prosba o velkou rybu

chtěl bych se zeptat na tuto věc : ryby chytám už nějaké 3 roky všechno možný ale chtěl bych chytit nějakého velkého KAPRA aspon okolo 70 cm aby byla nějaká sranda dosud mám jen osobák 50 kapr a pořád mě to nestačí jak hodně musim zakrmit čím musim zakrmit a kolik mě to bude asi stát ???
Autor diskuse: Maga - Profil , 24.6.2011 kaprařina - techniky lovu
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NSlavíček - Profil | So 9.12.2017 16:50:33

Maga - >>Pises v profilu ze jsi z noveho mesta to jsme sousedi bydlim v hk ale pochazim z klamose kdyz budes chtit muzem spolu nekdy vyrazit nevim kam chodis ale slusnejsi ryby v okolnich vodach jsou .Uvidis ze lepsi rybu neni tak tezky ulovit

    NPvl - Profil | So 9.12.2017 16:11:13

    Serjoža >> Ňákej chytrej :o§)

      NSerjoža - Profil | So 9.12.2017 16:08:49

      Jesi nemáš bivak a neleháváš v něm na levé straně tak kapra nad 50 nikdy nechytíš.

        Njirisyky - Profil | So 9.12.2017 15:52:08

        Njn na blbce se narazí všude...
        Mago radši to zamkni, jinak si Tě budou pořád dobírat

          Nicokarp - Profil | So 9.12.2017 15:47:44

          Petr64 >> To chytil dnes a ked zadával nabídku do diskusie mal osobák 50cm.

            NCortan - Profil | So 9.12.2017 15:14:42

            Je třeba ožrat vodníka , takže alespoň decka něčeho lepšího , je více než potřebná :)

              NPetr64 - Profil | So 9.12.2017 15:06:20

              raven >> v kartě už má Macka 65.:-)

                NPetr64 - Profil | So 9.12.2017 15:04:46

                Maga - >> Tak jak? Podařilo se?;-)

                  Nraven - Profil | So 9.12.2017 13:48:12

                  pokud sedel, cekal a radne krmil, jiste si nejakeho vysedel.

                    Nziko - Profil | So 9.12.2017 13:40:26

                    Pokud jsi to za tří roky nedokázal zajdi si do Makra je to nejlacinejsi a spolehliva cesta jak se k výsledku dopracovat

                      Narnošt - Profil | So 9.12.2017 12:49:57

                      Diskuse 6 let stará,tak snad se podařilo za tu dobu toho kapra 50 překonat...Akorát autor nepsal,jestli 50 cm nebo 50 kg.:)

                        NIvo - Profil | Čt 21.7.2011 7:10:23

                        cudlar.R >> kdo si počká, ten se dočká...:-)))

                          NSteel - Profil | St 20.7.2011 21:41:01

                          Pedro1 >>

                          To se mi nechce věřit a ve dne nebo v noci?

                            NPvl - Profil | St 20.7.2011 20:12:45

                            Jako důchodce máš času dost, určitě to příjde :o§))))

                              NPedro1 - Profil | St 20.7.2011 20:11:39

                              Steel >> Tak já to mám obráceně.Samej candát na kuku a tak.Kdo to má pořád žrát:-)

                                Nanthrax - Profil | St 20.7.2011 20:01:01

                                Pedro1 >> Ja mám pocit že sú,zakaždým keď mrknem do muj lov len závidím.

                                  Nanthrax - Profil | St 20.7.2011 20:00:17

                                  Steel >> Postačí aj suchý kúsok konárika a vlasec doň vtlačiť nenápadnejsí plavák nepoznám.

                                    NRybatorstr - Profil | St 20.7.2011 19:58:22

                                    Jsem na tom podobně, ale stačí jen vydržet a ono to přijde.

                                      Ntuzemak - Profil | St 20.7.2011 19:53:22

                                      nikam nespěchej,já čekal na kapra 70cm hezkou řádku roků a nelituju toho,vše má svůj čas.......

                                        Npoky82 - Profil | St 20.7.2011 19:51:32

                                        kozic >> Já dám tak 1500-2000 za krmení ročne a bohatě to stačí. Víc není potřeba. Pokud se tedy nechceš honit za rekordama

                                          NMarťasLysa - Profil | St 20.7.2011 19:45:33

                                          Maga - >> kdo si počká ten se dočká. Vydrž ještě 3 roky a půjdou ti jedna za druhou

                                            Nkozic - Profil | St 20.7.2011 19:44:25

                                            poky82 >> Já jsem věděl, že to jde bez peněz.

                                              NSteel - Profil | St 20.7.2011 19:43:36

                                              Pedro1 >>

                                              Kup si brejle kaprů je všede mraky plevel. Když du na kapra tak za hodinu jich mám 5. Když du na candoše čekám na něj celou noc. Třeba je neumim chytat, ale to čekání se mi většinou vyplatí.

