Nejmladší rybáři na MRKu

Chodí sem nějací další rybáři ještě zakladní školou povinní? Že bychom vyměnili nějake zkušenosti...
Autor diskuse: Darth Nom - Profil , 10.6.2011 muškaření - ostatní

jka rybařina vás nejvíc baví?

A) plavaná15%

B) položená46%

C) přívlač27%

D) muškaření12%

Od 12.6.2011 hlasovalo 343 čtenářů.

jon007 - Profil | Po 5.3.2012 18:38:04

Branči >> lasti555 - 5.3.2012 18:37:16 >> Tak sem dej odkaz,ju?

    Mr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 18:38:02

    Branči >> lasti555 - 5.3.2012 18:37:16 >> Proč to je pro tebe tak důležitý ???

      lasti555 - Profil | Po 5.3.2012 18:37:44

      Mr.Mepps >> nie budem v oboch :D ...len mi napiste

        lasti555 - Profil | Po 5.3.2012 18:37:16

        jon007 >> pocuj viem o niecom co premna mozes urobit...pojdes do diskusie Carpkliieruv lexikon montazi a das libi na moju montaz co osm pridal pls ?

          Mr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 18:35:21

          jon007 >> Jo ty by si znal lastiu kdybych ho sem nepozval

            Mr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 18:34:41

            jon007 >> SSSSSSS jáj :D

              jon007 - Profil | Po 5.3.2012 18:34:19

              Mr.Mepps >> Seš v ignorovanejch.....!:D
              Krást mi moje lidi:D

                Mr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 18:33:58

                jon007 >> Těch tvejch 5% by si moc nepomoh :D

                  jon007 - Profil | Po 5.3.2012 18:33:55

                  Mr.Mepps >> Jak chceš,ty sis to rozhodl.

                    Mr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 18:33:27

                    Branči >> lasti555 - 5.3.2012 18:32:17 >> Dem sem http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=646978

                      jon007 - Profil | Po 5.3.2012 18:33:02

                      Branči >> lasti555 - 5.3.2012 18:32:17 >> Kdybych ti mohl dát nějákou auru,dal bych ti všechnu,protože ty jedinej mě tady posloucháš:D

                        lasti555 - Profil | Po 5.3.2012 18:32:17

                        Mr.Mepps >> mame ist k omladine :D

                          Mr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 18:32:14

                          Branči >> lasti555 - 5.3.2012 18:31:02 >> I já tobě :D

                            jon007 - Profil | Po 5.3.2012 18:31:27

                            Hej,poťte k omladině,tam můžete taky kecat.Je to jen pro VIP a nikdo vás tam nemůže sledovat.

                              lasti555 - Profil | Po 5.3.2012 18:31:02

                              Mr.Mepps >> Dakujem Ti

                                Mr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 18:30:41

                                Branči >> lasti555 - 5.3.2012 18:29:03 >> Já už sem dal taky :D

                                  lasti555 - Profil | Po 5.3.2012 18:29:03

                                  Mr.Mepps >> uz som dal teraz ty :D :D

                                    Mr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 18:28:43

                                    Branči >> lasti555 - 5.3.2012 18:26:25 >> Když mi dáš líbí za tuhle odpověď :D

                                      lasti555 - Profil | Po 5.3.2012 18:26:25

                                      Mr.Mepps >> presne :) ....prosim ta pojdes do diskusie Carpkilleruv lexikon montazi a das LIBI na moju montaz ktoru som teraz pridal ? pls

                                        Mr.Mepps - Profil | Po 5.3.2012 18:24:30

                                        Branči >> lasti555 - 5.3.2012 18:09:47 >> Tak to pak jn když chytáš ve velkejch hloubkách tak to je podle mně k ničemu