- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kde lovit na Labi?
Chtěl bych poprosit o radu kam jet na týden na ryby.Hlavně někde abych tam ten týden neseděl jak puk bez ryby.Chtěl bych nějaké Labe kolem hradce ,pardubic kolína a nebo nějakej písek v Královehradecku nebo Pardubicku.kdyby jste věděli o n ějakém tom míste kde by se dalo chytat i nonstp(legálně)tak by to bylo nejlepší ,ale když ne tak se nic nestane :) děkuju :)
NECHCI SOUKROMÉ REVÍRY !!!!
NECHCI SOUKROMÉ REVÍRY !!!!
Autor diskuse: Vóža - Profil , 27.7.2011 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
13 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NMartin02 - Profil | Pá 5.8.2011 10:26:03
Vóža - >www.rybsvaz.cz - LOV RYB NONSTOP
Na základě rozhodnutí MZe ČR č. j. 5383/2010-16230 ze dne 10. června 2010, byla Českému rybářskému svazu, Východočeskému ÚS udělena výjimka z denní doby lovu na části rybářského revíru č. 451 034 LABE 31 na Plačickém písníku v k. ú. Plačice(Plačický (GPS 50°10'31.259"N, 15°46'17.123"E) od 00.00 hod. do 04.00 hod. v období od 16. 6. do 31. 8. 2010 a 2011. Východočeský ÚS ČRS v souvislosti s povolením 24 hod. lovu ryb ve smyslu § 13 odst. 9 zákona č. 99/2004 Sb. doplnil bližší podmínky výkonu rybářského práva na části revíru č. 451 034 LABE 31 na Plačickém písníku v k. ú. Plačice o následující ustanovení:
a) Osoba provádějící lov ryb je povinna v době od 00.00 hod. do 04.00 hod. osvětlit místo lovu umělým bílým neoslňujícím světlem. Zakládání otevřených ohňů se pro tyto účely zakazuje.
b) Osoba provádějící lov ryb je povinna v případě pokračování lovu ryb po 24. hod. zapsat nesmazatelným způsobem do oddílu II povolenky k lovu (Evidence docházky a úlovku) nové datum lovu a číslo rybářského revíru. Pokud si osoba provádějící lov ryb nepřisvojila předchozí den žádnou ulovenou rybu, je povinna prázdnou řádku k tomuto dni nejpozději před zápisem nového data proškrtnout.
Na základě rozhodnutí MZe ČR č. j. 5383/2010-16230 ze dne 10. června 2010, byla Českému rybářskému svazu, Východočeskému ÚS udělena výjimka z denní doby lovu na části rybářského revíru č. 451 034 LABE 31 na Plačickém písníku v k. ú. Plačice(Plačický (GPS 50°10'31.259"N, 15°46'17.123"E) od 00.00 hod. do 04.00 hod. v období od 16. 6. do 31. 8. 2010 a 2011. Východočeský ÚS ČRS v souvislosti s povolením 24 hod. lovu ryb ve smyslu § 13 odst. 9 zákona č. 99/2004 Sb. doplnil bližší podmínky výkonu rybářského práva na části revíru č. 451 034 LABE 31 na Plačickém písníku v k. ú. Plačice o následující ustanovení:
a) Osoba provádějící lov ryb je povinna v době od 00.00 hod. do 04.00 hod. osvětlit místo lovu umělým bílým neoslňujícím světlem. Zakládání otevřených ohňů se pro tyto účely zakazuje.
b) Osoba provádějící lov ryb je povinna v případě pokračování lovu ryb po 24. hod. zapsat nesmazatelným způsobem do oddílu II povolenky k lovu (Evidence docházky a úlovku) nové datum lovu a číslo rybářského revíru. Pokud si osoba provádějící lov ryb nepřisvojila předchozí den žádnou ulovenou rybu, je povinna prázdnou řádku k tomuto dni nejpozději před zápisem nového data proškrtnout.
Nbeluga - Profil | Pá 5.8.2011 9:08:05
Srnojedy u Pardubic máš 24 hodinovku, ale jak kluci píšou někdy to jde a někdy nechytneš ani šupinu, pokud si chceš potahat kapříci do 40cm tak Rozkoš, jinak nepočítej s tím, že ti někdo prozradí top flek, ten si musíš vyhledat sám.....
Ndavid.kalbac - Profil | Pá 5.8.2011 8:08:38
Vóža - >> "Labe...- vem nakou piskovnu je tol ehci na chytani ..... na labku tu to potahne a jestli tam chces navnadit a zpsi trochu vic tak se zvedne hladina a muzes zacit znova vnadit ..... a u piskovny je apon fajn koupani :D
Nšesty - Profil | Pá 5.8.2011 8:06:00
Zkus Rozkoš tam si nějakýho kapříka chytneš.Ale nonstop tam nechytej!
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 28.7.2011 12:27:08
foxxx >> No vidíš to. Máš pravdu. Ajs Kjůba na živo jen tak na rybách nepotkáš
Nfoxxx - Profil | Čt 28.7.2011 12:22:35
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Navíc prý někde tam kousek vystoupí letos americký rapper a herec Ice Cube,tak by to mohlo být i s pěkným kulturním zážitkem:-))
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 28.7.2011 12:17:47
Vóža - >> Určitě a jedině Mělice. Pan Krása tam vysadil tři nadkapry za prachy z veřejné sbírky (srdce vlastence jistě zjihlo, neb se Češi opět semkli jako když to Národní divadlo shořelo) Tedy tam je ta šance. Taky si tam můžeš, když nebudou brát, zajezdit na vodních ližích, skůtru, dát si langoše v jednom z kiosků nebo obtěžovat koupající se slečny
NPavel Z - Profil | Čt 28.7.2011 12:15:03
Vóža - >> Přijeď k vodě, nahoď pruty a poznáš jestli to jde a když ne tak se přestěhuj jinam.
Nlibor4u - Profil | Čt 28.7.2011 12:14:14
Labe je plný ryb. Akorát někdy berou víc a někdy míň. Ty čekáš, že ti někdo prozradí svůj oblíbenej flek?
Podle karty chytáš ryby 11 let, za tu dobu jsi nasbíral pár zkušeností, zkus je využít. Taky si prohlídni revíry v oblasti, kam bys chtěl jet ( http://www.mrk.cz/rybarske-reviry.php ) a podívej se, co se tam chytlo a kdo z MRKu tam jezdí. To ti taky může napovědět. Ale jak říkám, Labe je plný ryb...
Podle karty chytáš ryby 11 let, za tu dobu jsi nasbíral pár zkušeností, zkus je využít. Taky si prohlídni revíry v oblasti, kam bys chtěl jet ( http://www.mrk.cz/rybarske-reviry.php ) a podívej se, co se tam chytlo a kdo z MRKu tam jezdí. To ti taky může napovědět. Ale jak říkám, Labe je plný ryb...
NHmmmmTakJooooo - Profil | Čt 28.7.2011 12:12:05
Vóža - >> :))) ty asi nechytas moc dlouho vid ... ja u nas na Labi chytam casto a proste sou dny kdy sedis jak puk a nic ... sou roky ze nechytnes nic poradneho to k tomu patri :))) nenech se tim zlomit ...
Ndvorák - Profil | Čt 28.7.2011 12:10:42
Na třetím km pod HK,těsně za vyvráceným stromem,tam jak roste ten divokej maliník. Tam ten cejn jde!!!
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ČtNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtNKrátkodobá kaprařina x 9967
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky











