Jedlá ryba domácí

Ahoj.Nepatřím mezi rybáře,kteří od vody neodnesou ani šupinu,ale mám určitou hranici co je jedlé a co nikoliv.Chci se Vás zeptat na názor ohledně velikosti jedlýho kapra.Klidně bych byl pro horní hranici míry.Pro mě je nejideálnější míra 50-60cm.Kolega nedávno lapnul kapra přes 90cm a okolo 14kg.Myslím si,že to je už docela tučný a nejedlý.Jak se na to díváte Vy??Petruv zdar
Autor diskuse: Mirek M. - Profil , 8.6.2011 všeobecné - ostatní

tomsa - Profil | St 8.6.2011 19:30:10

14kg kapr to je asi 20 - 25 řízků, nebo né?
To je jak bys opekl sele.

    Kocháč - Profil | St 8.6.2011 19:29:48

    yvana >> no, mohla by jsi udělat s malou úkoly

      Transalp2 - Profil | St 8.6.2011 19:28:12

      Pvl >> O:))

        yvana - Profil | St 8.6.2011 19:28:02

        Kocháč >> Díky za pozvání neboj jedno taky vezmu:-))

          Malda512 - Profil | St 8.6.2011 19:27:15

          Kocháč >> Nenápadné rande oůůůůů

            Malda512 - Profil | St 8.6.2011 19:26:51

            Kocháč >> Mně se nikdo nebojí

              Kocháč - Profil | St 8.6.2011 19:26:27

              yvana >> :o)

                yvana - Profil | St 8.6.2011 19:25:09

                Kocháč >> Ty máš šampíčko?Tak dej chladit ještě jednu láhev,já zajdu:-))

                  Kocháč - Profil | St 8.6.2011 19:25:01

                  Malda512 >> no sláva, začínal jsem se tě bát

                    Pvl - Profil | St 8.6.2011 19:24:52

                    Transalp2 >> Psal jsem máslo .... Udírna bude příště .

                      Malda512 - Profil | St 8.6.2011 19:24:29

                      Kocháč >> Bohužel ano

                        Malda512 - Profil | St 8.6.2011 19:24:05

                        Mirek M. - >> Výraz ,, TUČNÝ'' udírna nezná :-ú)

                          Kocháč - Profil | St 8.6.2011 19:23:49

                          Malda512 >> A jsi aspoň kuřák?

                            Transalp2 - Profil | St 8.6.2011 19:23:31

                            Pvl >> z udírny i studená chutná ...

                              Malda512 - Profil | St 8.6.2011 19:21:47

                              Kocháč >> Jsem abstinent . Ale když tak si dej i za mně :-)

                                Kocháč - Profil | St 8.6.2011 19:20:54

                                Malda512 >> Jdu pru šampáňo :o)

                                  nepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | St 8.6.2011 19:20:17

                                  sem nevěděl, že se dá pártikl připálit! Nevadí. Když na to něco chytnu, tak to bude hit "Přepálená selka"

                                    Pvl - Profil | St 8.6.2011 19:20:09

                                    Transalp2 >> Až po jídle -studené ryba není dobrá

                                      Malda512 - Profil | St 8.6.2011 19:19:37

                                      Kocháč >> Sám se divím, že v tomto s tebou souhlasím :-))))))))))))))))

                                        Transalp2 - Profil | St 8.6.2011 19:17:16

                                        Pvl >> no ale fuj ..)) 2x otčenáš za tohle ....