- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Bivak JRC Quad Continental XL
Výhody a nevýhody tohoto bivaku,šlyšel jsem že garážové typy bivaku je problém postavit na nerovném terénu,tak mě zajímá co je na tom pravda,dík za odpovědi.
Autor diskuse: Erva - Profil , 1.5.2011 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
14x v oblíbených a 18x v ignorovaných.
NDan.J - Profil | Ne 1.5.2011 21:45:01
Erva - >> Našel sem jednoho co ho má (diskuze-Výrobky Firmy JRC).Tak sem zvědav na jeho odpověď.
NDan.J - Profil | Ne 1.5.2011 21:40:19
Erva >> Tak to je super,jak říkám mam ten starší model a je super.Jen mi prostě začíná vadi ta výška.Hledal se třeba i nějakou recenzi na ten XL ale zatím bohužel jen fotky na stránkách prodejce.-(((
NErva - Profil | Ne 1.5.2011 21:36:46
Dan.J - tak ted jsem mluvil telefonicky z jedním z výhradních dovozcu JRC a ty bivaky jsou naprosto v pořádku a pokud se tam nějaký problém najde tak problém z reklamací není.
NDan.J - Profil | Ne 1.5.2011 20:54:34
Erva >> Tak to je divné,přeci pokud ho nebudu přešponovávat tak to bude stejné jako ten starší model ne?No nic třeba se někdo ozve a řekne nám vlastní zkušenost.
NErva - Profil | Ne 1.5.2011 20:43:08
Dan.J - osobní zkušenosti ne ale prí nezávisle na dvou prodejcích ,kteří to potvrdili ,že bivak už je dost vysoký a časem začnou protékat švy.
NDan.J - Profil | Ne 1.5.2011 20:37:18
Erva >> No a podle nich je horší co se týče kvality materialu a zpracování?Oni s tímto modelem mají osobní zkušenosti?
NErva - Profil | Ne 1.5.2011 20:34:12
Dan.J - nic se neděje taky jsem zvědaví chtěl jsem JRC XL ale kluci mě ho trošku rozmlouvají prej už není JRC co bývalo,tak nevím.
NDan.J - Profil | Ne 1.5.2011 20:29:08
Erva >> Jasně,omlouvám se je to tvá diskuze.Já mám Jrc Quad 2 man Continental (starší model) a přemýšlím o XL nebo něčem jiném,tak proto se ptám.
NErva - Profil | Ne 1.5.2011 20:24:37
Dan.J - I když se ptám na JRC tak to sem klidně dávejte sám jsem zvědaví.
NDan.J - Profil | Ne 1.5.2011 20:23:03
Ahoj kolegové a kamarádi,nevlastníte někdo bivak EHMANNS Maxi Bivvy+Přehoz,model 2010.Pokud budou i nějaké reálné fotky budu rád,dík moc za informace.Dan
NPavol sk - Profil | Ne 1.5.2011 20:05:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Erva - >> Ahoj...čo som si tu prečítal,tak by ti snáď mohlo vyhovovať toto EHMANNS Maxi.Tu je aj odkaz v akcii http://www.rybarikpp.sk/rybarske-potreby/detail/969/bivaky-
NZdenal77 - Profil | Ne 1.5.2011 19:13:25
Erva - >> zkus se podívat na nabídku bivaků od Starbaits,mají hodně kvalitní mrkni na ně
NErva - Profil | Ne 1.5.2011 15:10:12
Igo. Ahoj taky do něj nejdu nevyhovuje mě prostorově -je malí,jak jsem psal mám postiženého syna , sice na vozíčku není ,pohybuje se pomocí fr. hole ,ale bez cizí pomoci se neobejde,jezdí se mnu a tak potřebuji prostorný bivak ,abych mohl syna ve stoje bez problému přvlíct atd.
NIgo. - Profil | Ne 1.5.2011 15:05:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Erva >> Nechci shazovat zdenekaa ale to co ti doporučuje rozhodně ale rozhodně nekupuj. Tvar tohoto bivaku je na nic. Vzadu se zužuje do špičky a tím pádem je opravdu problém nacpat do něj dvě lehátka. Mám ho třetím rokem a pro jednoho je luxusní - myslím prostor. Zda jedno či dvojplášť je na delší diskusi. Mě osobně druhý plášť nevyhovuje v okamžiku balení. Jak je zevnitř orosený není šance ho v rozumném časovém horizontu u vody vysušit. Musím ho doma znovu postavit a usušit. dnes jsou již tak dobré materialy, že v jednoplášti ti nebude "kapat" na hlavu. Ale to je rozhodnutí na každém. Co bych v dnešní době u bivaku rozhodně vyžadoval jsou zadní okna která ti pomohou větrat a tím i snížit orosení. Ha vzbudilo se mi dítě zbytek později
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NLov z nafukovacího člunu1187
NRybarsky vozik233
NLexikon boilies komponentů901
NDalešice ??8160
NVyroba valcu, motoru a prevodu593
NZkušenosti se čluny Kolibri728
NDolní Benešov1703
NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...8058
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8058
PoNLabe fishing store 18
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNKyjský rybník, Džbán 50904
PoNKrátkodobá kaprařina x 9912
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64












