9.9.2011 9:42:11
NObiš - Profil | Pá 9.9.2011 9:37:29
Nevím...co na to mám říct....
Budete zase něco natáčet? To kobrování bylo luxusní. :)
NKok - Profil | Pá 9.9.2011 9:34:12
NKok - Profil | Pá 9.9.2011 9:31:12
NFishky - Profil | Pá 9.9.2011 8:32:09
NObiš - Profil | Pá 9.9.2011 8:24:51
V mém přízpěvku sem použil příklad sumce z toho důvodu,že je to jedna z nejvíc náchylných ryb na teplotu vody... A i ta se dá cíleně lovit v zimě.
Teď si to vůbec nedal... :) :)
NSteel - Profil | Pá 9.9.2011 8:11:50
xDDDD Ne dravce chytneš v zimě jak prd. Sám chodím v zimě na řeku štiky. Máš doma nějakou knížku o rybařině vsadím se, že tam o tom bude psáno.
NSteel - Profil | Pá 9.9.2011 8:07:02
Ty se už prober říkal, jsem pokud nemají dost potravy aby si přes podzim udělaly dostatek zásoby do jara, tak se snaží najít potravu i v zimě. Nebo chytáš na dírkách vid nebo na řece? Podívej se tatínkovi do skříně nebo dědečkovi, třeba tam nalezneš nějaké knihy o rybách a studuj!
NObiš - Profil | Pá 9.9.2011 8:02:53
Čoveče,nevím čím to může být.Možná tím,že když ho táhneš na silnější náčiní,tak ho víceméně vlečeš a on se snaží nabrat opačný směr,ale asi nemůže a spíš jen pokládá hlavu na jednu či na druhou stranu. Já je chytám většinou na slabší cajk a to má za následek,že ho dostanu k hladině a on přes tu jemější špičku nenatočí jen hlavu,jak v tvém případě,ale otočí se celý a pak se rozjede. (toho sem si už všimnul dávno,že se při zdolávačce zastaví,nabere směr a vystřelí. )
Jo a že ti nevystřelí ani od břehu...Tak to bych věděl vo co de...:) Když sem viděl tvůj podběrák,tak sahal pomalu do půlky slepého ramena. :) Ten amur nemá čes ani břeh ucítit. :)
Ale podebírat neunaveného amura bych nedoporučoval. Borci u nás takto letos přišli o víc jak metrovou rybu. Celou dobu šel jak beránek,podebrali ho,a on jim tím podběrákem projel jak nůž máslem. :) Ještě že tak...by ho sežrali...to vím...
NObiš - Profil | Pá 9.9.2011 7:38:14
Když už se tady probírají takové globální věci a jak je vidět,ty na ně znáš odpovědi... sem se chtěl ještě zeptat. Jak je to s tou zemí???? Se začalo proslýchat,že je kulatá!!!!! Ale to je blbost,že jo... Vždyť stovky let se tvrdilo,že je to placka a co se tvrdí tak dlouho,musí být prostě pravda.
Ale teď k věci... Až se zase půjdu v lednu na chvíli vyvenčit k vodě a chytnu zase sumca,tak mu hned naplácám a vysvětlím mu, že to bylo za to,že v zimě nemá žrát a že má spát a že to tvrdil Steel a že ten se nikdy nemýlí.... :) :) :)
NKok - Profil | Pá 9.9.2011 7:01:53
NKocháč - Profil | Pá 9.9.2011 6:35:23
NKozič origin - Profil | Pá 9.9.2011 1:24:15
Nrover - Profil | Pá 9.9.2011 1:17:01
NKozič origin - Profil | Pá 9.9.2011 1:00:10
Nrover - Profil | Pá 9.9.2011 0:49:04
NKozič origin - Profil | Pá 9.9.2011 0:45:19
NKozič origin - Profil | Pá 9.9.2011 0:44:24
NKozič origin - Profil | Pá 9.9.2011 0:38:38
Tomu nevěříš sám. Dle mě jsi lempl a čuránek.
NSteel - Profil | Čt 8.9.2011 18:18:12
Stupidní teorie? Stupidní jsi akorát ty.. Této teorie se drží rybáři stovky let možná, že už v pravěku to věděly.
NKozič origin - Profil | St 7.9.2011 23:27:43
NPedro1 - Profil | St 7.9.2011 19:09:07
Mám vypozorováno,že jsou dvě rozdílné situace,když jsou amuři pod hladinou (platí to většinou i pro kapř).
1)Pokud jsou nehybně pod hladinou a jen čumí,většinou nemají zájem o žádný žrádlo.
2)Pokud aktivně jezdí pod hladinou,hledaj potravu a pak je šance na úlovek.
Několikrát se mi stalo,že jsem se třeba hodinu pokoušel chytit netečné ryby,které se jenom vyhřívaly a spíš se plašily,než aby jevily zájem o cokoliv k žrádlu.Pak se najednou pohnuly,začaly jezdit a záběrů bylo spoustu.
Jinak doporučuju nahazovat několik metrů od ryb na hladině,když mají zájem,najdou si to.
Mnohdy se ale náhozem blízko k nim jen poplaší,že sice nezmizí,ale jsou mnohem opatrnější.
NSteel - Profil | St 7.9.2011 18:57:27
Kde to žije - kaprařina
21:25NKrátkodobá kaprařina x 9963
21:07NElektro tříkolka na ryby 40
20:54NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5336
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
Co je nového - kaprařina + obecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...

















