Flajzar Fishtron Q9

Zdravím... Už máte někdo novinkuod Flajzara Fishtron Q9? Jak jste s něma spokojení?
Zajímalo by mě, jaký je rozdíl mezi těmito hlasiči a Q7?
Díky FlorisH :))
Autor diskuse: Florish - Profil , 8.4.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

Koupit Flajzar FISHTRON Q9..??

A) Ano!77%

B) Ne!23%

Od 14.5.2012 hlasovalo 191 čtenářů.

Nfishman - Profil | Út 11.10.2011 21:00:28

Erva >> viz odkaz níže

http://www.angelzentrale-herrieden.de/shopXT/advanc​ed_search_result.php?keywords=JRC+Radar

za 4 dny doma od zaplacení

Ještě korespondence s Flajzarem:


Dne 6.10.2011 8:19

Dobrý den, rád bych věděl, jaký je rozdíl v kvalitě a funkcích mezi Vámi vyrábenými výrobky FLAJZAR FISHTRON Q9 TX a JRC RADAR DSI. Děkuji


Dobrý den,

rozdíl by neměl být žádný, jde hlavně o to, že JRC je vyráběn pouze pro zahraniční trh.


S přáním hezkého dne,

Miroslav Staněk
vedoucí odbytu

FLAJZAR,s.r.o.
vývoj, výroba a prodej elektroniky
Lidéřovice 151
696 61 Vnorovy
Česká republika

flajzar@flajzar.cz
telefon: +420 518 628 596
přímá linka: +420 511 191 203
mobil: +420 776 586 866
ICQ: 579 676 605
Skype: Odbyt_Flajzar
www.flajzar.cz

    Nrices - Profil | Út 11.10.2011 20:59:19

    fishman >> a kufrík si dostal ?

      NErva - Profil | Út 11.10.2011 20:57:35

      fishman - Ahoj můžu vědět kde jsi je obědnával,předem dík.

        Nfishman - Profil | Út 11.10.2011 20:54:42

        zoom >> tak jsou doma, 315€ vč. pošty. Plastové obaly v ceně :)

          NFRANK71 - Profil | Út 20.9.2011 12:00:55

          vicx >> Budeš muset znova nastavovat. Zvuk bude vypnutý.

            Nzoom - Profil | Út 20.9.2011 10:44:47

            oskus >> tak mi to nedalo a optal jsem se přímo u flajzára a tam mi sdělily toto: "Dobry den pane Kopecky dekuji za Vas email. Pro JRC vyrabime tyto signalizatory pod jejch znackou.
            Preji Vam prijemny den
            S pozdravem
            Tomas Hrachovsky/flajzar"

              Nmasta7710 - Profil | Út 20.9.2011 9:15:46

              Žádná kopie ....všechno mejd in čajna ,jenom tam je jiná nálepka jako u ostatního zboží. Jinak Radary budou v prodeji cca od začátku roku 2012 i tady u nás ....

                NRomero - Profil | Út 20.9.2011 8:52:20

                Sla >> Myslim, ze to bude jak pises Ty.......vyhodna spoluprace pro obe strany. Jedna strana doda kvalitni vyrobek (bohuzel znacka Flajzar toho moc rybarum na zapad od nas nerekne) a druha zase znamou znacku. Tato kombinace muze fungovat.
                Pokud je to ale prachsproste okopirovane, tak je to prasarna jako hrom.

                  NFSnevajs - Profil | Út 20.9.2011 7:08:08

                  spise si oba nechavaji delat v cine :)))

                    NSla - Profil | Út 20.9.2011 7:06:45

                    nebo si to JRccko dalo nechat udelat u flajzara a prdlo na to svoji značku. normalni praxe.

                      Noskus - Profil | Út 20.9.2011 5:38:02

                      zoom >> nebo že by to zkopčil flajzar?????

                        Nzoom - Profil | Út 20.9.2011 0:49:16

                        Munro >> mno tyvoe koukám na to jako vejr !!! co to je ? to jako JRC kopírka flajzářů q9 či vo co tady jde ? http://www.chronocarpe.com/detecteur-radar-green-p-​11901.html

                          NMunro - Profil | Út 20.9.2011 0:24:03

                          Pánové,brouzdám po netu a našel jsem tohle.Novinka od JRC http://www.hengelspullen.nl/hengelspullen.asp?shop=​yes&ID=32778

                            Nvicx - Profil | Po 12.9.2011 0:10:58

                            lubbal >> myslim, ze ked vypnem tu svetelnu diskoteku, tak ci pri dalsom zapnuti to budem musiet opat vypinat, alebo to ostane vypnute. dik.
                            zvuk ked otocis na minimum, bude vypnuty, hej?

                              Nlubbal - Profil | Ne 11.9.2011 8:51:06

                              vicx >> jake nastaveni mas na mysli? Jako pozicni sviceni? Ano to zustava, jinak vetsina nastaveni (ton, hlasitost a sensitivita) se nastavuje tlacitky kolecky. Vypnout zvuk prave muzes koleckem pro nastaveni hlasitosti, kdyz ho pretocis na minimum.

                                Nvicx - Profil | Ne 11.9.2011 1:55:29

                                otazka na majitelov Q9 - zapamata si hlasic nastavenie aj po vypnuti, alebo to treba vzdy nastavit? da sa vypnut zvuk uplne? myslim na stalo, nie funkciu mute na 60s. dik

                                  NVelas - Profil | Út 16.8.2011 18:13:57

                                  Fischtrony Q9 mám již 5 měsíců,šlapou jako hodinky,voda ani bouřky nevadí,vzhled nadstardadní,
                                  vřele je doporučuji.

                                    Nmasta7710 - Profil | Út 16.8.2011 17:54:05

                                    sedlo >> Jinak co se týče dosahu ,tak mám osobně odzkoušeno cca 400m a dál jsem nezkoušel ....

                                      Nmasta7710 - Profil | Út 16.8.2011 17:53:00

                                      Pánové Taliáni je dělaj i jinde ,ale za cenu ,která se po poštovném už nevyplatí. Levnější jsou ještě v Lotyšsku ,ale s těma zkušenosti nemám.

                                        Nsedlo - Profil | Út 16.8.2011 17:42:02

                                        Mám dotaz na majitele sady hlásičů FISHTRON Q9-TX.Zajímal by mě reálný dosah příposlechu v normálním terénu u vody?