Flajzar Fishtron Q9

Zdravím... Už máte někdo novinkuod Flajzara Fishtron Q9? Jak jste s něma spokojení?
Zajímalo by mě, jaký je rozdíl mezi těmito hlasiči a Q7?
Díky FlorisH :))
Autor diskuse: Florish - Profil , 8.4.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

Koupit Flajzar FISHTRON Q9..??

A) Ano!77%

B) Ne!23%

Od 14.5.2012 hlasovalo 191 čtenářů.

NLee-Haney - Profil | Ne 6.11.2011 21:28:23

toom2 >> To máš těžko.Já mám třeba taky magneta,taky jsem musel jeden reklamovat.Zázrak to není,ale za ty prachy zázraky nečekám.Na druhou stranu stojí o dost míň jak Flajzar a když si přečtu zde forum tak zjistím že i Flajzary se sem tam serou a zachranuje to bezvadný servis,který je i u Semy kde dostaneš kus za kus.Taky je pousta lidí kterým se Flajzar nikdy neposral,ale tací jsou i u Magnet.Ten hlavní rozdíl však je v tom že přeci jenom ten Flajzar vypadá líp a je na žebříčku značek asi vyš :)

    NTransalp2 - Profil | Ne 6.11.2011 21:25:42

    kožich007 >> Já jen, že se někdy za kvalitu neplatí .. za předraženou ¨, platím nerad . A je mýlka , že čím dražší tím lepší ... to je nesmysl ...

      Ntoom2 - Profil | Ne 6.11.2011 21:24:29

      Lee-Haney >> Ať si každý kupuje to co uzná za nejlepší v poměru kvalita/cena. Taky mám kamáráda, co si nemůže vynachválit magneta od semy. Ale je bohužel jediný. Podle mně to Flajzar dělá dobře, ale něco to hold stojí, no.

        NLee-Haney - Profil | Ne 6.11.2011 21:21:50

        Transalp2 >> No v dnešní době jde hlavně o ten nápis na věci a taky vzhled.Tvoje pípaky by mohli u některých vyloudit posměch a to by někteří zde nepřežili.:)
        Na druhou stranu přeci jen u těch dražších bývá lepší ten servis a snad i kvalita.

          Nkožich007 - Profil | Ne 6.11.2011 21:20:02

          toom2 >> tak nějak.

            Nkožich007 - Profil | Ne 6.11.2011 21:19:30

            Transalp2 >> hmm ty od otce měly nějakejch asi 10 možná 12 (jdou dál ale navydrží několika denní déšť) byly to jedny z prvních flajzarů. a navím proč by sem si měl říct že za blbost se platí? protože si za kvalitu klidně připlatím? a třeba proto že tys měl jen třeba štěstí ale dalších x na nekonečnou se podělalo hned jak to jen šlo???

              Ntoom2 - Profil | Ne 6.11.2011 21:17:31

              kožich007 >> Myslím, že flajzar, kdyby nedělal kvalitní věci, tak by si nemohl nastavovat takové ceny. Ale je to pouze můj názor a nejsem prodejce:-)

                NTransalp2 - Profil | Ne 6.11.2011 21:16:39

                kožich007 >> Chlapče .. mám 5 let hlásiče po 250 kč a používané za každého počasí .. neteče do nich a jdou pořád . Možná by se dalo z mé strany říci .. naopak . Za blbost a blbej nákup se platí ....))))

                  NLee-Haney - Profil | Ne 6.11.2011 21:12:16

                  toom2 >> No ještě bych k tomu dodal asi tohle.Je spousta lidí co tvrdí že za tyhle peníze sežene něco lepšího,popřípadě sežene něco levnějšiho se srovnatelnou kvalitou.Když tomu teda tak je,tak nechápu nad čím se vlastně rozčilovat?Tak si koupím to druhé a je to ne?To ovšem asi není možné,protože to druhé je ,,no name'' a tudíž není tak ,,in''

                    Nkožich007 - Profil | Ne 6.11.2011 21:10:39

                    toom2 >> já měl jedny z prvních flajzáčů od táty, ale už netěsnili a tak jsem musel koupit nové a pokud mi vydrží aspoň tak dlouho jako ty první tak jsem max spokojenej :)))
                    jo za kvalitu se platí!!!!!!

