- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jste pro opětovné zavedení všeobecného hájení ryb na říčních Mp revírech od 15.3.-15.6. ?
Jste pro to aby se rybám ve tření dal pokoj ? Nebo je vám to jedno , jen když můžete chytat a budoucnost vás nezajmá ?
Jste pro zavedení všeobeného hájení ryb na říčních MP revírech od 15.3.-15.6. ?
A) Ano 14%
B) Ne63%
C) Jen ve vybraných lokalitách23%
Od 18.5.2011 hlasovalo 115 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NSaddám - Profil | Po 6.6.2011 19:56:14
NJKL - Profil | Čt 2.6.2011 18:46:34
Nvezírek - Profil | Čt 2.6.2011 18:40:36
Nrybar101 - Profil | Čt 2.6.2011 18:18:20
.
NMrknato - Profil | Čt 26.5.2011 14:03:02
Daleko lepší by asi byly individuální čističky pod nějakou kontrolou s vypouštěním do "země"....... Jasná nevýhoda tohoto by byl konec byznysu VaKů.... stejný byznys měl být prodej nemocnic a když to nevyšlo, tak byznysem bude II. pilíř důchodové "reformy"...........
Edit : no a k tomu nepravidelné průtoky, sucha a povodně a současný stav ná své zdůvodnění....
Nsněžný muž - Profil | Čt 26.5.2011 10:17:07
Dnes jsou větší problém pro znečištění domácnosti ,než průmyslové podniky .To jsou různé čistící přostředky co ,,vyčístí dočista dočista", vyžerou a sežerou všechny bakterie. Tak ,že už nezůstane ani jediná .Dále pak rostliné oleje , kosmetické přípravky (z 99% je v nich nějaká ropná složka viz.šapón, pleťové krémy).
Ale hlavně v tocích se bagruje abagruje , trdliště jsou na 10 let rozrušená .
NMrknato - Profil | Ne 22.5.2011 17:24:26
Odpovím ti sám. Málo, moc málo, proto je takové to hájení nesmysl. Zrovna dnes jsem byl u jedné ČOV a hovořil s obsluhou a ta mě řekla, že pokud by do ní šla jen hovínka, fungovala by. Jdou tam ale odpady z několika výrobních provozů, díky kterým klesá obsah kyslíku a chcípou bakterie. Dřív toto do řek nešlo. Hovořím o malé řece......
NPvl - Profil | Ne 22.5.2011 16:58:54
Nsněžný muž - Profil | Ne 22.5.2011 16:51:24
NRanař - Profil | Čt 19.5.2011 16:13:12
NMrknato - Profil | Čt 19.5.2011 16:02:16
Jediný, kdo na tento systém doplácí jsou revíry a rybáři. Jenže těm, co chytají kapři, který pouštěj a dělají kolem toho humbuk to je jedno, je pálí lov24, 4 pruty a biwi s nábytkem. O kapři nouzi zatím nemají......To je jiný svět.
N(o)_(o) - Profil | Čt 19.5.2011 12:37:20
NMrknato - Profil | Čt 19.5.2011 12:32:18
NMrknato - Profil | Čt 19.5.2011 12:23:55
Pokud ÚS ryby od MO kupuje, stejně jako od komerčního chovatele, dělá to za doje ceny... toto nikdo nekontroluje a nebo ryby nakupuje sama MO? Svoje (levné), za peníze členi prodá ven a nakoupí drahé z venku.... pak nepotřebuje ani náklady a může jít na maškarní za slušňáka.
N(o)_(o) - Profil | Čt 19.5.2011 12:06:58
NMrknato - Profil | Čt 19.5.2011 12:00:15
N(o)_(o) - Profil | Čt 19.5.2011 10:42:40
Takhle jsi to myslel?
NMrknato - Profil | Čt 19.5.2011 10:25:23
N(o)_(o) - Profil | Čt 19.5.2011 10:14:26
NMarfi - Profil | Čt 19.5.2011 10:10:54
NMrknato - Profil | Čt 19.5.2011 9:50:34
NMrknato - Profil | Čt 19.5.2011 9:47:11
NMarfi - Profil | Čt 19.5.2011 8:46:35
NDaavii - Profil | Čt 19.5.2011 8:44:07
NMarfi - Profil | Čt 19.5.2011 8:02:33
NDaavii - Profil | Čt 19.5.2011 6:32:53
NMrknato - Profil | St 18.5.2011 23:13:41
Připojme platby za brigády, nebo i odpracované brigády a příspěvek a jsme u dalších 250 mega za "organizování členů". To je jen z peněz členů půl miliardy, za vysazených cca 125 mega. "Kde je vojín Kotas" a 3/4 peněz od rybářů a to nepočítám že svaz i podniká a jistě ne do ztráty.....