                                                Npoky82 - Profil | St 20.7.2011 19:39:45

                                                kozic >> ne o penězích to nebylo. Ale začal jsem chytat tam kde se ryby schovávali. Kolem keřů ve vodě a tak. Já peníze do ryb necpu ve velký. Raději si najdu místo, kde se ryby pohybují.

                                                  NPedro1 - Profil | St 20.7.2011 19:36:54

                                                  Marek_R >> anthrax - 20.7.2011 19:33:07 >> Aha,tak to je škoda.Tady v ČR kapři už skoro nejsou.Furt samej candát,potočák a jiná verbež.O pořádnýho kapra tady nezavadíš.Škoda,kdyby se všude zavedlo K50,bylo by to lepší.

                                                    NSteel - Profil | St 20.7.2011 19:36:47

                                                    Marek_R >> anthrax - 20.7.2011 19:33:07 >>

                                                    I vajgla, list či korek ( náhražky pro chudý rybáře ) xD

                                                      Nkozic - Profil | St 20.7.2011 19:33:49

                                                      poky82 >> Ve čtrnácti jsi měl jistě již spoustu peněz a proto se to zlomilo.

                                                        Nanthrax - Profil | St 20.7.2011 19:33:07

                                                        Pedro1 >> Je to kapor a zožerie všetko.

                                                          NPedro1 - Profil | St 20.7.2011 19:31:35

                                                          Marek_R >> anthrax - 20.7.2011 19:30:35 >> Dík za info,jaký to žere koule?

                                                            Nanthrax - Profil | St 20.7.2011 19:30:35

                                                            Pedro1 >> Arapaima.

                                                              Npoky82 - Profil | St 20.7.2011 19:30:18

                                                              Já chytám ryby od 8 let. První veký kapr mě přišel ve 14. Pak dlouho nic. Až když člověk začne přemejšlet kde chytá, tak pak se to otočí. Jak už někteří psali. Jde o to ryby najít a pak teprve chytat. Jinak to stojí hodně peněz a času.

                                                                Nstrejka - Profil | St 20.7.2011 19:27:35

                                                                V tvém věku bych se radši už do žádných větších akcí nepouštěl...

                                                                  NPedro1 - Profil | St 20.7.2011 19:24:13

                                                                  Marek_R >> anthrax - 20.7.2011 19:16:55 >> To je veslonos na té fotce?

                                                                    Nkarel/ - Profil | St 20.7.2011 19:20:04

                                                                    Pvl >> Já nepodsekávám.:-))))) Kapr 70 je trubka, ten to šlukne jak prd.:-)))

                                                                      Ncudlar.R - Profil | St 20.7.2011 19:17:53

                                                                      Sumec 007 >> Zdar a nebylo to špíš na Gambrinus , nebo teď na ten Pardál?R.

                                                                        Nanthrax - Profil | St 20.7.2011 19:16:55

                                                                        Steel >> Na akejkoľvek vode okrem veľkých vodných nádrží,tam sa tie ryby horšie hľadajú.
                                                                        EDIT: ešte lepší je jeden hnojový červík na háčiku.

                                                                          NSteel - Profil | St 20.7.2011 19:12:30

                                                                          Marek_R >> anthrax - 20.7.2011 19:09:55 >>

                                                                          Tojo tak na soukromym revíru vid.

                                                                            Ncudlar.R - Profil | St 20.7.2011 19:11:01

                                                                            Ivo >> Tak tohle je opravdu originál,fak jsem se dost nasmál,přeju hodně dalších let v očekávání,čus R.

                                                                              Nanthrax - Profil | St 20.7.2011 19:09:55

                                                                              Ak budeš šikovný postačí ti plechovka kukurice,jeden prút a trochu šťastia.Viac nepotrebuješ.

                                                                                NPvl - Profil | St 20.7.2011 19:08:25

                                                                                karel/ >> Taky umím kapra podseknout :o§)) EDIT : teda chytit

                                                                                  Nloveckaprů - Profil | St 20.7.2011 19:04:26

                                                                                  Venca888 >> By mě zajímalo kolik těch koulí chudák Nikl má, když by mu je hned každej rval na hák.... :)

                                                                                    Nxmac - Profil | St 20.7.2011 18:57:12

                                                                                    Ivo >> No, ale on chce velkýho a ne nějakýho úhoře, co se nedá pořádně fotit :D

                                                                                      Nkarel/ - Profil | St 20.7.2011 18:57:07

                                                                                      Hm, člověk si přečte nadpis " Prosba o velkou rybu" Tak si řekne, že mu poradí a kolega chce kapra...... Kapra 70 chytnu i přívlačí na gumu, tak mě to moc peněz nestojí. Vejdu se do 15 kč...:-)))

