Hlavatka a losos

Ahoj všem chci se vás zeptat jestli tady někdo z vás už chytl na českých vodách lososa nebo hlavatku a jestli nevítě jestli se v poslední době nějaka tahle rybka povedla :))
Autor diskuse: Michlav - Profil , 11.7.2011 muškaření - druhy ryb, rekordy

NMates PB - Profil | St 16.11.2011 12:16:45

Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 16.11.2011 12:13:44 >> Co to je resorbujou?

    NMates PB - Profil | St 16.11.2011 12:15:41

    XAXAP >> To bude chovnej rybník.

      NŘízek 29,76 - Profil | St 16.11.2011 12:13:44

      jinak u salmonu ety háky po tření normálně resorbujou, u potočáka by to mohlo být podobné.

        NŘízek 29,76 - Profil | St 16.11.2011 12:12:52

        rover >> ok, díky.

          NŘízek 29,76 - Profil | St 16.11.2011 12:12:38

          XAXAP >> naviják vod hardyho:-)

            NXAXAP - Profil | St 16.11.2011 12:06:16

            Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 16.11.2011 12:00:52 >> co je to Cascapedia? :-)

              NŘízek 29,76 - Profil | St 16.11.2011 12:05:05

              XAXAP >> třeba nespat nebo bejt po opici, prostě cílem je, mít co nejvíce zpomalené reflexy:-))
              a pak mi taky jeden chlapík vykládal, že při chytání pstruhů drží prut normálně v pravý ruce, při lososech si ho přendavá do levý, aby nemoh sekat. Taky sem videl chlapíka, jak si držel ruku ve který držel prut:-), ale to byly všechno jednoručáky, s doublehendem sem tam videl kromě sebe jen nejaký anglány v kostkovanejch čepicích:-)

                Nrover - Profil | St 16.11.2011 12:04:36

                Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 16.11.2011 11:48:53 >> Trochu jsem zapátral, tady jsou zmapováni "navrátilci" a "vysazenci", bohužel jen do roku 2006 - http://www.rybsvaz.cz/?page=rada/hosp_odd/losos_nav​rat

                  NŘízek 29,76 - Profil | St 16.11.2011 12:00:52

                  mildas - Quinn >> chachar-mi nabízeli chytat na Cascapedii, tam kam jezdí Nicol, lordi a dalsí sebranka :-), ale vysvetlil jsme jim, že jsem pouhý chudý student:-)
                  nekterý řeky sou tam stejná snobárna jako na Islandu.

                    Naleš vavřina - Profil | St 16.11.2011 11:58:20

                    mildas - Quinn >> je mi jasné, že zde je diskuze primárně o muškaření, já ale měl ty ryby na vláčku - 2x guma a 1x peří, na tom vláčecím prutu je to asi jiné. Jinak na mušáku jsem s BL taky neměl větší problém, ale bylo to o relativně malých rybách +-35.

                      Nmildas - Quinn - Profil | St 16.11.2011 11:54:43

                      Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 16.11.2011 11:47:11 >> ten lord má panství, které nikdy pěšky nepřejde a ta řeka je jeho. Kam by jezdil ? :-)

                      A jezdí tyhle pseudohvězdy a Nicol Kidmanová je mi úplně u prdele. Nejezdí s Vágnerem ?

                        Nfraisix - Profil | St 16.11.2011 11:52:25

                        Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 16.11.2011 11:45:18 >> a nebrodí se pak trochu blbě, když jseš zhulenej? :))

                          NXAXAP - Profil | St 16.11.2011 11:49:53

                          Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 16.11.2011 11:48:53 >> myslím, že Nicol Kidman jede na něčem jiným a ne na lososech

                            NXAXAP - Profil | St 16.11.2011 11:49:15

                            Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 16.11.2011 11:45:18 >> máš nějaký tip na změnu vědomí, která by vedla k lepšímu konverznímu poměru záběr vs. zdolání? :-)

                            A atlanťák je atlaňták, s tím s tebou souhlasím, i když to mildas nevidí :-) I když zase známá ma´darská ryba tarpóň, ta je císař :-)

                              NŘízek 29,76 - Profil | St 16.11.2011 11:48:53

                              rover >> zajímavé, já mám info, že ty prvni ryby byli mlíčnáci:-))
                              ale to je fuk, stejne pokud nezbourají vltavskou kaskádu, je to celý zbytečný:-)

                                NŘízek 29,76 - Profil | St 16.11.2011 11:47:11

                                mildas - Quinn >> už si videl anglického lorda, nebo Nicol Kidmanovou, aby jela na pacifický?:-))

                                  NXAXAP - Profil | St 16.11.2011 11:46:45

                                  KUBA >> na Mandalselvě jsou stříbrně zlatý bez červenejch puntíků ... a na Kolding A taky

                                    NŘízek 29,76 - Profil | St 16.11.2011 11:45:18

                                    XAXAP >> zajímavé, vycházím z toho, co mi říkali lososáři v kanadě, prý je to nekdy nutné.
                                    s tim sekáním chápu, já takhle prošvihnul dve ryby a byl sem svědkem prošvihnutých dalších, na to je nejlepší nějaký stav změněného vědomí:-))

                                      Nmildas - Quinn - Profil | St 16.11.2011 11:44:08

                                      aleš vavřina >> na prutu jsem pár ryb přes pade měl. Ani jedna se mi nevypnula. Jedna urvala, zbytek zdolán. BL ten problém není :-)

                                        Nmildas - Quinn - Profil | St 16.11.2011 11:42:51

                                        Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 16.11.2011 11:26:04 >> máme štěstí, že jsi šel kolem.
                                        Cos chytil atlanťáka Ty, je králem on. Chudák king salmon.