Tak a teď mi řekni něco o tom vysazování.......
Jestliže za cca 20% z vybraných peněz od rybáře se realizuje rybařina z cca 85%, jak by asi vypadala, pokud by tam šlo 100%? Podle mě až 5x víc peněz, pokud by svaz pracoval dobrovolně, jak inzeruje.
I kdyby byl svaz plně profesionální, troufám si tvrdit, že na zarybnění (hlavně původními druhy ryb) by šlo zdvojnásobit, oproti dnešnímu stavu peněz, v stavu původních ryb až ztrojnásobit, protože stavy kaprů zvedat není třeba a bylo by plně zvládnutelné průmyslovým chovem. Do doby, než by sterilita postihla i chovy...........
NSalmo1 - Profil | St 18.5.2011 18:58:24
Nbrach - Profil | St 18.5.2011 18:22:44
Nechce se mi číst 21 příspěvků, takže to už možná zaznělo:
Nejednalo se pouze o říční revíry MP. Bylo to všeobecné hájení ryb na MP revírech - tedy i na rybnících. A pokud si dobře pamatuji, bylo od 15.3. do 30.4.
NSaddám - Profil | St 18.5.2011 18:21:19
NFiretiger - Profil | St 18.5.2011 18:12:34
Řešení vidím v lokálním hájení míst, kde se ryba fakticky tře: příkladem budiž zákaz brodění na Jizeře ve vyznačených trdlištích lipana. To jde řídit jen lokálně, ne škrtem papíru v Praze na Olšinách
NJKL - Profil | St 18.5.2011 17:38:50
Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | St 18.5.2011 17:30:53
Já se samozřejmě nedomnívám, že sme imunní.
Hele a to ostatní sem radši smazal:-) K tomu genofondu. Asi nejsem tak zkaženej:-)
NCHaP - Profil | St 18.5.2011 17:12:57
Nbremic - Profil | St 18.5.2011 17:11:40
NJKL - Profil | St 18.5.2011 17:06:52
Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | St 18.5.2011 16:57:09
NJKL - Profil | St 18.5.2011 16:48:55
Nmatch-oun - Profil | St 18.5.2011 16:44:32
Přečetl jsem si kakra a už mi není do smíchu. Má pravdu.
NSintrix - Profil | St 18.5.2011 16:43:47
Domnívám se, že klasické hájení dle druhu plně postačuje.
NJKL - Profil | St 18.5.2011 16:40:30
Nmatch-oun - Profil | St 18.5.2011 16:35:57
NJKL - Profil | St 18.5.2011 16:32:35
NGRUPA - Profil | St 18.5.2011 16:29:21
Já jsem pro znovu zavedení tohoto hájení, má to hlavu i patu. To hlavní už ale napsal KAKR.
Ať Vám to hrrčííí.......
Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | St 18.5.2011 16:22:36
Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | St 18.5.2011 16:20:09
Nmatch-oun - Profil | St 18.5.2011 16:19:17
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 18.5.2011 16:13:53
NJKL - Profil | St 18.5.2011 16:12:26
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 18.5.2011 16:10:42
Že bys byl další můj profil?
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 18.5.2011 16:08:57
Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | St 18.5.2011 16:08:10
Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | St 18.5.2011 16:07:01
Ale zas na druhou stranu, když posčítáš auru, tak je martin amatér:-)
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 18.5.2011 16:04:20
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 18.5.2011 16:03:25
Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | St 18.5.2011 16:02:08
Kde to žije - všechna témata
14:37NLov pod jezem v letních vedrech? 45
14:16NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 1
13:27NJezero Štít A , místo R1 3
13:18NBoilies TB baits- chytací řada 50
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:32NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 15
SoNRybáři a vinařství 930
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
SONUBAITS krmení a nástrahyZa 109 Kč
NOVINKY skladem! Supercrush Mega Carp Method Mix Red, Spike'um Wafters 8mm, Clear Pellet Oil 250ml, Essential Ingredient, Baits spray a další na www.chytil.cz
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...












