- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Revír Zámeček v Kroměříži
Chytal nekdo uz na tehle soukrome vode? Jake to tam je?
Autor diskuse: kuzmaJ - Profil , 4.5.2011 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 14x v ignorovaných.
Nluda222 - Profil | Út 19.6.2012 16:48:33
byla to bomba asi jen jeden kapr měl pod 10kg byl jsem opravdu spokojeny a pan majitel super chlap vecer me i na fotbal pozval dlouho jsem si tak nezachytalk muzu jen doporucit :-)
Nluda222 - Profil | Út 19.6.2012 16:44:15
ištvan >> ja jsem byl tenhle víkend na zámečku a luxussni chytacka vytahnul jsem asi 30 kparu krásnych a chystam se tam zase spokojenost obrovska
NKomiNNek - Profil | Út 3.4.2012 17:39:28
Pročetl jsem si tohle téma a nestačím se divit!Vždycky se všude najde nějakej deb..ek,kterej bude pořád dokola něco urážet a kritizovat jen proto že nic nechytl,nebo něco zaslechl.Kdo Zámeček zná-ví o co jde.Já jsem u této vody vyrostl,a věřte že ryby tam jsou,a když berou tak je to mazec.A komu se něco nelíbí,tak ať jde na jiný revír,kde pokaždé chytne "obrovský" ryby!!!!!!
Ništvan - Profil | Ne 22.1.2012 20:50:01
Já jezdím na Zámeček velmi rád muškařit. Pstruhy je tato voda velmi solidně zarybněna, takže o úlovek není nouze. Hospodář je velmi ochotný, když chci mušit a mrzne, rozjezdí mi s lodí škraloup a může se na ně.
Tomas01: mrkni na Macovu galerii ať si můžeš prohlídnout šupiny ze zámečku snad se na mě Maca nebude zlobit :http://www.mrk.cz/fotky.php3?zadal=15475
Tomas01: mrkni na Macovu galerii ať si můžeš prohlídnout šupiny ze zámečku snad se na mě Maca nebude zlobit :http://www.mrk.cz/fotky.php3?zadal=15475
NJakoz - Profil | Pá 20.1.2012 19:25:48
Reakce hospodáře Rybářství Přerov a.s.,kterému rybník Zámeček Kroměříž patří,po dohodě s majitelem MRKu panem ing. Romanem Čejkou na uveřejněné články:Sumec ulovený na řece Moravě byl puštěn do rybníku jelikož lovec ho nechtěl pustit zpět do řeky ani ho zabít.V rybníku se přemnožily karasi a cejni jejichž velikost je přes 40cm,takže velcí sumci mají co likvidovat,jestli že sumec sežere i jinou rybu - je to příroda.Dále tady píšou,že"nakupujeme"( drancujeme ) státní vody,nevím,kde na to chodí,jelikož veškerá obsádka je z Rybářství Hulín,které má 20 rybníků a patří Rybářství Přerov a.s.a toto vlastní 98 rybníků po celé ČR.Největší a nejpěknější ryby z těchto rybníků jsou právě umistňovány do rybníku Zámeček Kroměříž.Dále jestli že ryba nebere - každý rozumný rybář ví,že každý den není posvícení - tlak vzduchu,změna počasí,směr větru atd.Další věc je v horkém létě méně kyslíku ve vodě a tvorba sinic,proto se měří kyslík a preventivně se prokysličí aerátorem nebo pomocí lodě s benzinovým motorem,pak je i aktivita ryb větší - kdo tomu nerozumí ,tak ať se do toho nemontuje! Kladných článků je pár asi proto že rybáři,kteří tu chytali a perfektně si zachytali trofejní ryby o tom nechtějí psát,protože je zde omezený počet lovících a příště by se na ně nedostalo místo.Každý,který zde chce uveřejnit nějaký článek,musí být registrován - nemáte celé jména,fotku a od kud jste? Takových anonymů můžou být stovky a haní práci hospodáře a ostatních spolupracovníků.Několik rybářů bylo vykázáno od vody,protože byly ožralí jak prasata dělali bordel a kradli ryby!!! Možná,že je to od nich msta! Dále už je dost soukromých vod a konkurence si najímá rybáře,kteří haní ostatní rybníky.Co se týká starších fotek tak jestli kapr chycený v roce 2005 měl 12kg a na tomto rybníku je režim "chyť a pusť" více jak 20 let,tak kolik má asi dnes?? Logika některých "taky"rybářů je nepředstavitelná.Ještě co se týče tady uveřejněné fotky sumce,tak jsem ho fotil já na rybníku před puštěním do vody s lovcem a toto foto bylo uveřejněno v novinách!! (je tam moje jméno). Kdo bude chtít informace o stavu,provozu a obsádce rybníku ,tak ať volá přímo mě na tel. 602 738 633 nebo www.jakoz.estranky.cz Nemáme co skrývat,jesliže ryby berou,tak berou,když neberou,tak se nedá nic dělat. Mnoho rybářských úspěchů přeje hospodář.
