prosba o velkou rybu

chtěl bych se zeptat na tuto věc : ryby chytám už nějaké 3 roky všechno možný ale chtěl bych chytit nějakého velkého KAPRA aspon okolo 70 cm aby byla nějaká sranda dosud mám jen osobák 50 kapr a pořád mě to nestačí jak hodně musim zakrmit čím musim zakrmit a kolik mě to bude asi stát ???
Autor diskuse: Maga - Profil , 24.6.2011 kaprařina - techniky lovu

2Livecrew - Profil | Ne 26.6.2011 17:29:59

Venca888 >> Venco, Venco, kdybys byl aspon z části tak vtipnej jako si trapnej, tak by to bylo aspon trochu únosný....

    GRUPA - Profil | Ne 26.6.2011 17:03:24

    Arsenal >> ironie ?
    :-)
    Ať ti to hrrčííí.......

      Arsenal - Profil | Ne 26.6.2011 16:58:26

      GRUPA >> Víme,že jseš slušňák.Nedáme Tě... :-)))

        GRUPA - Profil | Ne 26.6.2011 16:56:20

        fotojakes >> v pohodě....:-))

          fotojakes - Profil | Ne 26.6.2011 16:55:45

          GRUPA >> jj, se zadavatelem otázky. Ještě jednou omluva.

            GRUPA - Profil | Ne 26.6.2011 16:54:50

            fotojakes >> no tak to si mě pane šéfredaktore s někým pletete....:-(((
            Ať ti to hrrčííí.......

              fotojakes - Profil | Ne 26.6.2011 16:54:23

              fotojakes >> sorry, teď se seknul já. Respektive se mi Maga a Grupa pomotala:-)

                fotojakes - Profil | Ne 26.6.2011 16:53:09

                GRUPA >> v kartě máš datum narození 1912:-D

                  GRUPA - Profil | Ne 26.6.2011 16:49:57

                  fotojakes >> Mě je 31, jak si přišel na 99 ???

                    Martin... - Profil | Ne 26.6.2011 16:42:06

                    fotojakes >> to nee, to bych si nedovolil :-)

                      fotojakes - Profil | Ne 26.6.2011 16:31:29

                      GRUPA >> Kolik ti tedy vlastně je? Pochybuji že 99

                        fotojakes - Profil | Ne 26.6.2011 16:30:48

                        Martin... >> aha, já už myslel, že narážíš na mou ambulantní léčbu na psychiatrii:-)

                          Martin... - Profil | Ne 26.6.2011 16:28:35

                          fotojakes >> tak tak, jak píše Grupa

                            GRUPA - Profil | Ne 26.6.2011 16:27:56

                            fotojakes >> CARP DEVIL KK + >Dave

                              fotojakes - Profil | Ne 26.6.2011 16:25:30

                              Martin... >> kterých dvou?

                                Martin... - Profil | Ne 26.6.2011 16:24:30

                                GRUPA >> těch dvou si nevšímej, jsou to chovanci z Jedličkova ústavu :o))

                                  fotojakes - Profil | Ne 26.6.2011 16:08:16

                                  vykašli se na rady, jakou značku, či firmu a podobně. Běž k vodě a zkus ty ryby vypozorovat, kde se pohybují, kde se krmí, pak ti stačí kukuřice a na krmení třeba pšenice. Důležité je takové ryby najít, tedy pokud v dané vodě vůbec plavou. Když se ti to nepovede, tak nezoufej, protože většině lidí to trvalo dlouho. Až sám pochopíš v čem to je, tak budeš chytat větší ryby běžně a věř, že to není v nejdražšším vybavení a ani krmení.

                                  Pokud se stresuješ tím, že jsi neulovil takovou rybu, tak se zamysli proč vlastně na ryby chodíš, protože pokud je to lámání velikostních rekordů, tak to rovnou zabal a věnuj se raději něčemu jinému.

                                    winx - Profil | Ne 26.6.2011 16:03:36

                                    zajdi na kaprodrom, chytis tam kapra cez 10 kg bez problemov a potom machruj pred kamaratmi aky si frajer. Ale nie.... srandujem. Chce to cas a vytrvalost, venuj sa jednej vode (kde ovsem kapri nad 10kg plavu) a chytaj tam. Casom zistis ako sa kapri spravaju, kde prijimaju potravu a pdoobne. Venuj sa proste tomu miestu a casom pride aj ta vysnivana ryba. A nezabudni na chyt a pust. vela stastia. PS: ked si chytis velku ryby na zvazovej vode, o to vacsiu radost budes mat

                                      Venca888 - Profil | Ne 26.6.2011 16:01:45

                                      musíš zakrmit těma nejdražšíma koulema, použít šokovku, speciální kaprový háčky, pruty alespoň za osum tisíc jeden, to samý navijáky, pořádnej stojan, bejt zalezlej v bivaku a speciálnim kaprovym spacáku... (zavážka je samozřejmostí) a pak to přijde... uvidíš.
                                      A co je důležitý - v každym případě toho kapra musíš alespoň na šest hodin zasakovat a udělat alespoň pět fotek... jinak už žádnýho nikdy nechytíš.

                                        Vydra12 - Profil | Ne 26.6.2011 15:56:26

                                        Zajdí do Makra tam ho chytneš