- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Slepé rameno řeky Moravy "Pěnné"
Zdravím, Nemáte někdo zkušenost s lovem kaprů na slepém rameni řeky Moravy, především na revíru "Pěnné"? Pojedu tam na tyden na dovolenou v červenci, a moc rád bych si tam zachytal. Pokud to tam někdo zná, prosím napište mi info. Na co tam berou, ma smysl zkouset Boilies? Kam si dam sednout. Budu tam přimo u rekreační střediska Pahrbek, tak co jsem koukal voda je kousiček od chaty, viz foto. Díky všem za odpověď.
Autor diskuse: Gamer - Profil , 12.6.2011 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
1x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
meteor - Profil | St 11.7.2012 21:26:42
Gamer >> že je otázka rok stará jsem si nevšimnul, to je pravda... ale to na věci nic nemění :-)
Tudíž jsem ti neodpovídal na tvůj dotaz, alebrž jsem reagovat na otázku jako takovou.
Jinak i pro tebe platí to, co jsem psal o příspěvek níže uživateli "ultimate"...
Tudíž jsem ti neodpovídal na tvůj dotaz, alebrž jsem reagovat na otázku jako takovou.
Jinak i pro tebe platí to, co jsem psal o příspěvek níže uživateli "ultimate"...
meteor - Profil | St 11.7.2012 21:23:58
ultimate >> jde o princip - zadávat takové dotazy je prostě nesmysl, a zvláště na veřejném fóru, kam chodí tisíce lidí... myslím, že lidé mnohdy vůbec nedomýšlejí důsledky - pokud vůbec přemýšlejí.
Můžeš to brát jako námět na zamyšlení. Mimochodem ta reakce byla na zadavatele, pokud sis nevšimnul...
Můžeš to brát jako námět na zamyšlení. Mimochodem ta reakce byla na zadavatele, pokud sis nevšimnul...
Gamer - Profil | St 11.7.2012 15:18:16
meteor >>
ty woe, tento prispevek je pomalu rok stary a evidente si me nijak nepomohl ci v tom to prispevku neporadil, tak ti to snad muze byt jedno ne :-)
Mno blbejsi odpoved po roce jsem fakt necekal
ty woe, tento prispevek je pomalu rok stary a evidente si me nijak nepomohl ci v tom to prispevku neporadil, tak ti to snad muze byt jedno ne :-)
Mno blbejsi odpoved po roce jsem fakt necekal
meteor - Profil | Út 10.7.2012 20:03:47
Gamer - >> ty woe, už jsem si skoro myslel, že stupidní otázky typu "kam si sednout + co a kdy tam hodit + co můžu chytit atd. atd." z mrku.cz pomalu vymizely... škoda, že se mýlím :-(
PS: příště doporučuju se 2x zamyslet a pak si podobné zadání dotazu odpustit...
PS: příště doporučuju se 2x zamyslet a pak si podobné zadání dotazu odpustit...
ultimate - Profil | Út 10.7.2012 19:39:36
zdravím nevite jaka je aktivita ryb na tomto revíru jedu tam příští tyden s rodinou na dovolenou za jakekoliv info dik
Gamer - Profil | So 30.7.2011 20:39:06
zdravím, tak jsem se vratil z tydenní dovolene na pahrbku. Rybařina super, nachytáno celkem 93 kusů kapra, cejny a karasy nepočítám. Nicméně největší kapr měl pouze 45 cm, většina ryb kolem 40 cm.
Byla tam prima parta rybařů, každý den jsme se potkávali u vody a zkoušelo se vše možné i nemožné. Boilies, pelety, merunky, spendlíky atd, nepodařilo se chytnout na tomto rameni nic vetšího, až na jednu 50 a 56cm kapra za týden na bolies!! Amur žádny :-( Velikost ryb trošku zklamaní ale po strance chytačky, vynikajicí. Nestačil jsem obsluhovat oba pruty naráz.
Halibut pelety propadák, krmil jsem jimi na jednom míste cely tyden a když nepočítam 2 záběry od násadáku, tak nic. Nejvíc jim chutnaly pelety 3XL od Nikla. Na to byly hrčáky neustále.
Krásná dovolená strávena u vody se super lidmi.
Byla tam prima parta rybařů, každý den jsme se potkávali u vody a zkoušelo se vše možné i nemožné. Boilies, pelety, merunky, spendlíky atd, nepodařilo se chytnout na tomto rameni nic vetšího, až na jednu 50 a 56cm kapra za týden na bolies!! Amur žádny :-( Velikost ryb trošku zklamaní ale po strance chytačky, vynikajicí. Nestačil jsem obsluhovat oba pruty naráz.
Halibut pelety propadák, krmil jsem jimi na jednom míste cely tyden a když nepočítam 2 záběry od násadáku, tak nic. Nejvíc jim chutnaly pelety 3XL od Nikla. Na to byly hrčáky neustále.
Krásná dovolená strávena u vody se super lidmi.
Koumak - Profil | So 25.6.2011 10:57:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Zdravím Pahrbek je pěkný ale spíš se tam chytají nasaďaci největšího co jsem tam chytl za týdení lov měl 47 a takových je tam hodně a nezáleží kam si sedneš oni jsou všude.Spíše bych zkusil ty amury ti jsou tam pěkní kolem metru.Jestli Vás zajímají sumci tak Pahrbek je to pravé za tři roky se tam ulovilo hodně sumců kolem 250cm.Přeji hezkou dovolenou.
Lubka - Profil | Ne 12.6.2011 18:29:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Brý večer.. Já bydlím kousek od tama a chytám většinou na štěrkovištích ,ale dnes jsme na Pahrbku byli s rodinou a prubnul jsem kontrolní odlov:-))) Chytání je velmi podobné jako na všech ramenech v okolí..Hodně kapra(nejvíc vel. 35-40), bílé ryby(cejn),a línci..A na tomto rameni i dost amurů..Jinak klasika, dravci(sumec, candát, úhoř málo)-na mrtvou rybku na noc.Středisko je nově komplet zrekonstruované , je to rekreační areál, takže čekej dost lidí na kole, , psi, děcka atp:-((( Místo až tak nerozhoduje...rameno je poměrně mělké...zajímavá jsou místa s utopenýmy stromy, a já osobně bych šel až dál ,jakoby za zatáčku:-))Boilie bych klidně zkusil.. já tam chytávám na pelety 3XL....nebo klas feederové nástrahy(kuku, červíky, peletky)..Dobré rybářské potřeby máš kousek-napajedla , pí. Veselá(LV Trading).P.S: ještě bych doporučil si pořádně pročíst podmínky rybolovu na vodách RS a dodržovat je!!.. hezký pobyt.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ČtLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtKrátkodobá kaprařina x 9967
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtFanclub značky Shimano 16402
ČtDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











