Hlavatka a losos

Ahoj všem chci se vás zeptat jestli tady někdo z vás už chytl na českých vodách lososa nebo hlavatku a jestli nevítě jestli se v poslední době nějaka tahle rybka povedla :))
Autor diskuse: Michlav - Profil , 11.7.2011 muškaření - druhy ryb, rekordy

Npepa-č - Profil | St 16.11.2011 13:24:39

XAXAP >> Monica Bellucci

    NMates PB - Profil | St 16.11.2011 13:23:54

    XAXAP >> M.Bellucci

      NXAXAP - Profil | St 16.11.2011 13:18:51

      Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 16.11.2011 12:46:34 >> a kdo je tedy tvůj falický iniciační prototyp?

        NMates PB - Profil | St 16.11.2011 12:48:15

        Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 16.11.2011 12:45:37 >> No tak jo. Jak to bude v odborné literatuře, tak to bude jistě pravda.

          NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | St 16.11.2011 12:46:34

          mildas - Quinn >> má malou hubu a oči jak leklá ryba. Fuj.

            NŘízek 29,76 - Profil | St 16.11.2011 12:45:37

            Mates PB >> stačí, že se zmenší:-),a e prý u hodně starých ryb to už zůstává, dle odborné literatury:-)

              NŘízek 29,76 - Profil | St 16.11.2011 12:44:27

              XAXAP >> uherák je řešením:-))

                Nmildas - Quinn - Profil | St 16.11.2011 12:42:05

                Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 16.11.2011 12:30:47 >> hnusná nevím.

                Mě by měla, kdyby chtěla.

                  NMates PB - Profil | St 16.11.2011 12:42:05

                  Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 16.11.2011 12:37:59 >> Pokud jde o potočáky, tak ani omylem.

                    NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | St 16.11.2011 12:37:59

                    Mates PB >> oni to pak už mají na háku a tak se srovnaj.

                      NXAXAP - Profil | St 16.11.2011 12:32:53

                      Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 16.11.2011 12:29:43 >> řeší to i párek a diktafon, kdybys nechtěl ve Skandinávii utrácet za drahý cíga a jel sám

                        NMates PB - Profil | St 16.11.2011 12:30:54

                        Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 16.11.2011 12:21:54 >> Jako, že u potočáka se hák po tření narovná? Nebo jak to myslíš?

                          NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | St 16.11.2011 12:30:47

                          mildas - Quinn >> navrch je hnusná.

                            Nrover - Profil | St 16.11.2011 12:29:49

                            mildas - Quinn >> jj, pozitivní zpráva, kéž by jich bylo víc :-)

                              NŘízek 29,76 - Profil | St 16.11.2011 12:29:43

                              XAXAP >> aha, sem tak přízemní:-), nebo se to dalo nahradit vysílačkou a povídat si třeba s kolegou na jiném poolu nebo na chatce, cigáro v ruce taky žmoulat můžu:-)

                                NXAXAP - Profil | St 16.11.2011 12:27:33

                                Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 16.11.2011 12:23:10 >> nemusíš fyzicky telefonovat, navíc z Norska je to za 9 korun, stačí mluvit do telefonu :-)

                                  NŘízek 29,76 - Profil | St 16.11.2011 12:23:10

                                  XAXAP >> já sem chudej, pro mě ten foun nepřichází v uvahu:-))
                                  jinak je to ovšem návod velmi dobrý:-)

                                    Nmildas - Quinn - Profil | St 16.11.2011 12:22:24

                                    rover >> proběhlo to nějakými zprávami poměrně nedávno. Letos se vrátil pár, už ho vytřeli.

                                      NŘízek 29,76 - Profil | St 16.11.2011 12:21:54

                                      Mates PB >> že se jako vstřebaj:-)

                                        NXAXAP - Profil | St 16.11.2011 12:17:38

                                        Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 16.11.2011 12:05:05 >> mně se vyplatilo kouřit a telefonovat a mít prut pod paží ... hezky stylově pak dokončíš hovor: "Musím končit, třepe se mi tam další losos!", típneš cigáro, schováš founa do kapsy a zdoláváš. A nespadne :-)