Hlavatka a losos

Ahoj všem chci se vás zeptat jestli tady někdo z vás už chytl na českých vodách lososa nebo hlavatku a jestli nevítě jestli se v poslední době nějaka tahle rybka povedla :))
Autor diskuse: Michlav - Profil , 11.7.2011 muškaření - druhy ryb, rekordy

Nfoxkiller - Profil | St 9.5.2012 15:27:23

kakr >> tý brďo :) ale ta není chycená u nás že ne ... že je to ukazková fotka od nějakých rybníčků :)

    NXAXAP - Profil | St 9.5.2012 10:53:55

    mrkef >> losos, daj se chytit i větší (tím myslím větší mlaďochy)

      NTukan - Profil | Út 8.5.2012 20:24:35

      mrkef >> Ahoj myslim taky že je... něco jsem se jich nachytal...

        Nkakr - Profil | Út 8.5.2012 16:22:03

        Hlavatka...

          NPiskořík - Profil | Út 8.5.2012 16:18:25

          mrkef >> MRK ví vše....;o)

            Nmrkef - Profil | Út 8.5.2012 16:15:11

            Piskořík >>

            já věděl kam se obrátit pro radu ... :o))

              NPiskořík - Profil | Út 8.5.2012 16:12:47

              mrkef >> Myslel jsem si to.

              Jinak tenhle jedinec nese znaky smoltifikace. Jinak řečeno, změnou z pestré strdlice na stříbrného smolta značí připravenost k migraci do moře....:o)

                Ndoliz - Profil | Út 8.5.2012 16:10:16

                mrkef >> pokud vím, tak se strdlice lososů nasazují i do Ohře, takže jasnej losos

                  Nmrkef - Profil | Út 8.5.2012 16:07:47

                  Piskořík >>

                  je z Ohře ...

                    Ndoliz - Profil | Út 8.5.2012 16:05:05

                    mrkef >> podle mě to strdlice je, potočák by měl skvrny pod postraní čarou

                      NPiskořík - Profil | Út 8.5.2012 16:00:56

                      mrkef >> Je to strdlice....mělo by napovědět i to, kde jsi jí chytnul...:o)

                        Nmrkef - Profil | Út 8.5.2012 15:58:09

                        ... přátelé MRKouni ... ichtyologičtí GURU ....
                        poraďte ...
                        je to ... či není to strdlice ???

                          NXAXAP - Profil | St 16.11.2011 14:53:17

                          Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 16.11.2011 13:52:49 >> jsem netušil, jaký dokážeš být altruista! :-) Tak se koukej vykašlat na Moniku a hledej sex appeal na matce Tereze či Anežce.

                            Nrybomil - Profil | St 16.11.2011 14:18:49

                            drozďák 30,42 >> Ok, večer to projedu.

                              Ndrozďák 30,42 - Profil | St 16.11.2011 13:59:03

                              rybomil >> zkus si to najít.
                              Já si to podstatné našel.

                                Nmildas - Quinn - Profil | St 16.11.2011 13:53:59

                                Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 16.11.2011 13:52:49 >> :-)))))))))))

                                Děkuji.

                                  NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | St 16.11.2011 13:52:49

                                  mildas - Quinn >> Ty a nepovedl? Pche !!! Jdi do hajzlu s tou neadekvátní sebekritikou, nebo Ti doporučím prášek!

                                    Nrybomil - Profil | St 16.11.2011 13:51:08

                                    hezky ste se proplkali až k ervéce libůstkám

                                    něco podstatnýho v těch 4,5 stránkách ?

                                      Nmildas - Quinn - Profil | St 16.11.2011 13:33:49

                                      Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 16.11.2011 12:46:34 >> já se taky 3x nepovedl a přitom se chci válet s hezkejma holkama. Musíš v tom najít tu reciprocitu.

                                        Npepa-č - Profil | St 16.11.2011 13:25:07

                                        :-))) druhej

                                        RwC ho idol zná na mrku každý :)