Nejmladší rybáři na MRKu

Chodí sem nějací další rybáři ještě zakladní školou povinní? Že bychom vyměnili nějake zkušenosti...
Autor diskuse: Darth Nom - Profil , 10.6.2011 muškaření - ostatní

jka rybařina vás nejvíc baví?

A) plavaná15%

B) položená46%

C) přívlač27%

D) muškaření12%

Od 12.6.2011 hlasovalo 343 čtenářů.

Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 19:19:19

jon007 >> mne to nevadi

    Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 19:19:11

    Mr.Mepps >> joo :) to som kupoval na metre ani neviem aka znacka :D :D ...ta bola hrozna :D

      NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 19:18:14

      Branči >> lasti555 - 5.3.2012 19:17:06 >> Hele koupil si někdy šnůru na návazce se kterou si nebyl spokojenej ???

        Njon007 - Profil | Po 5.3.2012 19:17:40

        Branči >> lasti555 - 5.3.2012 19:17:14 >> Sorry omilem sem tě smazal,hned to napravím:D

          Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 19:17:14

          jon007 >> hehe

            Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 19:17:06

            Mr.Mepps >> nie nie :) nepoznam to :) pouzivam: mekku snurku STARBAITS GRANITY 35lbs a stuzenku pouzivam SPRO STRATEGY 25lbs....a nemenim...som spokojny :)

              NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 19:15:16

              Branči >> lasti555 - 5.3.2012 19:12:21 >> Jo používáš na návazce Kameleon od Sufix???

                Njon007 - Profil | Po 5.3.2012 19:14:48

                Branči >> lasti555 - 5.3.2012 19:14:29 >> :D

                  Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 19:14:29

                  jon007 >> uz som ti odpovedal :D

                    Njon007 - Profil | Po 5.3.2012 19:12:55

                    Branči >> lasti555 - 5.3.2012 19:12:21 >> Tam je téma:

                      Njon007 - Profil | Po 5.3.2012 19:12:42

                      Branči >> lasti555 - 5.3.2012 19:12:21 >> http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=646515

                        Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 19:12:21

                        Mr.Mepps >> mas nejaku temu ? :D

                          NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 19:11:24

                          Branči >> lasti555 - 5.3.2012 19:09:49 >> :D

                            Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 19:09:49

                            Mr.Mepps >> noo preto :D :D: d.....dakujem

                              Njon007 - Profil | Po 5.3.2012 19:08:27

                              Mr.Mepps >> Jako co?

                                NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 19:08:17

                                Branči >> lasti555 - 5.3.2012 19:07:25 >> mas libi

                                  NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 19:08:04

                                  jon007 >> No diť

                                    NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 19:07:52

                                    jon007 >> No a???

                                      Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 19:07:49

                                      Mr.Mepps >> nevadi .. :D ....ale budu ho vidiet :D :D

                                        Njon007 - Profil | Po 5.3.2012 19:07:40

                                        Branči >> lasti555 - 5.3.2012 19:07:25 >>
                                        Já chcu taky:D