Na svazových vodach povolit zavaženi či nikoliv , je rybařský řád zastaralej?

Povolili by jste zavažení z lodky, zavažení zavažecí lodkou a echoloty? Myslíte, že by přibyli jen problemy mezi rybáři nebo by se dal najit kompromis? Nebo povolit vyvoz jen na určených velkých rybnícich. Je rybařský řád zastaralej a bylo by ho třeba obměnit a jak? Myslíte si, že by zůstavalo méně utržených vlascu, díky zdolavani ryby či vytahovani zachycené montáže na dně pomoci loděk?
Autor diskuse: Teigr - Profil , 18.7.2011 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Změny v Rybařském řádu ?

A) ANO-Povolit zavažení jen někde63%

B) ANO-Podložka pod rybu u každé vody12%

C) ANO-Jeden návazec4%

D) NE-Zbytečné zavažení15%

E) NE-Na co podložku? zbytečné2%

F) NE- Čím více navazcu tím více ryb :o)2%

G) Jine nápady2%

Od 19.7.2011 hlasovalo 241 čtenářů.

Nkakr - Profil | Út 19.7.2011 19:21:45

andy.rybar >>
Nějak jsi pozapomněl napsat, jak bys jako RS podobné nesmysly kontroloval?
Nebo by stačila povolenka gratis a na kontroly hodit bobek??

    NAlov_na_MRK_rezignující - Profil | Út 19.7.2011 19:20:28

    andy.rybar >> Vidíš. A jsme u toho. Jde jen o to maximálně využít veškerý možný čas k dosažení úlovku.Že už se při tom bude stejně chrápat nebo někde poskakovat na lodce se sonarem už není důležité...

      Nandy.rybar - Profil | Út 19.7.2011 19:20:26

      Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov_na_MRK_rezignující - 19.7.2011 19:18:51 >> stejně tak bych tučně zpoplatnil ponechání si ryby.Kdo po ní touží až za hrob,at si to zaplatí.

        NAlov_na_MRK_rezignující - Profil | Út 19.7.2011 19:18:51

        andy.rybar >> Není co vyvracet. To, že jde ryba od 00:00 do 4:00 není argument. To se na mě nezlob. Není co vyvracet.
        Já bych třeba 24 zavedl, ale za tučný příplatek. Kdo po ni touží až za hrob, at si to zaplatí.

          Nandy.rybar - Profil | Út 19.7.2011 19:16:46

          Tempus >> a to jsme zas u toho.spánek při lovu není nikde zakázán.musím pouze moci bez prodlení manipulovat s prutem.Abych mohl moci bez prodlení manipulovat s prutem musel bych sedět či stát s prutem v ruce protože jakékoliv jiná činost či stav při lovu zapříčiní prodlení.Jídlo,rozhovor s kolegou,telefonát.opilost atd.Takže tu máme další nesmysl v RŘ.

            NTempus - Profil | Út 19.7.2011 19:16:10

            judas.d >> i kdyby, tak pokud vím se při chytání spát nesmí ne?

              NTempus - Profil | Út 19.7.2011 19:15:07

              andy.rybar >> tak si člověk musí vybrat buď spát nebo chytat... A když ti 4 hodiny jsou málo tak žádný spánek bude víc?

                Njudas.d - Profil | Út 19.7.2011 19:14:23

                Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov_na_MRK_rezignující - 19.7.2011 19:04:11 >> třeba by spal na židličce u prutů:)))

                  Nandy.rybar - Profil | Út 19.7.2011 19:11:55

                  Tempus >> to máš pravdu,ale toho času mezi je prostě málo.

                    NTempus - Profil | Út 19.7.2011 19:11:36

                    andy.rybar >> ale tím bys připustil že by nonstop vedl k porušování řádu ne?

                      Nandy.rybar - Profil | Út 19.7.2011 19:10:36

                      Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov_na_MRK_rezignující - 19.7.2011 19:04:11 >> to nevím to bych řešil až bych musel.ale na rovinu bych zřejmně spal.

                        NTempus - Profil | Út 19.7.2011 19:09:01

                        andy.rybar >> ano ale taky je známý fakt že není 35 stupňů přesně do půlnoci a od 4 ráno zase 35 :)

                          Nandy.rybar - Profil | Út 19.7.2011 19:07:49

                          Tempus >> Pokud je v létě 35 stupňů a většina kaprů se vyhřívá na hladině tak nežerou nebo jen minimálně což je známý fakt.

                            Nandy.rybar - Profil | Út 19.7.2011 19:04:37

                            Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov_na_MRK_rezignující - 19.7.2011 18:58:56 >> vyvrať mi ho!

                              NTempus - Profil | Út 19.7.2011 19:04:21

                              andy.rybar >> a to že ty ho nechytíš znamená že ti kapři celý den VŮBEC nežerou? a žerou jenom ty 4 hodiny které jsou jinde zakázané? no to snad ne...

                                NAlov_na_MRK_rezignující - Profil | Út 19.7.2011 19:04:11

                                andy.rybar >> Ještě si dovolím jednu otázku a už ti dám pokoj. Kdyby čistě hypoteticky byl povolen lov nonstop a ty si jel třeba na víkend na ryby, jak by si řešil spánek? Nespal by si? V době spánku by si stáhl pruty? Děkuji za odpověď na rovinu.

                                Jinak já bych občas taky nonstopku ocenil, ale dokážu si bez ní rybařinu v klidu představit. Tak jako do teď...

                                  Nkakr - Profil | Út 19.7.2011 18:59:08

                                  andy.rybar >>
                                  Potom stále nechápu jak jsi chtěl dle zkostnatělých BP kontrolovat rybáře??
                                  Nebo že by Tě lákala vidina povolenky zdarma, jak zasvěceně píšeš?
                                  Vysvětli nám to.

                                    NAlov_na_MRK_rezignující - Profil | Út 19.7.2011 18:58:56

                                    andy.rybar >> Tohle je jako pádný argument??? Pane bože moje prostato...

                                      NButchi - Profil | Út 19.7.2011 18:58:48

                                      andy.rybar >>
                                      Argumentů jsem ti napsal půl stránky.
                                      Že jsi příliš omezený na to, abys byl stavu k nim vůbec něco napsat, je čistě tvůj problém. Nejsem učitelka v mateřské školce.
                                      Teď jsi to ale vyhrál, protože jsi zatím stihnul vyplodit jediné, a sice že rybářský řád je snůška nesmyslů, což by ovšem zvládlo i dítě z prvního stupně základní školy. Tím jsi se zařadil k zástupu lidí, kteří něco chtějí a bezhlavě za tím jdou, aniž by byli stavu říct proč.
                                      Gratuluju.

                                        Nandy.rybar - Profil | Út 19.7.2011 18:57:57

                                        Tempus >> máš ho níže.