- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Bivak Pelzer Cabin
Zdravim rybari:)Chtel bych se zeptat jestli nekdo z vas nema skusenost s timto bivakem?Popripade foto bivaku detaily...jake vydrzi podminky dekuji za odpovedi:)Petruv zdar....
Autor diskuse: pajda... - Profil , 21.6.2011 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
17 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NHalen - Profil | Ne 29.1.2012 22:13:25
Já bych nebral bivak s laminátovejma tyčema. Nevím sice, jak to má řešený, ale u těchto bivaků bývají ty tyče na prostrkávání, nikoli pevnou součástí bivaku a to je strašnej opruz, když je potřeba postavit bivak rychle.
NJovánek - Profil | Ne 29.1.2012 21:59:04
pajda... - >> Kámoš prodával bivaky Pelzer (ne jen bivaky) a co jsem mohl vidět,vše bylo velmi kvalitní. Sice tento neznám,ale myslím,že vydrží hodně. Aby ne,za tu cenu.
Nvundu - Profil | Ne 29.1.2012 21:42:21
mitogen >> mám ho cca rok a zatím vše drží jak má ale na sichr imprechnaci beru sebou-jinak manuál je k němu zbytečnýdá se složit uplně v pohodě za ani né 5 minut a pokud nejsi trouba(nic ve zlém)tak na to dojdeš hned...
Nbuldozer - Profil | Ne 29.1.2012 21:32:32
mitogen >> aký manual by si chtěl?to je bivak a né TV:-)))
Nmitogen - Profil | Ne 29.1.2012 20:51:19
Nemate nekdo navod k tomuto bivaku? Prave jsem si jej koupil a nenasel zadny manual. Diky
Npajda... - Profil | Po 27.6.2011 11:43:57
El Duffus >> Jo ja uz si to taky pomalu zacinam rozmeslet:)ted mam mozna tenhle tip http://www.hobby-g.cz/8537-JRC-bivak-Contact-1-Man-druhy-plast-ZDARMA.html?page=1&back= :)ale nevim jestli si to mam vzit s druhym plastem nebo se sedackou??...
NEl Duffus - Profil | Po 27.6.2011 11:23:23
pajda - já bych do něj nešel. Při dešti to musíš celé zavřít, aby Ti tam otevřenejma dveřma nekapalo. To už je dosti zpátečnické. Třeba chub to má v rovině a nashe mají ten kšilt, kterej přesahuje přes vchod.
NSla - Profil | Po 27.6.2011 11:12:15
vypada dobre. taky bych do nej sel kdyby nekdo mel nejake zkusenosti.
Npajda... - Profil | Pá 24.6.2011 12:44:09
jurasoft >> Jo kdyz bude doma tak ho nasrrikam:)byl to to muj prvni bivak...
Nmazar - Profil | Pá 24.6.2011 11:39:35
Nic nového asi nenapíšu, ale ty laminátové tyče bych si rozmyslel.
Npajda... - Profil | Čt 23.6.2011 16:51:16
jo ja chci i stim lehatkem:)ale chtel bych vedet jak by na tom byl pri silnejsim desti aby nepromokl je tam sice napsano 100%nepromokavost ale moc tomu neverim:)
Nfoxxx - Profil | Čt 23.6.2011 16:30:12
pajda... - >> Tady je pěkně vidět (obrázek z Google).Dobré je,že má i dvě zadní větrací okna,užitečné...
Je zrovna akce,když se tisícovka připlatí oproti normální ceně,tak k němu dávají i lehátko od Pelzer.
Odkaz: http://www.fishingspecialist.cz/bivak-cabin-s-lehatkem-pelzer-deluxe-zdarma-.php?_ShopSearch%5BSearchType%5D=0
Je zrovna akce,když se tisícovka připlatí oproti normální ceně,tak k němu dávají i lehátko od Pelzer.
Odkaz: http://www.fishingspecialist.cz/bivak-cabin-s-lehatkem-pelzer-deluxe-zdarma-.php?_ShopSearch%5BSearchType%5D=0
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
2:51NKrátkodobá kaprařina x 9995
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8063
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáNKyjský rybník, Džbán 50908
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H













