Hlavatka a losos

Ahoj všem chci se vás zeptat jestli tady někdo z vás už chytl na českých vodách lososa nebo hlavatku a jestli nevítě jestli se v poslední době nějaka tahle rybka povedla :))
Autor diskuse: Michlav - Profil , 11.7.2011 muškaření - druhy ryb, rekordy

NModrák - Profil | Čt 28.7.2011 16:01:31

XAXAP >> Nikoliv. Dle platné legislativní úpravy je jediným přípustným způsobem usmrcení ryby přetnutí žaberních oblouků. Inu košer je košer.

    NXAXAP - Profil | Čt 28.7.2011 15:35:35

    Modrák >> doporučuješ tedy k vraždění spíše mavaši geri? Nezploští ji to ze strany a nebude pak vypadat jako cejn v říji?

      NModrák - Profil | Čt 28.7.2011 15:28:29

      rarach >> Hele, jestli ty nejseš moc přísnej. Jest pravdou, že hlavatku je možné od ostatních lososovitých ryb jednoznačně odlišit dle typického zploštění lebky. Ovšem po ráně paličkou tento markantní determinační znak obvykle vymizí.

        Nsvoban - Profil | Čt 28.7.2011 14:30:23

        Mates PB >> Budu v sobotu na Labský zabíjet duháky, vezmu AFTMA 8 a 6!

          NMates PB - Profil | Čt 28.7.2011 14:28:57

          svoban >> Už mám ty pruty na sešvihání složený......

            NXAXAP - Profil | Čt 28.7.2011 14:20:21

            bolllekas >> a rozeznáš hlavatku od lososa? rozeznáš dědu od babičky?

              Nsvoban - Profil | Čt 28.7.2011 14:19:46

              rarach >> Takže bych se vždycky trefil. Hlavatka nebo duhák, všechno sežeru!

                Nrarach - Profil | Čt 28.7.2011 14:18:36

                svoban >> Vo tom žádná, ale rozeznat ji od duháka v takové velikosti by ji měl každej rybář.

                  Nrarach - Profil | Čt 28.7.2011 14:15:12

                  Mates PB >> Já myslím, že ta fotka byla i na svazových stránkách a tam se na to přišlo. Chudák sem psal ironicky.

                    Nsvoban - Profil | Čt 28.7.2011 14:14:47

                    Mates PB >> Hele, nikdo mi nevymluví, že Hlavatka PODUNAJSKÁ je v povodí LABE prasárna a nemá tu co dělat. Prásknul bych jí po hlavě, ať si RŘ říká, co chce. Duhákům dělám to samé.

                      NMates PB - Profil | Čt 28.7.2011 14:11:33

                      rarach >> Chudák? Doufám, že mu sebrali papíry.

                        Nrarach - Profil | Čt 28.7.2011 12:11:11

                        bolllekas >> Chudák děda ji vydával za duháka, proto byl kamenován.

                          NBuBu99 - Profil | Čt 28.7.2011 6:34:35

                          MAXXSKATER >> já si dělám srandu ?? copak já dávam do otázky o lososovi a hlavatce fotky amurů??

                            NP!F - Profil | Čt 28.7.2011 2:12:25

                            BuBu99 >> vobecn nemas pochopenie pre vazne temy, amur je skoro to iste ako hlavatka, akurat inak vyzera a nieco ine zerie.

                              Nmekvak - Profil | Čt 28.7.2011 1:18:39

                              bolllekas >> a nebyl to náhodou duhák? :-D

                                Nbolllekas - Profil | Čt 28.7.2011 0:47:56

                                pred měsícem chycena hlavatka na Ohři pod Lounama ale velikost cca třicet cm i tak potěšila.druhou jsem chytil před šesti lety v Postoloprtech ale žel stejné velikosti.ale tam byla chycena i větší tuším 85cm chudáka dědu málem ukamenovali:))

                                  NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 28.7.2011 0:28:28

                                  BuBu99 >> nevidíš tu hlavu?
                                  to musí být hlavatka...

                                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 28.7.2011 0:05:10

                                    BuBu99 >> Doufám, že si tu jenom děláš srandu. :-))

                                      NPoušťák - Profil | St 27.7.2011 23:52:21

                                      šťovíček >> napřed si přesně přečti jak,kde a v čem se amur vytírá ))))))

                                        NBuBu99 - Profil | St 27.7.2011 23:44:40

                                        šťovíček >> ta spodní je hlavatka a ta vrchní losos???