Nejmladší rybáři na MRKu

Chodí sem nějací další rybáři ještě zakladní školou povinní? Že bychom vyměnili nějake zkušenosti...
Autor diskuse: Darth Nom - Profil , 10.6.2011 muškaření - ostatní

jka rybařina vás nejvíc baví?

A) plavaná15%

B) položená46%

C) přívlač27%

D) muškaření12%

Od 12.6.2011 hlasovalo 343 čtenářů.

Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 19:07:25

Mr.Mepps >> mas libi :D :D :D: D

    Njon007 - Profil | Po 5.3.2012 19:07:20

    Mr.Mepps >> Tak ho dostane tady.............................

      Njon007 - Profil | Po 5.3.2012 19:07:03

      Mr.Mepps >> štveš mě už...:D

        NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 19:07:00

        Branči >> lasti555 - 5.3.2012 19:06:15 >> Ale tam nedostaneš líbí :D

          NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 19:06:34

          Branči >> Líbí za líbí

            Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 19:06:15

            Mr.Mepps >> chod do omladiny odteraz pridavam len tam nadvezce

              Njon007 - Profil | Po 5.3.2012 19:06:11

              Branči >> lasti555 - 5.3.2012 19:05:45 >> :D:D:D:D

                Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 19:05:45

                jon007 >> do prdele pomylil som sa ale pockaj idem dat aj do omladiny

                  Njon007 - Profil | Po 5.3.2012 19:05:19

                  jon007 >> Já dávávm líbí jen v omladině...

                    Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 19:04:51

                    Dalsi :)

                      NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 19:04:21

                      Branči >> lasti555 - 5.3.2012 19:01:20 >> Není zač

                        Njon007 - Profil | Po 5.3.2012 19:03:11

                        Branči >> lasti555 - 5.3.2012 19:02:42 >> Jistě,ale dej ho do omladini,pls.

                          Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 19:02:42

                          jon007 >> mas libi :D ale das aj na ten co pribudne ok ? :D

                            Njon007 - Profil | Po 5.3.2012 19:01:44

                            Branči >> lasti555 - 5.3.2012 19:01:12 >> Dej mi líbí,já ti ho taky dal:D

                              Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 19:01:20

                              Mr.Mepps >> dakujem :D

                                Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 19:01:12

                                Drinks >> to som psail len tak :)) pridam este nejake

                                  NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 19:00:27

                                  jon007 >> Si řekni lastii

                                    NDrinks - Profil | Po 5.3.2012 19:00:21

                                    Branči >> lasti555 - 5.3.2012 18:55:59 >> Jaké názory jako chceš? Takový se používá standartně:-)

                                      NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 18:59:55

                                      Branči >> lasti555 - 5.3.2012 18:55:59 >> Máš ho i ty :D

                                        Ndashr - Profil | Po 5.3.2012 18:59:54

                                        jon007 >> aha koukam na to :-D