Nejmladší rybáři na MRKu

Chodí sem nějací další rybáři ještě zakladní školou povinní? Že bychom vyměnili nějake zkušenosti...
Autor diskuse: Darth Nom - Profil , 10.6.2011 muškaření - ostatní

jka rybařina vás nejvíc baví?

A) plavaná15%

B) položená46%

C) přívlač27%

D) muškaření12%

Od 12.6.2011 hlasovalo 343 čtenářů.

Njon007 - Profil | Po 5.3.2012 18:58:28

dashr >> Hele ta pozvánka-to je privát a sou tam tihle všichni.

    Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 18:58:19

    Mr.Mepps >> mas libi :D :D teraz ty a viem ze som ho tam daval....ale tu este nieje :D

      Njon007 - Profil | Po 5.3.2012 18:58:02

      Mr.Mepps >> Jo,já chcu taky:D

        NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 18:57:53

        dashr >> Jak se máš ???

          NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 18:57:32

          Branči >> lasti555 - 5.3.2012 18:55:59 >> Mám návrh líbí za líbí :D

            NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 18:57:18

            Branči >> lasti555 - 5.3.2012 18:55:59 >> Ten už si dával i do lexikonu

              Ndashr - Profil | Po 5.3.2012 18:56:12

              Mr.Mepps >> to jo :D

                Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 18:55:59

                tak ludia tu je dalsi nadvezec...piste nazory :)) a hodnotte

                  NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 18:55:33

                  dashr >> Čus už dlouho sme nepokecaly :D

                    Ndashr - Profil | Po 5.3.2012 18:54:12

                    jon007 >> :D jaj aha

                      Njon007 - Profil | Po 5.3.2012 18:52:26

                      dashr >> Sorry,mám špatnou diskusi,mělo to být někde jinde.

                        NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 18:52:05

                        jon007 >> Hmm mně to nevyhovuje ikdyž píšu každej den a co když pojedu na ryby přez noc nebo budu ve špitále ????

                          Ndashr - Profil | Po 5.3.2012 18:51:46

                          jon007 >> jo tak me zapocitej

                            Njon007 - Profil | Po 5.3.2012 18:49:56

                            ..........

                              NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 18:49:35

                              Branči >> lasti555 - 5.3.2012 18:46:15 >> Jo tak to pak jo :D

                                Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 18:46:15

                                Mr.Mepps >> viem ale chcem mat celkovo vaic libi ako nelibi v karte chapes ne ? :D

                                  NMr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 18:41:26

                                  Branči >> lasti555 - 5.3.2012 18:39:07 >> Já sem koukal že se ti daří všechny dostaly víc líbí :D

                                    Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 18:39:20

                                    jon007 >> dam ten andvezec do omladiny dobre :D

                                      Nlasti555 - Profil | Po 5.3.2012 18:39:07

                                      Mr.Mepps >> neviem :D chcem mat viac libi ako nelibi :D :D zatial sa dari :D

                                        Njon007 - Profil | Po 5.3.2012 18:38:24

                                        Branči >> lasti555 - 5.3.2012 18:37:44 >> Nebo ho dej do omladiny...lepčí.