Nlukinek - Profil | Ne 2.10.2011 19:13:18
Na příští týden se připravujeme s kamarádem na další pokus o "zdolání" komplexu prvního kapra na Zámečku - byli jste tam v září někdo chytat a viděli alespoň jednoho kapříka na břehu?
NTomas01 - Profil | Út 9.8.2011 16:18:25
lukinek >> Šanci mu určitě dejte :) Já sem mu dal celkem 5 šancí, pak sem utekl. Kdyby se podařilo něco pěkného napiš. Rozhodně bych osobně nedával na sliby pana majitele.
Nlukinek - Profil | Po 8.8.2011 12:17:02
Old Wolf >> Díky moc Tobě i ostatním za informace... Vzhledem k tomu, že místo a revír samotný, je prostě kouzelné - člověk se tam opravdu cítí jako v přírodě a mimo ten každodenní civilizační ruch, tak mu tu druhou šanci určitě dáme. Ale... ale, nikdo z nás se tam nebude stále vracet jen z tohoto důvodu - pokud se naše snažení chytnout si pěknou rybku bude stále míjet účinkem. Tím chci říct, že když jsem si tak vše znovu přehrával v hlavě (myslím jednak naši prvotní osobní zkušenost+nyní naši diskuzi zde), tak už asi tuším, v čem je "zakopaný pes".
Ale to sem radši zatím dávat nebudu, je to jen moje domněnka.
Ale to sem radši zatím dávat nebudu, je to jen moje domněnka.
NTomas01 - Profil | Ne 7.8.2011 21:41:10
Sethy >> Tak co tam žerou sumci víme, kapry nad 50 cm. Ale to žerou kapři ?
NSethy - Profil | Ne 7.8.2011 21:39:04
Ten samý fousek, tatáž fotka :-D
http://www.jakoz.estranky.cz/fotoalbum/2011/
http://www.jakoz.estranky.cz/fotoalbum/2011/
NTomas01 - Profil | Ne 7.8.2011 21:38:52
Jo ještě taková chuťovka. Ryby měli prej málo kyslíku ve vodě. Tak sem měl nad montážemi tohle. A majitel dělal kola na lodičce po rybníku. Tak si jo, ale ...
NSethy - Profil | Ne 7.8.2011 21:34:42
Tomas01 >> Vyrostl v moravě, skončil tam. Nic víc, nic míň. Doufám že mu to tam vše vyžere.
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NMorava 13 KM570
NMorava 13A Hulínské šterkoviště759
NNakupoval někdo v Anglii1186
NLexikon boilies komponentů901
NRybarsky vozik233
NLov z nafukovacího člunu1187
NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5347
NRCO cup Bohušice5889
NFox Stalker, Stalker Plus, Horizon Pod - fotky, zkušenoti, postřehy atd...405
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKrátkodobá kaprařina x 10039
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...



















