Flajzar Fishtron Q9

Zdravím... Už máte někdo novinkuod Flajzara Fishtron Q9? Jak jste s něma spokojení?
Zajímalo by mě, jaký je rozdíl mezi těmito hlasiči a Q7?
Díky FlorisH :))
Autor diskuse: Florish - Profil , 8.4.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

Koupit Flajzar FISHTRON Q9..??

A) Ano!77%

B) Ne!23%

Od 14.5.2012 hlasovalo 191 čtenářů.

Nrover - Profil | Čt 17.11.2011 20:54:41

kožich007 >> jj, ...jinak "strojky" to jsou slušný, malinko přehnaná cena ale kvalitou OK :-)
Příposlech od Flajzarů používám dodnes, i když na jiný pípáky ...

    Nkožich007 - Profil | Čt 17.11.2011 20:45:28

    rover >> no ty vícedenní výpravy budou a příští rok jich asi bude více, ale slaná voda asi ne , teda zatím :))

      Nrover - Profil | Čt 17.11.2011 20:43:20

      kožich007 >> Roky "vícetýdenních" výprav je prověří, ... i poloslaná voda :-)

        Nkaprikar164 - Profil | Čt 17.11.2011 20:33:31

        Tátík si je koupil velice dobré pípáky ,ale mně ty moje milfi stačí .)

          Nkožich007 - Profil | Čt 17.11.2011 20:32:55

          rover >> proč? mám je od léta a prošli jak bouřkou i vedrem!! jinak je skladuji v krabce na svačinu za pár fufňů s kaufu a je to

            Nrover - Profil | Čt 17.11.2011 20:30:30

            kožich007 >> Asi je hýčkáš jak v bavlnce, ...chce to "tvrdý" test ohněm :-)

              Nkožich007 - Profil | Čt 17.11.2011 20:08:36

              tak tady jsou moje Q9 zatím ma spokojenost. dají se skvěle nastavit a perfektně fungují!!!!

                Nmasta7710 - Profil | St 9.11.2011 10:59:29

                emma71 >> Ahoj ....nedá se to ...

                  Nemma71 - Profil | St 9.11.2011 10:32:20

                  Zdravím, mám dotaz, mohl by se zkombinovat signalizátor Q7 TX a přjímačem pro Q9 TX ,Q-RX2?
                  Díky

                    Nescorrt - Profil | Po 7.11.2011 6:09:11

                    moje nové hračky :-)

                      Ntoom2 - Profil | Ne 6.11.2011 22:23:54

                      Transalp2 >> Tak to jo, já myslel, že máš v plánu skočit do něčeho jiného.

                        NTransalp2 - Profil | Ne 6.11.2011 22:21:24

                        toom2 >> No jestli odejdou , koupím z aukra stejné .. 5 let mi za ty prachy stačí ...

                          NKuban - Profil | Ne 6.11.2011 22:04:23

                          Jako první hlásiče jsem měl kousky za cca 400/ks.Po půl roce upad knoflík ovládání hlasitosti(s takovou cenou si bohužel účet neschovávám),po roce a dešti přestal jeden pípat,vždy to vyřešila nová baterka,letos už ani neblikly,nedej bůh aby píply(po dvou letech).Pořídil jsem Q9 a jestli mi za litr budou sloužit stejně dlouho,ale bez problémů,jako ty za 400,tak budu spokojenej.Pak se aspon třeba dokopu koupit něco bezdrátovýho s příposlechem,k čemuž jsem se letos ještě neodvážil :-)

                            Ntoom2 - Profil | Ne 6.11.2011 21:48:13

                            Transalp2 >> A máš něco v merku?

                              Ntoom2 - Profil | Ne 6.11.2011 21:42:49

                              Transalp2 >> Řada Q je opravdu dražší, to máš recht, ale jak jsem již níže napsal každý se může rozhodnout sám a až mně flajzar nasere, neboj, že tuhle diskuzi neoživim:-)

                                NTransalp2 - Profil | Ne 6.11.2011 21:38:11

                                kožich007 >> Jen vím že až mi moje odejdou , Flajzar to kvůli ceně nebude ...

                                  Ntoom2 - Profil | Ne 6.11.2011 21:37:35

                                  Lee-Haney >> Největší problém u magneta je asi výdrž baterka u příposlechu, ale zase je to bezdrát a to flajz za tu cenu nedokáže:-)

                                    NTransalp2 - Profil | Ne 6.11.2011 21:37:15

                                    toom2 >> I kvalita by měla mít nějaký slušný poměr k ceně a to Flajzar nemá .. Je to skoro jako u všech našich 20 letých podnikatelů rychle zbohatnout ....

                                      Nkožich007 - Profil | Ne 6.11.2011 21:32:16

                                      Transalp2 >> to máš pravdu, ale pokud mi to vydrží tak dlouho jako ty pře tí tak jsem spokojenej. znám lidi co maj semy a jen těch reklamací a problémů s nima a jak jim žeoru baterky atp tak to on si vlastně za 6 let koupil taky flajzara.

                                        Ntoom2 - Profil | Ne 6.11.2011 21:31:29

                                        Transalp2 >> Nechci se tu hádat, vím, že to třeba flajzar s cenami trochu přehání, ale co do kvality myslím, že se může rovnat s podstatně vyspělejšími firmami.