Hlavatka a losos

Ahoj všem chci se vás zeptat jestli tady někdo z vás už chytl na českých vodách lososa nebo hlavatku a jestli nevítě jestli se v poslední době nějaka tahle rybka povedla :))
Autor diskuse: Michlav - Profil , 11.7.2011 muškaření - druhy ryb, rekordy

Nalda2211 - Profil | St 27.7.2011 23:43:19

na vltavu kolem vysaku hlavatky kolem 50cm pred lety vysadili a za sezonu byli vychytany protoze si kazdej kdo ji chytil myslel ze to je velkej duhak ale na to prisli az pri konntrole odevzdanejch ulovkacu :-)))

    NMAXXSKATER - Profil | St 27.7.2011 23:18:50

    XAXAP >> :DDD tak tohle jsi zabil :DDD

      NXAXAP - Profil | St 27.7.2011 20:07:37

      šťovíček >> kde na tyhle lososy chodíš? Hlavatka to není, to ne, tu bych od lososa rozeznal.

        Nšťovíček - Profil | St 27.7.2011 19:24:28

        nofish >> Našel jsem i starší fotku tento má cca 20 cm ale berou tam ještě menší...

          Nšťovíček - Profil | St 27.7.2011 19:21:54

          nofish >> Byl jsem na těch nástražkách ale potěrový amur se nepovedl..jen tenhle tak snad příště.. :-((

            Nmalinko - Profil | St 27.7.2011 17:11:43

            XAXAP >> nebyl to Bombur od Tolkiena??

              NButchi - Profil | St 27.7.2011 16:36:53

              A stejně to skončí u kaprů :-)))))

                NXAXAP - Profil | St 27.7.2011 16:27:10

                fraisix >> amur a hlavatka žijou v Rusku, prostě Amuj a jeho parta ... znáš tu knihu od Arkadije Gajdara?

                  Nberlinan - Profil | St 27.7.2011 16:10:01

                  fraisix >> to je tady normalni.

                    Nfraisix - Profil | St 27.7.2011 16:03:09

                    titulek je "hlavatka a losos" a hlavním tématem je amur :))))))))))))))))))))))))

                      NWalleye - altered ... - Profil | St 27.7.2011 15:38:20

                      šťovíček >> Budete tam u vás asi rarita neboť- Do sportovních revírů byl poprvé vysazen v roce 1972. Ukázalo se, že naše klima amuři sice snášejí, ale nejsou u nás schopni přirozeného výtěru a na volných vodách v chladnějších částech státu mají poměrně velké ztráty při přezimování. Také růst je pomalejší než ve státech se subtropickým klimatem ...... Bohužel tady opět něco smrdí :-(

                        NMikšík- jen jednou - Profil | St 27.7.2011 14:56:16

                        šťovíček >> hale šťovíčku, prdel si tu ze sebe děláš jenom ty
                        na téměř 100% totiž ty ryby, co za amura považuješ, amur nejsou

                          NMates PB - Profil | St 27.7.2011 14:40:02

                          šťovíček >> No vydrák je specialista na určování amura od tlouště.

                            Nnofish - Profil | St 27.7.2011 14:34:11

                            šťovíček >> Jestli se mu tam přirozeně vytřeli amuři, tak ať volá do vodňan na výzkumák. Jsem rybář a v životě jsem neviděl přirozený výtěr amura- najdi si na netu jen jak staré ryby to jsou ....... kdyby ten 30cm amur byl tříletý a teď tedy 8 let ryba tak je pořád ještě docela mladá na výtěr. Docela se těším, co bude na té fotce :-D

                              Nšťovíček - Profil | St 27.7.2011 14:26:59

                              XAXAP >> Žere to tam chleba a rákos :-) A prdel si ze mě nedělej

                                NXAXAP - Profil | St 27.7.2011 14:26:01

                                šťovíček >> nezdrcli se jenom? maj co žrát? háže jim tam pravidelně dost hlávkového salátu a mirabelek?

                                  NXAXAP - Profil | St 27.7.2011 14:25:20

                                  Mates PB >> např. ZOO Praha vytírá pravidelně Amura Kata a Amura Vari

                                    Nšťovíček - Profil | St 27.7.2011 14:25:08

                                    nofish >> Dneska k němu pojedu na nástražky...Tak snad se podaří..Jsou to amuři 10-20 cm a sadil tam poprvé a naposled amury od 30 cm nahoru a je tomu tak 5 let

                                      Nšťovíček - Profil | St 27.7.2011 14:22:46

                                      Mates PB >> ??

                                        NMates PB - Profil | St 27.7.2011 14:21:37

                                        šťovíček >> A ptal si se vydráka?