                                                                                        NHalen - Profil | St 20.7.2011 18:51:06

                                                                                        Máš dvě možnosti - buďto musíš kapra "vysedět" nebo přechytračit. Ta druhá možnost je podstatně zábavnější, ačkoli spousta kaprařů nedá dopustit na celodenní ležení v lehátku pod kvalitním spacákem a přístřeškem s občasným odskočením na pivko či ugrilovaný steak. xD

                                                                                          NSteel - Profil | St 20.7.2011 18:49:16

                                                                                          Na jak ti píšou na velkou rybu si musíš počkat. Jeden prut hod´ na tězko na srkačku s podvázáním koleno a na druhej hák pšenici a čekej. Když se nudíš hod si druhej prut na splávek prokrm a bav se rybkama. xD

                                                                                            NIvo - Profil | St 20.7.2011 18:48:01

                                                                                            xmac >> kaprů je na světě jako ......

                                                                                              Nxmac - Profil | St 20.7.2011 18:45:51

                                                                                              kozic >> Ty poeto, chce kapra, protože tak je to správné, tak to má být.

                                                                                                NIvo - Profil | St 20.7.2011 18:45:16

                                                                                                kozic >> přesně tak

                                                                                                  Nkozic - Profil | St 20.7.2011 18:44:40

                                                                                                  Ivo >> musíš vydržet.... a hlavně chytat nonstop

                                                                                                    NIvo - Profil | St 20.7.2011 18:43:57

                                                                                                    Musíš být především trpělivý. Trpělivě čekat a čekat. Prostě - musíš vydržet ...

                                                                                                      N: vydrák - Profil | St 20.7.2011 18:29:16

                                                                                                      kozic >> Hezky napsáno!!

                                                                                                        NM@1r - Profil | St 20.7.2011 18:24:10

                                                                                                        kozic >> taky pravda, muže začít menšíma a jeden hodit na větší.

                                                                                                          Nkozic - Profil | St 20.7.2011 18:21:23

                                                                                                          Maga - >> Na velké ryby se vykašli. Nauč se chytat malé, přelstít jich nejvíc. Když se ti to bude dařit, zabavíš se dosytosti a mezitím jen tak mimochodem občas chytíš i něco většího. Bude tě to těšit víc, než neustále nenaplněné očekávání velkého kapra- "osobáku".
                                                                                                          Ono je možná vůbec škoda omezit se jen lovem kapra. Až pochytáš krásné ostroretky, bojovné parmy, velké jelce a cejny, když se ti podaří sem tam lín a v noci přijdou záběry tajemných úhořů, pak nalezneš nejlepší odpověď na svou "prosbu o velkou rybu".

                                                                                                            NM@1r - Profil | St 20.7.2011 18:03:17

                                                                                                            Maga - >> na velké skus třeba adrenalin, nebo lakewizard. v navazci vedu nehledej.můžeš bud klasiku, nebo mrkni na neco složitějšího, třeba s fc

                                                                                                              Nmeteor - Profil | St 20.7.2011 17:22:41

                                                                                                              Tomas.K >> vysoce kvalitní názor zasluhující si poděkování.

                                                                                                                NCarp II - Profil | St 20.7.2011 16:28:29

                                                                                                                Sumec 007 >> klasika Vanilka

                                                                                                                  NSumec 007 - Profil | Út 19.7.2011 19:29:36

                                                                                                                  Carp II >> zdarec ,jaká že to příchuť ,mě nejvíc šlapala krev:-)))

                                                                                                                    Ntoliplzen - Profil | Út 19.7.2011 19:22:49

                                                                                                                    Zdarec, neni to jen o krmení..... Existuje taková nepsaná stupnice, která ti možná pomůže.
                                                                                                                    1) Výběr revíru, kde je jistota velké ryby
                                                                                                                    2) Výběr vhodného místa(podle, druhu ryby, ročního období atd.)
                                                                                                                    3) Volba správného způsobu lovu
                                                                                                                    4) Výběr správné montáže na cílovou rybu
                                                                                                                    5) Výběr nástrahy, krmení, množství

                                                                                                                    Těchto 5 "V" = ulovení velké ryby.
                                                                                                                    Je x míst, kde zkrmíš hafo, než chytíš pořádnou rybu, je x míst, kde stačí minimum krmení a masivní krmná kampaň je spíš na obtíž..... Zkus se zamyslet globálně, co by mohlo být špatně.............

                                                                                                                      NPavouk‌ - Profil | Út 19.7.2011 19:02:40

                                                                                                                      neboj chytam ryby skoro 30 let a jde mi to cim dal hur.. :)

                                                                                                                        NS.Jakubem - Profil | Út 19.7.2011 18:55:15

                                                                                                                        Maga - >> Čau,je to jen otázka času kdy se ti podaří nějaká pěkná ryba. Samozdřejmě tomu můžeš taky hodně pomoci zajeď si někam na soukromák kde se platí.. kup si boilies koukni na internetu po nějakých montážích nahoď a čekej ;))..
                                                                                                                        Není to jen o nástraze návazcích atd..záleží hodně o štěstí kde chytáš jak chytáš atd..
                                                                                                                        Přeju ti hodně štěstí !'

