- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Bivak JRC Quad Continental XL
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
14x v oblíbených a 18x v ignorovaných.
NDan.J - Profil | So 25.6.2011 19:00:18
NBenny - Profil | Ne 5.6.2011 21:27:34
NBenny - Profil | Ne 5.6.2011 21:26:41
Ncudlar.R - Profil | So 4.6.2011 0:15:12
Ten přehoz ti předsíňku neudělá,bez podlážky se na mě docela rosí,uvidíš jakou budeš mít zkušenost ty,jinak 3 dni postavenej bez deště a jak říkám ,během dopoledne měl co dělat aby vyschnul a to pralo slunce.Jinak výška a prostor bezva,snad budeš spokojen.Jinak si dej pozor na rozebírání těch 2 prostředních trubek,není tam moc prostoru na rozebrání ,jak je to na fest dole přidělaní k okraji kde se sbíhají všechny trubky. Čus R.
NErva - Profil | Pá 3.6.2011 21:33:20
NBenny - Profil | Pá 3.6.2011 11:46:23
NBenny - Profil | Ne 29.5.2011 13:19:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NErva - Profil | So 28.5.2011 18:06:07
Ntinkky - Profil | So 28.5.2011 13:49:23
pokial sa však Ervovi páči JRC XL ,tak nech si dokúpi k nemu aj prehoz ,časom to ocení.
NBenny - Profil | So 28.5.2011 13:19:42
Nmakass - Profil | So 28.5.2011 9:31:17
Ntinkky - Profil | Pá 27.5.2011 21:41:57
problem vidím v chýbajúcom prehoze. to oceniš hlavne po ráne,ked je strop nakondenzovaný a dotknut sa ho hlavou je nepríjemne pretože si ihned mokrý. o tom že z dotknuteho miesta začne kvapkat voda napr. na lehátko nie je žiadna výhra. čo sa týka tašky na maxika tak tá je fakt velká, no auto to odvezie, takže ako probllém to nevidím. velkost pri rozloženi maxika nie je o moc vačsia ako to XL no to JRC z jeho dlžkou je nepraktické nakolko do maxika dáš po dlžke bivy po krajoch dva lehátka a po širke hore jedno a ešte máš priestranný bivak z predsienkov . ak XL nemá prehoz tak ani lehátka nemôžeš dat úplne popri kraji nakolko sa spacáky budu dotýkat steny bivaku a zase budu ráno mokré od nazrážaného kondenzu. potom budeš donútený dat lehtka bližie k sebe ,a prídeš zákonite o čast priestoru v strede ktorý je podla mna dôležitý. ved nato si kupoval velký bivak aby si mal pohodlie. otázne je ako sú riešene okná? musia byt presietkovane ,a na nich priesvitná folia a tretia vrchná vrstva je látková čast. ak je priamo na bivakovej látke našita iba folia a na nej potahová látka tak to neber. výska je u XL výborná. čo sa týka moôho maxíka tak bivy sa zdá velký ale to je skôr dojem ,nakolko z postavením pre jeho velikost som sa z problémom nestretol a to bivakujeme dva maxi bivy vedla seba ,spolu z bratrancom.,
NBenny - Profil | Po 23.5.2011 12:17:05
NErva - Profil | Ne 22.5.2011 22:19:07
NBenny - Profil | Ne 22.5.2011 21:53:15
NBenny - Profil | Ne 22.5.2011 21:36:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Mal som dilemu, ci MAXI, alebo XL no vypada to viac ku XL nakolko aj pre tento bivak uz bude asi problem najst miesto na postavenie a ten maxi uz bude asi uplny problem, ale to je len moja domienka nakolko uz pri mojom DOME je to obcas problem.
Ja som nakloneny pre ten XL a pri Tvojich potrebach myslim, ze Ta tiez zo synom nesklame.
Len asi velkost zlozeneho bivaku bude sokujuca, lebo videl som tasku s maxikom a tost ma to soklo.
Drzim palce pri vybere
NČodiš - Profil | St 11.5.2011 12:22:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NLov z nafukovacího člunu1187
NRybarsky vozik233
NLexikon boilies komponentů901
NDalešice ??8160
NVyroba valcu, motoru a prevodu593
NZkušenosti se čluny Kolibri728
NDolní Benešov1703
NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...8051
Kde to žije - kaprařina
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
11:05NKrátkodobá kaprařina x 9907
10:36NATTs hlásiče a ATTx příposlech 522
10:06NLabe fishing store 14
NeNHarrison - vše o této značce 3721
NeNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8051
NeNKyjský rybník, Džbán 50903
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











