Kaprařina okem mladého kapraře do 30 let

Pokec pro mladé kapraře a vše kolem kaprařiny :D
Autor diskuse: Mr.Mepps - Profil , 4.3.2012 kaprařina - ostatní

Chytám nejraději na ???

A) Koulís53%

B) Peletky25%

C) Pop-up2%

D) Kukuřice17%

E) Tygří ořech4%

Od 29.3.2012 hlasovalo 53 čtenářů.

Mr.Mepps - Profil | St 24.10.2012 21:54:02

Makrelobíjec >> Tak to pak jo :D

    Makrelobíjec - Profil | St 24.10.2012 18:11:25

    Mr.Mepps >> já je uvazuju ke člunu :)

      Mr.Mepps - Profil | St 24.10.2012 18:08:24

      Makrelobíjec >> To bys tam musel mít místo káči prázdnej sud aby ti to nepotopil :D

        Makrelobíjec - Profil | St 24.10.2012 17:21:30

        Mr.Mepps >> takovy žebráky dávám na sumce :)))) no pěknej pěknej .

          Mr.Mepps - Profil | St 24.10.2012 17:15:47

          Makrelobíjec >> Nejvetšího tohohle :D

            Makrelobíjec - Profil | St 24.10.2012 17:12:27

            Mr.Mepps - >> čest cos lapl letos .

              čeman 29 - Profil | Čt 14.6.2012 18:17:40

              Fild@ >> Fil@s - 13.6.2012 18:36:40 >> Cau ,jedu na Prygl :))Mam to zabarakem ,sice tam nic moc vetsiho neni ale uz mam pokrk musovu a spol ....

                Fil@s - Profil | St 13.6.2012 18:36:40

                čeman 29 >> A kam povalíš???

                  čeman 29 - Profil | St 13.6.2012 18:28:25

                  Fild@ >> Fil@s - 13.6.2012 18:13:57 >> jj vratili ,ale stejne nesmim na ryby az do 1.8. :( ale to uz je zachvilku a pak hura na 12 denni vypravu :))

                    Fil@s - Profil | St 13.6.2012 18:13:57

                    čeman 29 >> Tu povolenku ti ještě nevrátili???

                      Mr.Mepps - Profil | St 13.6.2012 6:53:25

                      lado40 >> No to je :)))

                        Mr.Mepps - Profil | St 13.6.2012 6:53:07

                        čeman 29 >> To věřím :)))

                          lado40 - Profil | Út 12.6.2012 22:21:33

                          Mr.Mepps >> Neblbni, na kole je to dálka :()))

                            čeman 29 - Profil | Út 12.6.2012 22:16:18

                            Mr.Mepps >> No ono to taky nemam tak blizko ,ale ve finale to vyjde levneji jak jakakoli placena voda v okoli brna ,a navic je to svazovka a to je pro me to nejdulezitejsi ,nemusim moc soukromace ,bohuzel po odebrani povolenky jsem byl rad i za to ...

                              Mr.Mepps - Profil | Út 12.6.2012 22:13:03

                              čeman 29 >> No kdybych to neměl tak daleko tak tam pojedu :D

                                čeman 29 - Profil | Út 12.6.2012 22:09:36

                                Mr.Mepps >> 24h a vyvazka ,no proste parada :)

                                  Mr.Mepps - Profil | Út 12.6.2012 22:06:14

                                  čeman 29 >> 24 viď :)))

                                    čeman 29 - Profil | Út 12.6.2012 21:59:06

                                    Mr.Mepps >> Ale jo neco se pochytalo ,zatim nej 12kg :) ale to se zmeni jedeme na ty svatky na 5dnu tak by se neco mohlo podarit ,hlavne maji super pravidla ,konecne se nemusim niceho bat a jeste ktomu chytam na svazovce :)

                                      Mr.Mepps - Profil | Út 12.6.2012 21:56:46

                                      čeman 29 >> A jak se daří u sousedů???

                                        čeman 29 - Profil | Út 12.6.2012 21:55:57

                                        Mr.Mepps >> cau jeste ne ,az od 1.8. ,zatim jezdim na slovensko :)

                                          Mr.Mepps - Profil | Út 12.6.2012 21:43:49

                                          čeman 29 >> už máš papíry ???

                                            lado40 - Profil | Po 21.5.2012 19:40:19

                                            dada11 >> Tak proto se to dcérce líbí... :()))) Hold ženská :())))

                                              Mr.Mepps - Profil | Po 21.5.2012 19:40:03

                                              lasti555 - 4.3.2012 22:15:08 >> :D

                                                dada11 - Profil | Po 21.5.2012 19:39:31

                                                lado40 >> Don Juan :-)))

                                                  lado40 - Profil | Po 21.5.2012 19:36:53

                                                  dada11 >> Mně se to taky líbí jen nevím jestli je to malej Don Juan nebo malej zdravotník... :()))

                                                    Mr.Mepps - Profil | Po 21.5.2012 19:33:58

                                                    lado40 >> A kolik je mimču ???

                                                      dada11 - Profil | Po 21.5.2012 19:32:53

                                                      lado40 >> Dceři (3roky) se to móóóc líbí.

                                                        lado40 - Profil | Po 21.5.2012 19:25:52

                                                        Mr.Mepps >> Tak jednu fotku začínajícího lovce sem pridám...

                                                          Mr.Mepps - Profil | Po 21.5.2012 19:15:00

                                                          Soulfish >> no to si myslím že ne !!! Tahle diskuze spěje k zániku !!! Nikdo se tu neukáže nepošle fotky no prostě na hovno

                                                            Soulfish - Profil | Po 21.5.2012 19:12:58

                                                            Mr.Mepps >> třeba to někdo za 5, 10, 15 a nebo 20 let zase oživí

                                                              Mr.Mepps - Profil | Po 21.5.2012 18:42:21

                                                              Soulfish >> No já se tu snažil ale nikdo se nepřidal no !!!

                                                                Soulfish - Profil | Po 21.5.2012 18:40:05

                                                                Mr.Mepps >> to je ale škoda :)))

                                                                  Červené karty: Zdendahat