                                                                                                                          Nfred41 - Profil | Út 19.7.2011 18:51:57

                                                                                                                          Maga - >> Ahoj, ja chytam druhym rokem, zatim nejvetsi kapr 61 na foukacku par metru u brehu, ale vetsinou chytam male kapry od 10 do 50cm a uplne mi to staci (sem tam se povede i vetsi).
                                                                                                                          Krmit muzes i obyc. varenou kukurici, na jednom reviru znam par lidi co maji takhle chycene velke kapry, nebo boiliesem ale vetsim 18mm az 30mm aby ti to neodrbali mali kapri, nejaka ta investice to bude, jak psal Tomas.K, taky znam par chlapu co hytaji jen na krmitko se srotem a foukacki, zizali atd- urcite taky bude zalezet na typu reviru, vyberu montaze, mista a vseho kolem toho...

                                                                                                                          Budu ti držet palce ať chytíš nějakého toho mohykána :)

                                                                                                                            NTomas.K - Profil | Ne 26.6.2011 20:57:15

                                                                                                                            Znám kluky co co investujou do kaprařiny velký peníze a mají všechny možné nesmysli a chytají jen menší ryby.. pak znám par dědulů co si sednou pod vrbu vytáhnou starý pruty pod prut policajta a tahaj kapříky kolem sedmdesátky... Můj názor je být na správnej čas na správným místě a sledovat vodu
                                                                                                                            Hodně zdaru

                                                                                                                              NKUBE07 - Profil | Ne 26.6.2011 20:52:54

                                                                                                                              Maga - >> nemusíšmít strach..ja už chytám kolem 9ti let a ještěsem se přes 62cm nedostal...a to chytám na bolie,kukuřici...mám vybavení na slušné úrovni a ani to nestačí..:)) podložku mám takyvždy připraveno..boliem krmím řekl bychdocela dost...a partikl je samozřejmostí...prostě mi zatím není souzený...na rybách sem furt..ale zatím nic..jednou příjde..:))

                                                                                                                                NVenca888 - Profil | Ne 26.6.2011 18:25:48

                                                                                                                                NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 26.6.2011 18:05:26 >> a jsou ty trapný vtípky vtipný? :-)

                                                                                                                                  NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Ne 26.6.2011 18:05:26

                                                                                                                                  Venca888 >> blbost.. znám i trapné vtípky :-)

                                                                                                                                    NVenca888 - Profil | Ne 26.6.2011 18:00:24

                                                                                                                                    2Livecrew >> bejt vtipnej a trapnej se v zásadě vylučuje, budulínku... :-)

                                                                                                                                      NArsenal - Profil | Ne 26.6.2011 17:50:37

                                                                                                                                      GRUPA >> Máš v tom rajčata pacholku... :-))

                                                                                                                                        NGRUPA - Profil | Ne 26.6.2011 17:50:31

                                                                                                                                        Arsenal >> jo čau, už jsme to tu dost zanesli žrádlem...........

                                                                                                                                          NArsenal - Profil | Ne 26.6.2011 17:49:28

                                                                                                                                          GRUPA >> Já už nevím,co Ti nabídnout masožravče :-) Měj se...

                                                                                                                                            NGRUPA - Profil | Ne 26.6.2011 17:46:55

                                                                                                                                            Arsenal >> su jelec? Nebo co? :-))
                                                                                                                                            Někdy si zeleinku dám, do polévky, nebo k snídani.......

                                                                                                                                              NArsenal - Profil | Ne 26.6.2011 17:45:48

                                                                                                                                              GRUPA >> Sorry,nechtěl jsem Tě nasr.... :-) Zeleninka nešmakuje.Co tak ovoce nebo ovoc.kompot. :-))

                                                                                                                                                NGRUPA - Profil | Ne 26.6.2011 17:41:16

                                                                                                                                                Arsenal >> su koza? Nebo co? :-)

                                                                                                                                                  NArsenal - Profil | Ne 26.6.2011 17:40:14

                                                                                                                                                  GRUPA >> Kdepak?No ty si dávaš do holátka :-D Koukám,turista,sýr a co nějaká zeleninka...vedle nohou pivínko?Ksakru,za hoďku jedu k vodě,vyndal z mražáku buřty.Ja mám hlad... :-((

                                                                                                                                                    N2Livecrew - Profil | Ne 26.6.2011 17:32:00

                                                                                                                                                    Venca888 >> Možná si v tý ubohosti libuješ....