- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Poděbrady 1 A 471116 Olomouc
Zdravím všechny pohodové rybáře. Chtěl bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s tímhle revírem. Jestli něco víte o výskytu větších kapříků, o svých zkušenostech z lovu. Můžete přihodit i nějaké své tipy na místa a nástahy. V Olomouci musím teď zůstavat hodně školy a práce a Poděbrady mám kousíček. Za každé info budu moc rád.- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
76x v oblíbených a 31x v ignorovaných.
Nbonhof - Profil | So 5.9.2015 10:13:50
Ntuzemak - Profil | So 5.9.2015 9:01:17
NMalda512 - Profil | Pá 4.9.2015 19:38:36
Já mám poděsy rád. je to překrásný revír. a i přes nějaké patálie s kouopajícíma se a nebo ožeralcama se mě to tam líbí. Náklo je pro mě tabu. když vidím co se tam děje tak předem vím, že je to zbytečná cesta. nedávno tam hledal potápeč utopenou bečku s pivem. Super místo kde zkloubit chlastání s rybolovem.
NMalda512 - Profil | Pá 4.9.2015 19:34:14
Dívej ty to bereš takto a já zase jinak. mě je uplně ukradený zda na nuda leží hromada 20 tek a nebo tlupa 60 tek.
na to abych očumoval nahé ženské jsem už trochu dospělej. podívám se to je jasný ale že bych na ně čuměl dalekohledem a nebo s otevřenou hubou to ani náhodou.
nejde o to co tam leží ale jak se chovají. Zkus si tam někdy sednout. A pochopíš. Aníž by jsi někomu cokoliv řekl tak budeš okamžitě nazýván.. idiot. debil.. kreten a každej na tebe bude volat policajty. ( divím se že každej jen mlel zobákem a když jsem ty policajty vytočil tak se nikdo neměl k tomu aby jím řekl at dojedou) Roztahují se tam jako by jím to patřilo. Když jsem tam byl na non stopce na sumcích tak ráno došlo asi 30 lidí . A jak jích bylo dostatek tak začali dělat ramena. Výhružky.. kopání do člunu.. tahání za šnůry a podobné. A přitom stačilo slušně říct.. zda by jsme se mohli přesunout jinam , že jím vadí, že tam sedíme oblečení. ( i tak nemají žádné právo si tam něco nárokovat). Letos jsem seděl asi 100 metrů od nuda pláže. Začal jsem vyvážet schválně až kolem 21.00 hod. samozřejmně, že se na nuda pláži tohle nelíbilo několika lidem a šli si stoupnout přímo do místa kde jsem měl montáže. když jsem jím řekl.. prosím Vás mohli by jste plavat jinam.. mám tam háčky a silony .... tak mě bylo sděleno, že ne !! že poděbrady nejsou moje a že tam budou . tak jsem při stahování druhé udice chytil chlapa pod kolenem háčkem. Připlaval až ke břehu a prosil abych mu ten háček vytáhnul. jak jsem to udělal tak se z něj stal zase silák a chtěl se prát. Jak se po pár minutách probral a zjistil, že si vybral špatnýho soupeře tak odtáhnul. A podotýkám, že kdyby tihle lidi nedělali naschváli tak by se nic takového nestalo. Šmíráků a hon tyček je kolem nuda pláže mraky. Spíš mě vytáčejí kluci hošani co si to tam dělají i ve dne.
Nkabát - Profil | Pá 4.9.2015 10:41:29
A co se týká nudistů - naháčů, moc mi hlava nebere, co vám na tom tak vadí. Většina chlapů i ženských je na tom dost podobně, žádný zázrak tam nikdo nemá. Zralá 50.???
Každý má někde matku, taky v 22. možná byla hvězda, i bez silikonů, nalepených řas a prodloužených vlasů.
Speciálně na Poděbradech potkávám paní na vozíku, opaluje a koupe se nahá.
Spousta z nás co tam chodí, bude vědět o koho jde.
TAK PŘESNĚ TAKOVÝM LIDEM JÁ FANDÍM,
neposrala se z toho, že nechodí, nezavřela se doma před světem,
MYSLÍM SI, že se těší až bude venku hezky, až půjde nebo pojede ven, k vodě, uvidí život kolem vody, uslyší ptáky, užije si každý den, který na tomto světě je.
Nabývá na " vyhražené " nudapláži, ani na koupací pláži, neopaluje se na pláži pro invalidy.
Tak RESPEKT, rybolov je zábava, ne boj o přežití, tak se nerozčilujte nebo vám praskne cévka.
