Výběr pěkného revíru u ČB

Zdravím potřeboval bych poradit naky pekný revír cca do 300km od CB dekuji
Autor diskuse: hOrii - Profil , 11.8.2011 kaprařina - revíry, cestování
3 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nlipenak - Profil | Čt 11.8.2011 7:21:04

Sjed si na Palavu ta je 300km od Budějc.To je zas kvalitní otázka.

    Npetrhod - Profil | Čt 11.8.2011 7:18:43

    300 km proboha proč!!!!!!! Máš tam Vltavu a když nejsi spokojený tak si přivstaň a sedni na kolo zajeď na Lipno.

      NButchi - Profil | Čt 11.8.2011 6:15:39

      Slyšel jsem, že tam teče jakási Vltava. To je prý docela dobrý revír.