                      Ntoom2 - Profil | Ne 6.11.2011 21:05:47

                      Lee-Haney >> Jo asi na tom něco bude.

                        Ntoom2 - Profil | Ne 6.11.2011 21:00:28

                        kožich007 >> Plánuju taky koupit Q9, ale mám už pět nebo šest let ultracarp top a jak říkáš ty, bez nejmenšího problému. Radši si připlatim za rychlý servis, i když pokud by nebyl třeba, bylo by to ještě lepší. Jediné co jsem kdy posílal na servis byl příposlech a do pěti dnů byl na poště opravený.

                          NLee-Haney - Profil | Ne 6.11.2011 21:00:12

                          Jo hoši,pořád nejste schopni pochopit to že dokud to budete kupovat za tyhle peníze tak se nic slevňovat nebude.Můžete tu psát xkrát že je to předražené a že Flajzar kašle na zákazníky,ale dneska je předražené prakticky vše a v tom případě všechny firmy kašlou na své zákazníky.Ono myslet si že firma bude své výrobky slevňovat jen proto že se někomu zdají drahé je prostě naivita.Firma totiž většinou své výroky slevní až tehdy když zjistí že za cenu co chcou nejsou prodatelné.
                          Bohužel začarovaný kruh je v tom že dnešní podnikání je postavené na tom že než bych si měl ukrojit z plánovaného zisku ,tak radši ušetřím na výrobě výrovku a tím i kvalitě a to většinou znamená že svoji výrobu přestěhuju do zemí kde to vyrobí za hrstku rýže....

                            Nalda2211 - Profil | Ne 6.11.2011 20:48:26

                            Sla >> moje slova souhlas

                              Nkožich007 - Profil | Ne 6.11.2011 20:39:03

                              toom2 >> no to máš asi pravdu, já mám flajzar a nemám problém.

                                Npřemysl - Profil | Pá 4.11.2011 11:23:27

                                Florish - >> tak jak pozoruji tuto diskusi tak tak mě jen vše utvrzuje že to pro Flajzara dělá někdo v Číně nebo Malajsii, já mám jeho hlásiče UltraCarp Top asi 6 let, před pěti lety jsem dokoupil i jeho příposlech, nechal jsem si dodělat na jeho servise do hlásičů další sdířku na příposlech, vše mám propojené ještě kabílkama a mohu říct že to vše maká bez závad a za každého počasí.
                                Navíc mě dostává u těch Q9 v česku ta doslova nesmyslná cena, ještě nikdo od Flajzarů nenapsal zdůvodnění proč se jeho hlásiče dají koupit téměř za poloviční peníze třeba v Itálii( četl jsem zde na Mrku) závěrem chci říct že ač jsem spokojen s jejich zbožím, servisem, tak ať si ty Q9 nechá pro sebe, za lepší peníze koupím srovnatelné zboží

                                  NSla - Profil | Pá 4.11.2011 11:21:30

                                  flajzar je hovno co obchodnik. mohl za nejaky bakšiš opravovat i JRcčko. Než čekat měsíc na vyřízení reklamace tak dam neco malo a mam to zpravene za par dnů. A jeho velice divná cenová politika-viz. flajzary z Itošky a ted tyhle lenvejsi Jrcčka. prdet na takovou firmu která kašle na své zákazníky.

                                    Nborecrybář - Profil | Pá 4.11.2011 11:09:20

                                    Sla >> taky řešení

                                      Ntoom2 - Profil | Pá 4.11.2011 11:04:54

                                      Sla >> :-) Nebo tak, to mně nenapadlo

                                        Nrover - Profil | Pá 4.11.2011 11:04:34

                                        Sla >>
                                        Nejde to :-(