Mimochodem - do kolika let se může muž - žena opalovat a koupat nahá,ý???
NSak1 - Profil | Čt 3.9.2015 18:33:20
A nudisti? AŤ se ukazují jen tam, kde to mají vyhrazeno. My musíme svůj zájem (rybaření) provádět také jen na určitých místech (viz právě Poděbrady).
Nevím, zda omezení docházky něco spraví. U nás (okr.Nový Jičín) je hned několik revírů s omezením docházky, ale ke snížení nepořádku kolem vody to rozhodně nevedlo. Bohužel jsme opravdu národ, který si ničeho neváží, a proto nás ve světě nemají příliš v oblibě!
Ntuzemak - Profil | Čt 3.9.2015 11:19:15
NKubalorenc - Profil | Čt 3.9.2015 10:43:32
Ntuzemak - Profil | Čt 3.9.2015 10:07:50
Nkabát - Profil | Čt 3.9.2015 9:13:58
a pro spoustu rybařících by Poděbrady ztratily atraktivitu, nebýt nudapláže,
vídávám tam pacienty, co s dalekohledem šmýrujou nudapláž a ryby jsou jim jen doprovodný program,
NKubalorenc - Profil | Čt 3.9.2015 8:15:26
Já jen napsal, ať si zjistí fakta. Třeba to, kolik MO vynaloží na jarní podzimní úklid a to zdaleka ne jen po rybářích.
Kdyby lidi nebyly prasata a chovali se tak jak mají, tak tam bude všechno v pohodě.
A navíc 2/3 rybářů, co na Poděbrady chodí ani nejsou z MO Olomouc.
NTOPR - Profil | St 2.9.2015 21:14:15
Jsme prostě PRASATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NMalda512 - Profil | St 2.9.2015 20:00:54
https://www.youtube.com/watch?v=BxIqy1juqsY
nevím teda na co to video mělo ukázat ale budíž
NMalda512 - Profil | St 2.9.2015 19:58:42
ale jinak máš pravdu. :-)))
NMalda512 - Profil | St 2.9.2015 19:54:30
2) ...... Ohniště tam vytvářejí především ti co tam stanují... v drtivé většině se nejedná o rybáře
3) ......... každej nese za své činy svou zodpovědnost
4) ,,,,,,, octavie... bílá dodávka + favorit. stálice poděbrad
5(......... Tohle bez komentáře..... nerad bych dostal bann
6)............ letos bude schůze. čím víc nás tam dojde tím více bude argumentů a větší šance něco změnit.
NMalda512 - Profil | St 2.9.2015 19:49:23
Co napsal VydraL je zcela normální realita na Poděbradech. Bič je upleten pouze na rybáře . Zbytek si tam může dělat co je mu libo.
A samozvaná nudapláž je trnem v oku již mnoha rybářů. je otázkou času kdy doje trpělivost rybářům a začnou to řešit opo svém. MO na to sere.. A hodně z vysoka. Ještě jsem ennašel v zápisech pořádáných schůzí ANI JEDEN BOD KDE BY SE MO OLOMOUC V NĚČEM PŘIKLÁNĚLA K RYBÁŘŮM.
pokaždé jen odkývají hlavičkama kdo jím co nadiktuje a ticho po pěšině. Hlavně mě nepiš nic o tom se učastnit schůzí . Protože sotva tam já jako jedinec dokáži něco prosadit.
Koupáči mají vytyčený místa ke koupání a roztahují se všude. Slušně a ani vulgárně u ních nelze dosáhnout žádného vstřícného kroku.
Nechci se o tom tady dohadovat a ani tady psát co všechno je rybářům zakazováno a co ostatní mohou bez potíží na poděbradech vytvářet.
.................... Letos tam stanovali 3 kluci které znám s práce. uplně náhodou jsem na ně narazil když jsem zdolával amura ze člunu. jaká náhoda, že ten den šla RS a jím neřekl nikdo ani slovo...
Čtenáři této diskuse také sledují
NKrčmanská piskovna (šterkovna)410
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NZlatá kaprařská malina1332
NTěrlická přehrada - aktuálně !!!!14629
NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...8058
NHarrison - vše o této značce3722
NKaprařský top vercajk3167
NKrátkodobá kaprařina x9914
NDolní Benešov1703
Kde to žije - kaprařina
8:46NKrátkodobá kaprařina x 9914
8:22NLabe fishing store 19
8:02NOhře, úlovky, nástraha 1054
6:04NKyjský rybník, Džbán 50905
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8058
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










