Flajzar Fishtron Q9

Zdravím... Už máte někdo novinkuod Flajzara Fishtron Q9? Jak jste s něma spokojení?
Zajímalo by mě, jaký je rozdíl mezi těmito hlasiči a Q7?
Díky FlorisH :))
Autor diskuse: Florish - Profil , 8.4.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

Koupit Flajzar FISHTRON Q9..??

A) Ano!77%

B) Ne!23%

Od 14.5.2012 hlasovalo 191 čtenářů.

Sla - Profil | Pá 4.11.2011 10:58:24

toom2 >> opatrně seškrabes to JRC a pošleš to flajzarovi jako Q9 - nic nepozna.

    borecrybář - Profil | Pá 4.11.2011 10:57:59

    toom2 >> tak to asi fakt bude lepší ten flajzar Q9 skusím si to přát pod stromeček :)

      toom2 - Profil | Pá 4.11.2011 10:56:36

      kožich007 >> Ty od JRC jsou možná za přívětivější cenu, ale servis se musí řešit přes JRC. To je podle mně dost zdlouhavé a o poštovném ani nemluvím. Někde jsem to tu včera četl. Osobně bych volil volil radši flajzara. Posílat je například kvůli gumičce po každé výpravě někam do tramtárie, nevim,nevim.

        kožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 10:20:19

        borecrybář >> já mám Q9 asi 3 měsíc a je to fakt pecka neboj se jdi do nich a nebo kup klidně ty JRC

          borecrybář - Profil | Pá 4.11.2011 10:18:53

          taky o nich uvažuju a jsou fakt tak dobré jak se o nich píše, je to dost peněz tak bych to třeba napsal ježíškovi

            kospi - Profil | Pá 4.11.2011 9:48:18

            mě zatím drží

              Transalp2 - Profil | Pá 4.11.2011 8:25:14

              Dida >> Takhle se drolí čínská guma .. jejich o kroužky a guma nestojí za nic ..

                Dida - Profil | Pá 4.11.2011 7:10:05

                MD-Carp >> přesně ten samej problém s opotřebením kolečka měl i kamarád, asi to nebude z kvalitního materiálu, musíte holt koupit lepší hlásiče:-) třeba od JRC:-):-)

                  malamut - Profil | Pá 4.11.2011 5:23:22

                  MD-Carp >> Flajzar má dobrej servis. Ono mu nic jiného nezbývá.

                    MD-Carp - Profil | Čt 3.11.2011 23:40:43

                    B-e-r-y >> Ahoj na tom kolečku je gumička a ta může být spuchřelá mě praskla hned po týdnu a hlásiče jsem poslal na reklamaci. Flajzar bez problému vyměnil ale po další výpravě to bylo to samé, zase reklamace zatím drží tak uvidím jak dopadnou příští sezonu.

                      B-e-r-y - Profil | Čt 3.11.2011 19:54:51

                      Zdar chlapy. Mám Flajzar Fishtron Q9 a zajímá mě, jestli jak je v hlásiči kolečko, po kterém klouže vlasec ( signalizuje ) tak jestli toto kolečko má u vašich hlásičů tvar písmena V ???Mmoje hlásiče tam mají W, takže dvě drážky a po používání jednu sezonu se mi zdají tyto drážky velice opotřebné...

                        emma71 - Profil | Čt 3.11.2011 13:22:23

                        dosec >> ano, díky, už jsem našla a čtu.

                          dosec - Profil | Čt 3.11.2011 12:30:15

                          emma71 >> tady je o tom celá diskuse.Přečti si ji a udělej si obrázek.http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=642955

                            Transalp2 - Profil | Čt 3.11.2011 12:29:15

                            všechno to nějak smrdí předraženou čínou ... už z principu bych to nekoupil ...Nevěřím že se to ještě dělá a montuje u nás ..

                              emma71 - Profil | Čt 3.11.2011 12:23:34

                              Zdravím, dostala jsme typ na vánoční dárek pro přítele, vášnivého rybáře, Fishtron Q9- TX. Od Flajzara jsem dostala toto info:
                              Dobrý den,

                              hlásiče pro JRC vyrábíme u nás také - je to zjednodušená verze Q9 (omezená funkce padáku, levnější anténa a část VF - skrz to menší dosah atd.). Dále vše s logem JRC přichází o možnost servisu přímo u nás, servisu do 3 prac. dnů, levné pozáruční opravy atd. Tyto hlásiče nebyly určeny pro český trh, servis zprostředkuje JRC.

                              Zde v diskuzi jsme našla typ na koupi od JRC, 3+1 vyjde na 300,- Eur, u nás cca 12 000,-, což je rozdíl.Ale abych tedy nekoupila něco jiného???.poraďte prosím :-)
                              Děkuji

                                zoom - Profil | St 12.10.2011 1:36:03

                                fishman >> Gratuluji k bezvadné ceně a vlastnictví těchto jednich z NEJ hlásičů na současném trhu !
                                for ERVA: ano, je tomu tak, Flajzar uzavřel smlouvu s JRC o dodávce těchto super chlásičů s příposlechem pro firmu JRC pod značnou (logem) JRC, ačkoliv se jedná o naprosto totožné výrobky (prachy hýbou světem, tak už to dneska chodí, škoda že se Flajzar schovává pod evropsky "věhlasnější" značkou, pod logem JRC tyto kousky asi lépe dobudou evropské trhy :) )

                                  fishman - Profil | Út 11.10.2011 21:04:49

                                  Erva >> Ano, teď zkouším vše podle CZ návodu k Q9 tx a sedí to

                                    Erva - Profil | Út 11.10.2011 21:03:11

                                    fishman - Díky to dělá Flaizar pro JRC a venkovní trh?

                                      rices - Profil | Út 11.10.2011 21:02:58

                                      fishman >> tak potom nech funguju na 1125%

                                        fishman - Profil | Út 11.10.2011 21:01:27

                                        rices >> bez kufříku, zabalen každý samostatně v těch polstrovaných krabičkách.Ty pevné gumové obaly co prodávají u nás za tuším 79 za kus jsou k tomu